Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

dobry den

nepricita my to  body  za cizaky ani za krkavce do ali?
«1

Další odpovědi

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,056
    Tomen9 (CZ1) napsal(a):
     nepricita my to  body  za cizaky ani za krkavce do ali?

Pokud myslíš body slávy, 
    tak existuje alianční limit 21,35m, nad který už se další sláva do aliance nepřičte. Nicméně v přehledu aliančních členů ji budeš mít vidět a tobě se také přičítá.

Pokud jde o jiný problém (např. s aliančními odměnami), tak to by bylo potřeba řešit přes podporu.
  • Marty1607 (CZ1)Marty1607 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Zdravím,
      nestálo by za úvahu u zdrojových vesnic na zimě ,písku a ohni pokud je jejich majitel cca 100 dní mimo aby se vesnice prostě vzdaly majitele a uvolnili se pro ostatní?? Třeba by se to trochu pohnulo. Když si vezmete že hráč už nefunguje, členové jeho ali zdrojovky převzít nemohou a aby tam prostě jen tak byli bez užitku je asi zbytečné.Protože netuším zda i v jiných jazykových mutacích zdrojovky takto stojí a nefungují či se o ně nebojuje. Proto si myslím ,že by to hru trochu mohlo posunout na zajímavější  level...Marty1607
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 221
    Ahoj. Ide o to, že veľakrát sa hráč po kratšom/dlhšom čase ku hre vráti a nebol by nadšený, keby mu tie dediny len tak zmizli. Riešením je kúpiť si takzvané súkromné dediny, ktoré majú vyšší bonus a nik ti ich nezoberie. Kým sa k nim dostaneš, môžeš napísať vedeniu svojej aliancie či pre teba nejaké dedinky nemá voľné, prípadne ak je hráč neaktívny alebo ruina, napíš do danej aliancie, možno ti nejakú podarujú :smile:

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 963
    Lilith napsal(a):
    Ahoj. Ide o to, že veľakrát sa hráč po kratšom/dlhšom čase ku hre vráti a nebol by nadšený, keby mu tie dediny len tak zmizli. Riešením je kúpiť si takzvané súkromné dediny, ktoré majú vyšší bonus a nik ti ich nezoberie. Kým sa k nim dostaneš, môžeš napísať vedeniu svojej aliancie či pre teba nejaké dedinky nemá voľné, prípadne ak je hráč neaktívny alebo ruina, napíš do danej aliancie, možno ti nejakú podarujú :smile:
    není nad to podporovat mrtvoly s vesničkama, které by nový hráč mohl využít ke zvelebení svých hradů na světech v počátku....pak by časem stejně přešel na soukromé, ale ten start je dost důležitý.....ale tady je lepší všechny významné nemovitosti (ať už bonusové jídelny, nebo vesničky) držet na mrtvolách i když jim na nic nejsou....pak tu můžeme všichni hromadně svádět na GGS že to je jejich vina že nejsou noví hráči....co by je tu taky mohlo bavit....
    Mik Mak
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 221
    Ja nikde neobhajujem umelé udržiavanie mŕtvol, tiež sa mi to nepáči. Ale to je beh na dlhú trať, kým sa s tým niečo urobí, a či vôbec :neutral:

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,649
    upraveno 17.10.2020
    GGS má ve hře horší problémy, než mrtvoly... Ať nejdříve vyladí bugy a pak ostatní věci.
    Upřímně začínající hráči a hráči obecně potřebují ty suroviny i nějak převážet, ale:
    -vylepšení vozíků výzkumem: prý nefunguje
    -vylepšení vozíků rubínama u přesunu surovin: nefunguje Edit: to už taky funguje
    -vylepšení vozíků hlavou na kastelána: nefunguje Edit: ten funguje
    -poslat všechny surky najednou mezi světy: nejde
    -chcete dát do alianční pokladny všechny suroviny najednou? Soráček taky nefunguje...

Mám pokračovat?
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

GGS má ve hře horší problémy, než mrtvoly... Ať nejdříve vyladí bugy a pak ostatní věci.
    Upřímně začínající hráči a hráči obecně potřebují ty suroviny i nějak převážet, ale:
    -vylepšení vozíků výzkumem: prý nefunguje
    -vylepšení vozíků rubínama u přesunu surovin: nefunguje
    -vylepšení vozíků hlavou na kastelána: nefunguje
    -chcete dát do alianční pokladny všechny surovny najednou? Soráček taky nefunguje...

Mám pokračovat?
    Bug ohledně vozíků nebyl opravený? Hlava na kastelána stále nefunguje?
    upraveno 17.10.2020
    Jo tak ten zrovna funguje. Pardon. :D Jinak další bug je, že mám nějak divně ,,rozmazané´´ cvičiště na Beri. MAjí to rozmázlé i jiní hráči, když otevřu jejich tábor.

