Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Okradení hráčů týmem GGS

2

Komentáře

• yxy (CZ1)yxy (CZ1) CZ1 Komentářů: 7

Je to i o tom, s kým si tam píšeš. Párkrát se upřímně snažili a poslali kompenzaci.

S Amy jsem si psal jednou a byl to neskutečný zážitek. Nikdy více! Je mě tě líto.

Komunikace o ničem a snaha z tebe udělat vola  :/    Já jí psal o voze a ona mě o koze. Tak ji na to upozorníš a ona mě napsala že chápe že jsem frustrovaný ale že s mým problémem nejde nic dělat . 

No když ten problém nechce řešit, tak sním nejde ani nic dělat..

Přeju ti pevné nervy a dej vědět jak jsi sní dopadl :-DD 
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,050
    Trhač78 (CZ1) napsal(a):
    2x po sobě se mě ptali, jak jsem s podporou spokojen

ještě jsem nedostal odpověď, na kterou čekám už 4 dny

stejně i to hodnocení je jim ukradené, teda podle toho co se děje
    Mě dělali to samé po nekonečném vypisování a nesmyslných odpovědí na moji žádost mě dorazili taky dotazem na spokojenost s podporou   
    S podporou jsem skončil 
  • Trhač78 (CZ1)Trhač78 (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Pro Moderátory:

Jak je možné, že už od minulého týdnu se mnou nikdo nekomunikuje?? 

To jsem poslal další 3 oznámení na podporu a nic??

Děkuji za vysvětlení
  • Barnabáš2 (CZ1)Barnabáš2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Pokud jim píšeš často, tak hrozí, že tě automat dá do spamu.
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,362
    Trhač78 (CZ1) napsal(a):
    Pro Moderátory:

Jak je možné, že už od minulého týdnu se mnou nikdo nekomunikuje?? 

To jsem poslal další 3 oznámení na podporu a nic??

Děkuji za vysvětlení
    Pošli mi prosím číslo tiketu (jednoho, který chceš využívat), zkusím se zeptat...
    Tak jsem dostal docela přesné vyjádření a tím je vidět, tak to tu funguje

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    "Tak, tikety jsou všechny uzavřené, takže odpověď už ani nedostaneš... A prý jejich sledování ukazuje nižší ztráty, než říkáš, že máš... plus jste prý jako ali dostali o tři mega jednotek víc, než jste ztratili, takže to na nic dalšího nevypadá :/  "
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Když vidí, ty moje ztráty, tak proč mi je nevrátí ??? 
    Tomu fakt nerozumím, vlastně jo, je to jen lenost GGS se tím zabývat.
    Se tady jejich počty liší o pár tisíc vojáků, ale já se bavím víc než o 100 tisících

To že ali celkem dostala víc jednotek je super pro ně, ale pro nás hráče moc ne, někdo nedostal tolik, kolik poslal a to o hodně - to naštve
    Někdo dostal a ani neposlal, ale to naštve taky, protože to nemá, nebo spíš neměl šanci uživit a většina mu utekla - tak jaký to mělo význam, poslat všem stejným dílem.

Jen lenost a pohodlnost GGS - ale tu už jsem tu psal několikrát.

Co mi k tomu můžete dodat naši moderátoři?
    Jak to mám chápat a jak to chápete vy?
    Co s tím jde udělat?

Díky

• Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) CZ1 Komentářů: 340
    Nejen český i německý právní řád zná různé způsoby SPRÁVNÉHO řešení reklamací.
    A z těch SPRÁVNÝCH je nejen uznání, ale i zamítnutí, popření důvodu reklamace či vyjádření že už byla reklamace vyřešena.
    DDDDDDDD takže přeji silné nervy >:)
    Luculus @ cs 1
  • Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 83
    Ja jsem uspesne byl odskodnen se vsim vsudy tak nechapu proc muj nejmilejsi spoluhrac neni???:-)))taky mi to hlava nebere....    a ten tam fakt poslal vse a dostal jen almuznu zpet:-(((
    Hoj,
    na tu deff jsem už nedostal odpověď.

Tak jsem  5.9. psal znova s tím, že  pokud mi nevrátí deff, tak ať mi to napíší do emailu a rovnou zruší účet na hře.

Zatím jsem nedostal zase žádnou odpověď.

Tomu říkám podpora a jednání ;-((

Pak ti pošlou dotazník, co se mi líbí a nelíbí a jak jsem s podporou spokojen ...... co na to mám odpovědět ??

