Domů Oficiální soutěže na fóru

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Dračí legenda | Do 9. 8. 2020

“Tu vyprahlou zem sme začali vosidlovat před stovkama let. Je tam vedro, to jo... ty ze severu by se tam hnedle rozpustili, ale my nejsme žádný baby. Na každym rohu tam ze země teče voheň. Jo, slyšíš dobře, tekutej voheň. Ale todlecko by nebylo to nejhorší... nejhorší na tom sou ty šupinatý vokřídlený bestie, co sou tam na každym rohu a terorizujou nás. Jakoby ta zpropadená země nestačila, ještě tam musej žít tyhle vobludy a podpalovat všecko, co postavíme. Dost chlapů to stálo život, to jo, ale my se přece nedáme, že jo. Už sme jich většinu zahnali do pevností a jednou je pobijem, i když žádnej med to teda neni, to ti řeknu,” jeho krví zalité oko se na mě dívalo dost výmluvně a černá páska přes to druhé jen potvrzovala jeho slova. Každý už slyšel legendy o těch stvůrách, co žijí v daleké Ohnivé zemi - o dracích. Byly to jen zkazky. Málo kdo setkání s draky přežil a ještě méně se jich vrátilo až do našeho Království, aby mohli vyprávět. Ale legendy znali všichni.


O co jde?

 • Vaším úkolem bude napsat legendu o dracích, kteří žijí v Ohnivé zemi (ano, ohnivých vrších)!
 • Můžete psát v 1. či 3. osobě, pojmout to z jakéhokoli pohledu - kreativitě se meze nekladou.
 • Každý hráč může vložit pouze jeden soutěžní příspěvek.
 • Jde tu o příběh, fantazii - vyvarujte se prosím nevhodných narážek. Pokud uznáme za vhodné, může dojít k vyloučení ze soutěže.

Jaké budou odměny?

 • Ohodnoceny budou ty legendy, které nás nejvíce zaujmou (ať už budou vtipné, zajímavé, poetické, nápadité,...). 
 • První místo obdrží 30 000 rubínů.
 • Další dva hráči 20 000 rubínů (každý).
 • Další tři hráči dostanou 10 000 rubínů (každý).
Soutěžní příspěvky můžete posílat do neděle 9. 8. do 23:59. 
Váš tým fóra
«1

Komentáře

 • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,699
  upraveno 03.08.2020
  Byly nebylo 7 království, ve těch královstvích probíhaly války o jistý Železný trůn ukovaný ve výhni dračího ohně.
  Při poslední válce, zničení hlavního města, šílenou blondýnou a následným vykucháním se její poslední drak Drogon rozhodl navždy opustit Západozemí.
  Letěl dlouho a daleko, až na konec světa, kde našel nový svět, zvaný Evropa.
  Říkal si. Hmm Pěkný svět, tady bych se mohl usadit. Jak strávím zbytek života? No mají tu zajímavé věci, zvané počítače a tam jsou spousty her. Jistě balsám na moji duši. Způsob jak najít klid.
  Kouknu co tu mají. Jé nějaké hrady. To bych mohl zkusit. 
  O 2 hodiny později. Docela zábava. Hrad pěkně roste, mám vojáčky, můžu zapalovat věžičky a různá NPCčka jako za starých časů a sem tam nějakého hráče. 
  Tak Drogon hrál a herně rostl. Jednoho dne přišel a zjistil, že jeho vojáci i vybavení zmizelo. To ho fakt naštvalo. Nic méně hrál dál. Jezdil verboval, prostě si užíval. Po nějakém čase zapnul hru a koukal jak puk. Jeho vojáci dezertovali, protože mu brutálně klesla produkce jídla a provozovatel hry do ní přidal další hromadu kravin. Vzhledem k tomu, že to bylo poněkolikáté vzteky zničil počítač, proletěl stropem svého doupěte a po delší době spatřil denní světlo. 
  Jeho vztek byl nekonečný. Letěl s větrem o závod do království zvané Německo. Němcům se to nezdálo, tak se ho snažili zabít, ale jak to tak bývá Drogon totálně rozmetal jejich protivzdušnou obranu a vydal se do Hamburku. Našel sídlo provozovate hry. Výbušným plamenem zničil jejich zdi. Požíral jejich zaměstnance, pálil je dračím ohněm na popel. Hořící kůže jim odpadávala z těla a orgány se vařily. Nakonec našel programátory jeho hry. Pár jich zašlápl a zbytek sežral. Nakonec roztavil veškerý hardware který uviděl.
  Po tom co mu došel oheň se vznesl a odletěl na Aliašku, kde v klidu žil v přírodě do konce svých dnů.
  Mezitím v Evropě mnoho hráčů spáchalo sebevraždu, protože neměli do čeho cpát prachy. Spousta se jich probrala z tranzu a zjistili, že je venku fakt hezky a zbytek si našel jinou hru, kde se méně nervovali a nepotřebovali tolik peněz aby se někam umístili.
  Zazvonil zvonec a GGS byl konec.
   Jaké z toho plyne ponaučení? Programátoři neberte drogy, nebo Vás sežere drak... D

