Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktuální chyby ve hře

13180

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,950
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Nějak blbnou cizáci.. udělám u jednoho špionáž a než vyšpehuju zbylých 9 tak mi špio zmizí

viz. screen - hrad, který jsem před minutou úspěšně vyšpehoval.....

má někdo další podobný problém?
  • CZ.Deimos (CZ1)CZ.Deimos (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 10.09.2020
    že maj chybu a že jí řešej. Stejně mi pak přijde... děkujeme za informaci a vašemu dotazu se budeme věnovat. Prosím doložte svůj požadavek a žašlete podklady které máte. No a stane se prd jako vždy. Proč jsme takový magoři a furt tu všichni jsme ??? :(
    Nikoho od nich asi nezajímá že měli celou akci blbě nastavený ty denní body. Už se v těch chybách asi všichni ztrácej. Já takhle makat tak mi zákazník nakope pr.....
  • VENDELIN5 (CZ1)VENDELIN5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Opravdu pracuji na opravě vozíků...už tyden....???Pořád nic
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 366
    Freya napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Nějak blbnou cizáci.. udělám u jednoho špionáž a než vyšpehuju zbylých 9 tak mi špio zmizí

viz. screen - hrad, který jsem před minutou úspěšně vyšpehoval.....

má někdo další podobný problém?
    včera k večeru už jsem ten problém neměl... tak hádám, že to byla jen chvilková chyba :)) ale ty vozíky jsou hrůza a posílání surovin mezi světy (+příspěvky do ali kovárny) taktéž...
  • odbervzoriek (SK1)odbervzoriek (SK1) SK1 Komentářů: 3
    Pekný deň, opäť som nebol zaradený do ligy kráľovstva. Zaujímalo by ma prečo? Ani v predchádzajúcej lige som nefiguroval.
    Ďakujem za odpoveď.
    Pekný deň, opäť som nebol zaradený do ligy kráľovstva. Zaujímalo by ma prečo? Ani v predchádzajúcej lige som nefiguroval.
    Ďakujem za odpoveď.
    Liga je nově dostupná pouze od úrovně 70

i přesto, že v různých událostích to ukazuje, že jsi umístěný v divizi :D
    Tak potom by bolo fajn aby nechodili maily, ktoré človeka len mýlia a nehovoriac ani, že je to zase neskutočne nespravodlivé a diskriminujúce pre nižšie leveli. Začo mám potom vylepšovať skleníky a podobné stavby.
    Tak potom by bolo fajn aby nechodili maily, ktoré človeka len mýlia a nehovoriac ani, že je to zase neskutočne nespravodlivé a diskriminujúce pre nižšie leveli. Začo mám potom vylepšovať skleníky a podobné stavby.
    Zkus hrát vnější království, tam se dají sehnat celkem ve velkém počtu... ale musíš tam fakt hodně hrát a nebo zainvestovat aby ses dobře umístil 
    Díky za odpovede.
  • smrtak99 (CZ1)smrtak99 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Dobrý den po převzetí základny mi nejde verbovat, objevi se tato hláška.

Děkuji za pomoc Honza

https://ctrlv.cz/ntXF
    smrtak99 (CZ1) napsal(a):

Děkuji za pomoc Honza

Ahoj, pár hráčům už se to stalo. Nejdřív zkus u sebe všechno promazat (cache a cookies) . Pokud by se to poté nesrovnalo, kontaktuj prosím podporu, měli by být schopni ti pomoci.
    smrtak99 (CZ1) napsal(a):

Děkuji za pomoc Honza

Spoluhráč měl stejný problém a pomohlo vylepšení kasáren na úroveň 6 (za 50x stavebních tokenů a 50x vylepšovacích tokenů)
  • smrtak99 (CZ1)smrtak99 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Diky za rady ale už se to srovnalo a začlo to verbit cca po 3 h. A to sem předtím promazal vše v pc co se dalo.
    Podle mne jestli tam nebude nějaký časový blok od dobytí.
  • ivavojta (CZ1)ivavojta (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Ahoj, dostali jste správné odměny na vnějším? Co to změnili, tak to nějak nefunguje. Snažila jsem se o ten drahokam na kastíka za denní úkoly 35 bodů (dřív za 210 bodů) a nedostala jsem ho resp. dostala  jsem ten drahokam na velitele (dříve za 240 bodů), který jsem ale nevyjezdila. Jsem zklamaná. Máte to někdo jinak?
    ivavojta @ cs 1
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 543
    ivavojta (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, dostali jste správné odměny na vnějším? Co to změnili, tak to nějak nefunguje. Snažila jsem se o ten drahokam na kastíka za denní úkoly 35 bodů (dřív za 210 bodů) a nedostala jsem ho resp. dostala  jsem ten drahokam na velitele (dříve za 240 bodů), který jsem ale nevyjezdila. Jsem zklamaná. Máte to někdo jinak?
    Ahoj. Veľa ľudí písalo, že dostali zlý drahokam. Napíš prosím ťa na podporu, mali by ti dať správny.

• CZ.Deimos (CZ1)CZ.Deimos (CZ1) CZ1 Komentářů: 9

Já jsem nedostal žádný a podpora to neřeší. Stejnou chybu mám už třetí akci Vnější království. Od podpory mi chodí furt stejný kecy a výsledek žádný.
  • vevejka2 (CZ1)vevejka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    ahoj, dosazené prapory na slávu po dobití cizáckého hradu jsou anulovány, takže sláva je mizerná. Takhle to dnes zlobí od odpolednbích hodin. 
  • ivavojta (CZ1)ivavojta (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Lilith napsal(a):
    Ahoj. Veľa ľudí písalo, že dostali zlý drahokam. Napíš prosím ťa na podporu, mali by ti dať správny.
    A můžete mi někdo pomoct s překladem termínu Vnější svět a drahokam pro kastelána? Nevím jak to správně přeložit do aj.
    ivavojta @ cs 1
    Lilith napsal(a):
    A můžete mi někdo pomoct s překladem termínu Vnější svět a drahokam pro kastelána? Nevím jak to správně přeložit do aj.
    Ahoj
    vnější království = Outer realms
    drahokam pro kastelána = castellan gem 

upraveno 29.09.2020

Chtěl jsem si 16x koupit Bohyni přírody (syntézní okrasu) za 475 mincí a vyhodilo mi to tohle :) Tak jsem v pozoru a čekám, ale zatím se nic neděje.

EDIT: Kupovat po jednom kuse mi to jde, jen to trvá trochu déle..
Sign In to comment.