Všichni si můžete udělat obrázek sami a tím myslím i NAŠE MODERÁTORY - díky
  • HviezdnyTulak (SK1)HviezdnyTulak (SK1) SK1 Komentářů: 44
    mno ale nemecky pravni rad iste pozna aj sposob ako ako vyriešiť nedovolene poskytnutie hesla od GGS druhej osobe alebo žeby nie lebo hra je nemecka?:D

• CZ.Deimos (CZ1)CZ.Deimos (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Jsem v tom sám?
    Již 3x se mi stalo, že mi nebylo na sklad přidáno relitní vybavení podle bodů z Vnějšího království. Vždy jsem psal na podporu a vždy jsem spadnul k Barrymu. Nevím co je to za jelito a jestli s ním má někdo zkušenosti, ale reakce vždy stejná : doložte o co jste přišel. Má to napsaný vždy v urgenci... nedostal jsem prostě relitní vybavení, jen vojáky. Tentokrát jsem mu udělal snímek skladu před ukončením akce, po akci a snímek získaných bodů.  Barryho odpověď - doložte o co jste přišel. Odpověď je vždy do písmene stejná ( asi koncept ) a jen konec je dopsanej. Dneska mi zas přišlo :
    Ahoj CZ. Deimos Děkujeme, že jste nás dnes kontaktovali! Jmenuji se Barry a udělám maximum, abych vám pomohl s vaším problémem. Po prozkoumání tohoto problému jsme si vědomi problému s výplatou drahokamů ve The Outer Realms. Drahokamy přidané k vašemu účtu jsou aktuálně vyšší úrovně, než jsou zobrazené. Jako takový jste obdrželi drahokam s nadstandardními bonusy k hodnostem vaší hodnosti. Je nám líto, že jste při své hře narazili na tento problém. Problém jsme již identifikovali prostřednictvím nejnovějších zpráv a společně s našimi vývojáři pracujeme na jeho opravě. Chtěli bychom vás jen informovat, že váš problém je pro nás důležitý, a my se vám ozveme co nejdříve se správným náhledem a řešením. Jako gesto dobré vůle jsem do vašeho účtu přidal požadovaný drahokam. Ještě jednou vám děkujeme za trpělivost, když jsme se tím zabývali. Pokud máte jakékoli další dotazy neb:smile: potřebujete více informací o tomto nebo jakémkoli jiném předmětu, dejte nám prosím vědět! S pozdravem, Barry

Jak mi může ten exot psát že moje kameny mají vyšší hodnotu než je zobrazená, když jsem žádný nedostal ?? Problému jsou si vědomi, ale vždy mi nakonec píše, že jsem o nic nepřišel a dostanu milodar jeden šutr. Nestalo se někomu něco podobného. Už mne to vážně ser....

PS : Barrymu  se za jelito a exota omlouvám, ale nic výstižnějšího mne zrovna nenapadlo.

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,362
    CZ.Deimos (CZ1) napsal(a):
    Jsem v tom sám?
    Již 3x se mi stalo, že mi nebylo na sklad přidáno relitní vybavení podle bodů z Vnějšího království. Vždy jsem psal na podporu a vždy jsem spadnul k Barrymu. Nevím co je to za jelito a jestli s ním má někdo zkušenosti, ale reakce vždy stejná : doložte o co jste přišel. Má to napsaný vždy v urgenci... nedostal jsem prostě relitní vybavení, jen vojáky. Tentokrát jsem mu udělal snímek skladu před ukončením akce, po akci a snímek získaných bodů.  Barryho odpověď - doložte o co jste přišel. Odpověď je vždy do písmene stejná ( asi koncept ) a jen konec je dopsanej. Dneska mi zas přišlo :
    Ahoj CZ. Deimos Děkujeme, že jste nás dnes kontaktovali! Jmenuji se Barry a udělám maximum, abych vám pomohl s vaším problémem. Po prozkoumání tohoto problému jsme si vědomi problému s výplatou drahokamů ve The Outer Realms. Drahokamy přidané k vašemu účtu jsou aktuálně vyšší úrovně, než jsou zobrazené. Jako takový jste obdrželi drahokam s nadstandardními bonusy k hodnostem vaší hodnosti. Je nám líto, že jste při své hře narazili na tento problém. Problém jsme již identifikovali prostřednictvím nejnovějších zpráv a společně s našimi vývojáři pracujeme na jeho opravě. Chtěli bychom vás jen informovat, že váš problém je pro nás důležitý, a my se vám ozveme co nejdříve se správným náhledem a řešením. Jako gesto dobré vůle jsem do vašeho účtu přidal požadovaný drahokam. Ještě jednou vám děkujeme za trpělivost, když jsme se tím zabývali. Pokud máte jakékoli další dotazy neb:smile: potřebujete více informací o tomto nebo jakémkoli jiném předmětu, dejte nám prosím vědět! S pozdravem, Barry

Jak mi může ten exot psát že moje kameny mají vyšší hodnotu než je zobrazená, když jsem žádný nedostal ?? Problému jsou si vědomi, ale vždy mi nakonec píše, že jsem o nic nepřišel a dostanu milodar jeden šutr. Nestalo se někomu něco podobného. Už mne to vážně ser....