  Edit: Jo už to tu jednou bylo a nesplňuje to pravidla, ale nemohl jsem si pomoct protože v GGS fakt mají evidentně rádi pohádky a drogy... :D
  Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

 • MiroSk369 (SK1)MiroSk369 (SK1) SK1 Komentářů: 2

                                                               Príbeh o drakoch 

  Kedysi dávno pred stovkami rokov sa jedného dňa  zlomyseľný zástupca najsilnejšej  aliancie rozhodol že opustí svojich najbližších hradných pánov a vydá sa za cestou objavovania nových krajov, hradných pánov  a v neposlednom rade možností ako sa stať najmocnejším hradným pánom tých čias. Netrvalo mu to dlho a dostal sa do neobjavenej krajiny, ktorá pripomínala skôr spustošenú  oblasť dlhé storočia neobývanú, cestou po tejto krajine uvidel rôzne  spustošené dedinky a mestečká, nevedel presne určiť čo mohlo zapríčiniť ich zánik ale vylúčil zo svojho zoznamu nehostinné podmienky. Zničené domy dediniek  skôr pripomínali  akési násilné vtrhnutie.  

  Pýcha tohto  hradného pána sa zmenila na strach a neistotu z poznanie čohosi nového a nebezpečného. Dlhé dni blúdil po tejto spustošenej krajine až kým  nenašiel akýsi zvláštny hrad. Nevyzeral ako tie, na ktoré bol zvyknutý. Bol to totižto omnoho väčší hrad než na aké bol zvyknutý.K tomu vyzeral ešte aj celkom zvláštne, na vežiach sa upínali  obrovské vlajky na ktorých bolo značne vidieť symbol draka. Dorazil pred hradnú bránu, po chvíli čakania ho privítal hradný pán, bol úplne odlišný od ostatných, nebol s nikým v kontakte a žil si sám na hrade v širokom okolí. Privítal návštevníka, pozval ho na večeru a tak sa aj stalo. Počas večere sa rozprávali títo hradní páni o rôznych veciach, avšak v jeden moment počas večere započul cestujúci hradný pán akýsi čudný zvuk. Vo vyľakaní sa spýtal majiteľa hradu na akýsi čudný zvuk. Majiteľ hradu mu povedal tajomstvo o tom ako má pod hradom drakov, ktorých zajal po tom  ako ničili dediny a mestečká jeho obyvateľov, ktorý kvôli týmto drakom prišli o životy a preto sa ich  rozhodol zajať a väzniť pod svojim hradom čo najdlhšie ako to pôjde, podotkol že zabiť ich je nemožné keďže po každom bodnutí mečom súčo raz viac silnejší. Cestujúci bol spočiatku zaskočený ale  potom si uvedomil že by mohol dôveru podnapitého majiteľa zneužiť a zmocniť sa jeho bohatstva a nechať ho zabiť. Majiteľ hradu mu ponúkol že môže u neho na hrade prespať, cestujúci toho zneužil, v noci keď majiteľ hradu spal sa vydal po rôzne poklady, mince, šperky, truhlice so zlatom vyniesol toto bohatstvo z hradu ,uložil ho na svojho koňa a tesne pred odchodom sa vybral za nájdením väznených drakov, orientoval sa podľa ich  zvukov, po približne hodine ich našiel a vypustil, avšak si neuvedomil čo spravil, zúriví draci vyleteli z väzenia a okamžite sa vrhli na cestujúceho hradného pána, až v tú chvíľu si uvedomil akú spravil chybu a že sa nechal zabiť svojou hlúposťou a túžbe po majetku. Nič netušiaci, spiaci majiteľ hradu len započul blížiaci sa zvuk drakov. Uvedomil si že spravil chybu keď povedal pocestnému pánovi hradu o drakoch a jeho bohatstve, prešlo pár sekúnd čo si toto uvedomil a už bol na druhom svete. Zúriví draci ho napadli a nemal šancu sa brániť. Po zabití oboch hradných pánov pokračovali draci v pustošení a v podpaľovaní tejto krajiny dlhé roky, až kým  sa do tejto oblasti nevybrala skupinka hradných pánov, ktorý už dlhé roky bojujú s drakmi a za úspešne vyhraté útoky na dračích hradoch získavajú bohaté odmeny, ktoré si títo čestný páni zaslúžia za svoju odvahu a česť. 