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Jo tak ten zrovna funguje. Pardon. :D Jinak další bug je, že mám nějak divně ,,rozmazané´´ cvičiště na Beri. MAjí to rozmázlé i jiní hráči, když otevřu jejich tábor.

Restart a promazání všeho možného  (cache a cookies) předpokládám nepomohly?
    Asi má problém Google. Tam relog ani vymazání paměti nepomohlo, ale prohlížeč Edge jak zrovna koukám to ukazuje normálně. Je to jediná budova, kde to takhle blbne.

Asi má problém Google. Tam relog ani vymazání paměti nepomohlo, ale prohlížeč Edge jak zrovna koukám to ukazuje normálně. Je to jediná budova, kde to takhle blbne.
    Edge je prý jeden z nejkompatibilnějších prohlížečů pro Empire...
    Tak naštěsí je to jen zobrazovací problém. Spoluhráči to prý mají v pořádku. Jsem zvyklej hrát na Chrome...

Tak naštěsí je to jen zobrazovací problém. Spoluhráči to prý mají v pořádku. Jsem zvyklej hrát na Chrome...
    Super :)
    Lilith napsal(a):
    Ja nikde neobhajujem umelé udržiavanie mŕtvol, tiež sa mi to nepáči. Ale to je beh na dlhú trať, kým sa s tým niečo urobí, a či vôbec :neutral:
    udělat s tím můžou něco jen sami hráči.....ale vzhledem k tomu že se tu z toho stává jedna velká farmařina tak se toho nejspíš nedožiju
    Mik Mak
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 188
    Freya napsal(a):
    Ne, tohle super není.
    Já vím, holka, žes to tak nemyslela. Já jen, abychom si neříkali že je super, když to funguje aspoň nějak....
    Lilith napsal(a):
    udělat s tím můžou něco jen sami hráči.....ale vzhledem k tomu že se tu z toho stává jedna velká farmařina tak se toho nejspíš nedožiju
    Většina hráčů se prostě přizpůsobuje stylu hry, jakej tvůrce nabídne.
    Jistě, pár aliancí (třeba vaše, Kájo), si mírně uzpůsobí styl hraní. V mantinelech jaké nastaví tvůrce.
    Ale většina hráčů prostě hraje styl hry, jaký je obvyklý. Žijí dneškem, dnes řeší úkoly které se jim zdají dnes důležité...
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,361

Tušíš, jestli to s Chromem blbne ještě někomu (třeba z ali)?

A k těm vozíkům, měly by fungovat kompletně... nebo při výzkumu/vylepšení za rubky furt nefungují?

Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    Ne, tohle super není.
    Já vím, holka, žes to tak nemyslela. Já jen, abychom si neříkali že je super, když to funguje aspoň nějak....
    Lilith napsal(a):
    Většina hráčů se prostě přizpůsobuje stylu hry, jakej tvůrce nabídne.
    Jistě, pár aliancí (třeba vaše, Kájo), si mírně uzpůsobí styl hraní. V mantinelech jaké nastaví tvůrce.
    Ale většina hráčů prostě hraje styl hry, jaký je obvyklý. Žijí dneškem, dnes řeší úkoly které se jim zdají dnes důležité...
    kdyby se většina přizpůsobila stylu hry jaký nabízí tvůrce, bylo by tu více bojů mezi hráči než je teď Janku. Není to bohužel o tom, co nabízí GGS. Jde o to co zakazují velitelé aliancí novým hráčům a jak mají nastavené pravidla. Tohle je dlouhodobý(několikaletý) problém. A přesto, že teď může mít každý hráč kvalitní velitele, kastelány, prostředky, kvalitní dílky a spoustu dalších vybavení na slušně vystavěný hrad(stačí jen aktivita) a hlavně mají tu možnost si kdykoliv kamkoliv vyjet(vojáci jsou dostupní skoro všude), většina hráčů na mapě se bojí podniknout jakýkoliv výlet kamkoliv na jiného hráče. A když se náhodou objeví někdo o trošku více bojovnější než ti ostatní, je okamžitě vykázán do patřičných mezí povídačkami o tom, co se může a co ne. Tohle je hra....pouhá hra kde se má člověk uvolnit a trochu se pobavit...odreagovat se od reálného světa..... hra kde by mělo být i trochu toho adrenalinu a vzrušení z možného úspěchu ....místo toho tu jen většina sedí, kliká a kliká a kliká....a sem tam napíše otravnou(nebo dokonce rozhořčenou) zprávu tomu "podivínovi" který si dovolil vyjet na jeho hrad a to je asi tak vše....jo vlastně abych nezapoměl, pak ještě všichni svorně tak akorát nadávají na to, že je někde nějaký bug a že nemůžou hrát tuhle akci, nebo nějakou jinou....ano, je to otravné, ale vůbec to neovlivňuje základ této hry....veškeré akce tu odjakživa byly jen jako doplněk ze kterého se ale časem stalo něco obludného. Neříkám, že to není ku prospěchu.....ale všechny odměny vždy směřovaly k určitému cíli...mít dobře vystavěný hrad se kterým můžu konkurovat ostatním hráčům na mapě.....to už ale skoro nikdo nezkouší....a je to tak kvůli samotným hráčům, nikoliv kvůli GGS, jak se všichni svorně snaží tvrdit....sami hráči tady z téhle krásné strategické bojovky udělali sprostou a hlavně nudnou farmu...