PS : Barrymu  se za jelito a exota omlouvám, ale nic výstižnějšího mne zrovna nenapadlo.

Ahoj,
    on ten šutr, o kterém Barry mluví, nejspíš vážně máš - jenže na velitele, ne na kastelána, jak je v akci napsáno... a jinak ano, jde o globální problém, nemáš to tak jenom ty... a jak vyplývá ze zprávy, nahlášené to je, tak snad to opraví co nejdřív  :|
    Zoe napsal(a):
    CZ.Deimos (CZ1) napsal(a):
    Jsem v tom sám?

Ahoj,
    on ten šutr, o kterém Barry mluví, nejspíš vážně máš - jenže na velitele, ne na kastelána, jak je v akci napsáno... a jinak ano, jde o globální problém, nemáš to tak jenom ty... a jak vyplývá ze zprávy, nahlášené to je, tak snad to opraví co nejdřív  :|

Ano, jeden šutr jsem dostal aby mi byla zavřena ústa. Otázka ale je, že jsem jich měl dostat mnohem více a situace se opakuje už třetí akci Vnější království. Nikdy mi vybavení nebylo dodatečně dodáno. To že je chyba ve vyplácení je vždy jen v první zprávě od Barryho. V dalších už je vždy jen že moje kameny mají mnohem vyšší hodnotu než by měly mít ( žádné ale nemám ) a o nápravě chyby už nikdy ani slovo. Vše je asi dle Barryho zázrakem už v pořádku. No není nikde vážně dovolání aby ty chyby napravili ?? Navíc ať se ho zeptám na co chci, odpověď dostávám stále stejnou a to doslova..... vážně to tam má asi jako koncept a něco řešit nemá absolutně snahu :(  Aby ho husa kopla.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,650
    Lid já se Vám divím, že na to Vnější a Horizont vůbec lezete, platíte jak mourovatý a pak v Váme GGS řeknu to slušně vytře podlahu. Jasně tokeny jsou užitečná věc, ale to budu raději na zeleném klikat Ligu, která alespoň funguje, mít méně Tokenů, ale nemusím se hádat s podporou, že mi, nebo to nedali... Za rubky utracené za Vnější si většinu vybavení můžete koupit přímo na zelí. :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Lid já se Vám divím, že na to Vnější a Horizont vůbec lezete, platíte jak mourovatý a pak v Váme GGS řeknu to slušně vytře podlahu. Jasně tokeny jsou užitečná věc, ale to budu raději na zeleném klikat Ligu, která alespoň funguje, mít méně Tokenů, ale nemusím se hádat s podporou, že mi, nebo to nedali... Za rubky utracené za Vnější si většinu vybavení můžete koupit přímo na zelí. :)

Ty to z výšky kříže vidíš trochu jinak :) Jednak hrát akci na vnějším automaticky neznamená vypláznout chechtáky za rubíny ( pro dobré umístění ano, pro splnění denních úkolů určitě ne ), dále jsi víc odolný jedinec a vydržel jsi tu už řadu let a svý jsi si nějakým způsobem vyjezdil. Mě se v tomto případě jedná o relitní vybavení, protože potřebuju složit něco slušného a tam alespoň cca vím co bych měl dostat. Bohužel ale nedostávám. Takže tvůj názor sice dobrý ( to že podpora stojí za hromadu trusu víme všichni ), ale mou věc nijak neřešící.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,650
    upraveno 27.09.2020
    Ono jde o to, že cokoliv v téhle hře uděláš za pár měsíců ztratí hodnotu. Začal jsem hrát v tobě kdy top kastík pro neplatiče byl Zimní kastelán, dnes dostupný u nomáda za pakatel. pak přišly další Kalina, pár kastíků co si nepamatuju, Generál východních jezdců a nedlouho po něm Měniči a teď Reliktní vybavení. Když jsem začal, tak top velitel na hráče byl Cizáckej a dal se vyjet fakt blbě. Následně byl za pakatel a nahradilo do XY dalších velitelů. Na nehráče byl nejlepčí beri velitel ze zelí. (fakt blbě k dostání) Pak přišla Čarodějka a její kopie. Dnes máme reliktní. Stavební díl na hradby úrovně 15 byl ke kováři dán nedávno. První jsem koupil za rubky, protože byl TOP a pak dali ke kováři díl úrovně 20. Když jsem začal tak mít 3 vystavené jídelní základny bylo něco. Dneska jediný skleník úrovně 20 se stavebníma dílama dává tolik jídla co dříve celá základna.