 • Miky 11 (CZ1)Miky 11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
  upraveno 06.08.2020
  Kde bylo tam bylo za ohnivými vrchy žilo pár červených draků které chránily pevnosti. Drak ukrýval u sebe odměnu, stačilo nasednou na koně zabít vojáky kteří bránili pevnost a useknout mu hlavu.Drak byl zabit a poté jsem si mohl vzít svou odměnu.:)

                                                        krátké ale reálné :)
  Post edited by Miky 11 (CZ1) on
 • ebolson (SK1)ebolson (SK1) SK1 Komentářů: 4
  Žil raz jeden drak, ktorý bol mohutný, no na prvý pohľad neškodný. V jeden zimný deň mu došli zásoby jedla a tak sa rozhodol, že vyjde zo svojej ohnivej skaly po dlhom čase a zase pôjde na lov. Preletel cez šíre more, ponad lesy až narazil na stádo oviec ktoré sa pásli na lúke. Drak si toho všimol a ihneď zaútočil. Avšak nepočítal s tým, že to bola nástraha. Z každej strany začali lietať siete do ktorých sa jeho honosné krídla zamotali. Z úkrytu vyšiel princ, ktorý už držal v ruke meč ukovaný z najvzácnejšej ocele na svete. Princ pristúpil k drakovi a odťal mu hlavu, ktorú priniesol kráľovi. Kráľ mu ako odmenu prisľúbil svoju jedinú dcéru, s ktorou teraz žije šťastne a bez drakov.  :D
 • Dr.David (SK1)Dr.David (SK1) SK1 Komentářů: 12
  Legenda o drakovi 

  Kde bolo tam bolo žil raz jeden chlapec Polepetko.Svoje meno Polepetko dostal lebo vždy niečo popletie no a preto bol stredobodom posmechu.Jedneho dňa započul Polepetko dvoch mladých rytierov ,ktory sa bavili o tom že by chceli získať za ženu nádhernú princeznú ,ktorá je uveznená s pokladom v dračej jaskyni, ktorú stražil silný drak ktorý má miliardu životov , keď to polepetko započul , nečakal a rozhodol sa že náhernú princeznú zachráni a zbohatne na poklade ktorý drak strážil , rozbehol sa do stajne kde býval jeho kamarát koník.Pripravil si jedlo a všetko čo potrebuje na cestu plus veľmi ostrý a tvrdý meč ,ktorým mal draka skoliť. Na druhý deň počas východu slnka sa nabalený Polepetko so svojím koníkom vybral na cestu do dračej jaskyne.Blúdili dlhé hodiny až nakoniec našli veľkú horu a uprostred nej jaskyňu.Polepetko zaviazal svojho koníka nedaleko lúky a rybníka a začal šphať aby sa dostal k jaskyni.Už keď sa konečne dostal ku vsupu do jaskyne drak naňho začal chŕliť oheň a tak sa polepetko schoval. Keď už sa drak trochu ukludnil Polepetko vytiahol svoj naostrený meč ,no popleta Polepetko silne chytil čepel meča miesto rukoväti a porezal si celé zápästie.Polepetko od bolesti zareval takou silou až sa zo stropu jaskyňe začali zospypávať obrovské skaliská ktoré bombardovali dno jaskyne , až jeden obrovský trafil draka do hlavy a omráčil ho.Polepetko neváhal a išiel hľadať uväznenú princeznú a svoj zaslúžený poklad.Keď už konečne našiel princeznú ,okamžite sa do nej zamiloval a tak ju aj s pokladom zobral a rychlo sa spolu pobrali preč za koníkom a s ním späť k polepetkovi domov.Polepetko za čast pokladu nechal vystavať veľký hrad , v ktorom žil s princeznou šťasne až do jedného večera kedy celou krajinou otriasol hrozný rev.Druhý deň okolo obeda celý hrad zakrila temnota tieňa obrovského draka z dračej jaskyne. Drak si sadol zo zadnej časti hradu a spálil každeho ,kto sa pokusil z hradu ujsť. A preto drak stráži na takmer opustenom hrade ,no raz za čas sa nájde odvážny generál ,ktory sa rozhodne obetovať svoje vojsko a ubrať drakovi jeden z jeho miliardy životov.Tomuto generálovi Polepetko vždy za jeho odvahu vyplatí zásobu jedla, dreva, kameňa a 370 rubínov.
 • niklacka (SK1)niklacka (SK1) SK1 Komentářů: 30
  Vcelom kralovstve imperia existovali kedysi davno draci. Draci si lietali a bludili aby nakoniec nasli svoje miesto v oblasti ktora predtym bola raj na zemi, dnes nazyvana aj ohnive stity. V tejto oblasti sa usadili cerveny draci ktory vdaka sopkam premenili tuto oblast na svoj obraz. Ludom s imperia sa to nepacilo a podnikli vypravy proti tymto drakom, dnes uz ale len vidime po tomto neuspesnom tazeny opustene pevnosti ktore strazia draci. Kazdy mesiac sa tito draci zdvyhnu a idu sa preletiet tato enormna sila sposobuje splachnutie celych storm islands. Kde sidlili posledne zbytky odboja proti tymto drakom. Traduje sa legenda kto porazi vodcu drakov neziska len obrovske bohatstvo ktore za tie roky draci nahromadili ale stane sa aj ich vodcom a zabrani tak kazdo mesacnej zaplave storm islands. 