často jsi tady Janku psal o nůžkách, které se čím dál více rozevírají....jistě, jsou věci , které neplatiči nikdy nebudou mít...třeba vystavěný hrad na legendu 800 za měsíc, ale myslím že o tom ta hra není a i neplatící hráči mají možnosti mít opravdu slušné hrady, které se mohou na mapě prosadit....jenže je tu problém....nic je k tomu nenutí  :/ ....jen jim všichni tvrdí, že nemají šanci, že je zbytečné se snažit, ať raději nikam nejezdí a další nesmyslné bludy....a to je hrozná škoda
    Mik Mak
    Kus pravdy máš.

Onehdá jsme si skočili na hory.
    Amíci, němci, rumuni i poláci do nás bušili co to šlo.
    A my jim to vopláceli, co jsme mohli.

I na venkově naši hráči umí zabrat.

Naši hráči bojovat umí, né že ne. Na horách i na venkově je to vidět. 
    Ale u nás na zelí - jak říkáš. Klikáme akce, a čučíme do žebříčků...

Rozdíly vidím dva:
    -Na hory a na venkov chodí aktivní hráči.
    -Na horách i na venkově nás tvůrci motivují k útočení na protihráče.

I na těchhle příkladech vidíme, že hráči žijí dneškem, dnes řeší úkoly které se jim zdají dnes důležité...
    Bojovat umíme, jen prostě většině hráčů chybí motivace.
    Kus pravdy máš.

Rozdíly vidím dva:

I na těchhle příkladech vidíme, že hráči žijí dneškem, dnes řeší úkoly které se jim zdají dnes důležité...
    a jaká je motivace jít na Hori a vnějšek? Získat odměny které pak stejně nepotřebuješ pokud to nezúročíš na hlavním.....a na klikání akcí na hlavním nepotřebuješ chodit nikam mimo....motivace na hori a vnějšku je právě ta zábava...a k tomu dostaneš jako bonus odměny....takže jsme z5 na hlavním a teď mi řekni důvod proč se nikdo stejně nebaví tady....baví se tu jen ti co jsou stejným lvlem jako když ty vlezeš na vnějšek nebo horizont

Tak proč je to zábavné při lvlu 20 a né při legendě 800??
    Mik Mak
    Kus pravdy máš.

Rozdíly vidím dva:

a jaká je motivace jít na Hori a vnějšek? Získat odměny které pak stejně nepotřebuješ pokud to nezúročíš na hlavním.....a na klikání akcí na hlavním nepotřebuješ chodit nikam mimo....motivace na hori a vnějšku je právě ta zábava...a k tomu dostaneš jako bonus odměny....takže jsme z5 na hlavním a teď mi řekni důvod proč se nikdo stejně nebaví tady....baví se tu jen ti co jsou stejným lvlem jako když ty vlezeš na vnějšek nebo horizont

Tak proč je to zábavné při lvlu 20 a né při legendě 800??

Zkusím Ti odpovědet z mého pohledu:

Jsem legenda zhruba 450lvl.
    Síla panství kolem 1,5 mega. Čest kolem 2,5k.
    Přiměřeně tomu vystavěnou síňku, a vyzbrojené velitele a kastíky.

Občas na mě vyjede hráč kterej by si rád trochu té cti odvezl.
    Mé základny a světy neuživí dost obránců abych to ustál všude. A to nemluvím o zdvojených útocích.
    A ještě uživit útočníky na honění draků a princů (na světech), a 5 útoků (na nomády), či ještě víc (na krkouny).
    Na to prostě mé panství nestačí.
    Takže hra mě nutí jít na venkov a hory, abych zvedl skleníky a abych vyrobil slušnější stavební prvky. Abych hrál víc v pohodě, abych se nemusel klepat kdy zas odkuď přiletí další lovec cti.
    K té cti - inu ano, je to má volba. To jen abych předešel chytrolíny...

Na mé úrovni mě hra tlačí k tomu, abych šel na hory.
    ------------------
    Nepopírám tím, že tam chodí i hráči kteří se tam prostě baví. Různí hráči můžou mít různou motivaci.
Sign In to comment.