Jinak dá se napsat i na jinou podporu, třeba na Polskou. S těma by mohla být lepší domluva.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Honza80 (CZ1)Honza80 (CZ1) CZ1 Komentářů: 236
    Ono jde o to, že cokoliv v téhle hře uděláš za pár měsíců ztratí hodnotu. Začal jsem hrát v tobě kdy top kastík pro neplatiče byl Zimní kastelán, dnes dostupný u nomáda za pakatel. pak přišly další Kalina, pár kastíků co si nepamatuju, Generál východních jezdců a nedlouho po něm Měniči a teď Reliktní vybavení. Když jsem začal, tak top velitel na hráče byl Cizáckej a dal se vyjet fakt blbě. Následně byl za pakatel a nahradilo do XY dalších velitelů. Na nehráče byl nejlepčí beri velitel ze zelí. (fakt blbě k dostání) Pak přišla Čarodějka a její kopie. Dnes máme reliktní. Stavební díl na hradby úrovně 15 byl ke kováři dán nedávno. První jsem koupil za rubky, protože byl TOP a pak dali ke kováři díl úrovně 20. Když jsem začal tak mít 3 vystavené jídelní základny bylo něco. Dneska jediný skleník úrovně 20 se stavebníma dílama dává tolik jídla co dříve celá základna.

Jinak dá se napsat i na jinou podporu, třeba na Polskou. S těma by mohla být lepší domluva.
    To je ale vývoj hry i když poslední dobou až moc rychlí
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 963
    Honza80 (CZ1) napsal(a):

to platiče nijak zvlášť nemusí zajímat....ten si jakýkoliv rychlý vývoj prostě koupí, ale vysvětluj to těm co si to dovolit nemůžou....než si stačí něco vyjet , tak je tu další vylepšení , ke kterému než se dostanou tak je zase zastaralé.
    Na druhou stranu si ale myslím, že modráci dali velkou šanci i těm co nekupují.....jen je jako vždy potřeba jezdit a jezdit aby si ho vykovali aspoň na nějakou slušnou úroveň.Samozřejmě že s kupovaným zlatákem se rovnat nemůžou, ale aspoň nějakou šanci na vyjetí slušných odměn jim to dává. To ale neplatí na vnějšku a na horizontu....tam smekám před každým kdo nehodlá investovat a přesto je schopen tam něco uhrát a něco si vyjezdit a neodradí ho ani pitomé kecy kreditky že tam nic nedělá a že za něho vše vyjel  B)B)B)
    Mik Mak
    Honza80 (CZ1) napsal(a):

Vývoj hry by nebyl špatný, když by ty hlavy v GGS trochu přemýšleli a zároveň se vyvíjeli taky. Jenže vymejšlej samé píčo.... hlavně že vymejšlej spostu hovadin za rubíny a s nabídkama se roztrhl pytel.Už jsem několikrát se hrou seknul a asi to udělám brzo s konečnou platností. Vůbec nejde o to jak kdo hraje, ale jak do toho cpe chechtáky. Tam už mne u hry neudrží ani vrozená soutěživost a hráčská vášeň. Je jasný že oni to dělaj pro prachy a nakupování rubínů je základ téhle hry, ale měli by se pokust to všechno zabalit do hráčsky zajímavé, pravidly logické a pochopitelné hry. Do teď jsem nepochopil, proč nejsou např. nějak rozdělené legendy. Jak může legenda 10, soutěžit o odměny s legendou 800 ?? Rozdíly síly, vybavení, počty velitelů, síně, atd atd. Srovnat to můžou zas jen prachy. ( alespoň že tím relitním se nízké lvl trochu hoděj do lajny )
    No hezky jsme probrali hru, ale o tom jak s těma mejma odměnama vím stále houby. Jak jsem psal na začátku.... zajímalo by mne, jestli je ve stejné situaci někdo další a jak se mu případně podařilo věc řešit. Ostatní plky můžeme řešit někde v kolonce " různé ".

Tak stále pořád čekám na odpověď GGS a pomoc našich MODERÁTORŮ řešit problém s navrácením deff, nebo ukončením mého herního účtu.

Moje trpělivost skončila.

Pokud mi nechtějí vrátit moji deff v počtu, co mi sebrali ( teď už se dá říci - ukradli ), tak si přeji zrušení mého herního účtu.

Chci smazat celý účet, pokud mi nejste ochotni vrátit moji obranu, když už víte přesně, podle vašeho výpočtu, kolik deff bylo - když já uvádím o něco vyšší číslo.

Podle mého jste měli dost času na možné řešení.

Děkuji Trhač

Sign In to comment.