 • fireohen (SK1)fireohen (SK1) SK1 Komentářů: 3
     Legenda o  Drakovi Teodofovi
  Neďaleko vysokých hôr v ohnivých krajinách žil kedysi drak Teodof. Zostal posledným z rodu, ktorý ľudia vyhubili.  Hovorieva sa, že keď vyrástol na dračie monštrum začal plieniť obydlia, zamký v iných krajinách. V jedine dedine však žili dvaja statoční bratia Michal a Štefan, ktorí vymysleli na draka lesť. Kým drak Teodof nebol vo svojej skrýši, Michal prikoval mladšieho Štefana o stenu ako návnadu pre draka. Keď sa drak blížil ku svojej obeti vyskočil spoza skaly Michal a prebodol drakovi srdce. Za tento hrdinský čin začali ľudia v dedine volať bratov vládcami a postavili im na vrchu mesta sochu. 
 • viper 12348 (SK1)viper 12348 (SK1) SK1 Komentářů: 2

                                                      Príbeh o Jankovi  ako zničil draka

  Bol raz jeden  Janko ktorý žil na svojom hrade ,bol to mocní lovec  bojoval  s veľkými príšerami, hadmi, škorpiónmi, jaštermi . Raz mu jeden farmár  povedal príbeh o drakovi ktorý má svoju pevnosť. Drak bol bohatý mal veľa rubínov a surovín. Farmár mu dal mapu čo našiel schovanú pod kamením múrom k drakovi. Janko neváhal a chystal si svoju zbroj na draka. Ukoval si meč ktorý bol pevný a ostrý. vyrobil si brnenie také aby bolo pevne ale aj ľahké na prepravu, musel si vyrobiť štít aby sa ochránil pred ohňom. Farmár mu upiekol chleba na cestu. Nabral si vody a pomaly sa vydal na dlhú cestu. ubehlo pár hodín a Janko si dal pauzu bol skoro v polovici u draka. Po pauze sa vybral konečne prísť k pevnosti. Janko dorazil k pevnosti a zbadal tam draka ako spal na hradbe, v hrade mal schovaný poklad. Pomaly sa vkrádal bližšie k hradu, a vtom Janko stupil na konár a konár praskol a drak to započul a zobudil sa. Drak vzlietol na oblohu, Janko si dal do ruky svoj štít a meč. Drak začal chrliť oheň a Janko sa rýchlo schoval za svoj štít. Drak letel k zemi a Janko si pripravil meč, Janko sa zahnal silno mečom a trafil draka do hlavy. Janko zničil draka a urobil si trofej ako z ostatných .Zobral si svoj vybojovaní poklad a pobral si rubíny,suroviny a šiel domov.

 • LegendaryLukas7 (SK1)LegendaryLukas7 (SK1) SK1 Komentářů: 5
  Šesťhlavý drak kedysi strážil poklad v oblasti ktorá sa dnes nazýva ohnivé štíty. Ľudia sa draka veľmi báli a nemohli do doliny ani vkročiť. Až jedného dňa sa statočný junák damián rozhodol draka zabiť. Demián prekabátil draka svojou šikovnosťou. Vlákal ho do pasce a zabil ho svojou statočnou armádou kopijníčok , ktoré sa vrhli zo skaly priamo na draka. Obyvatelia potom obec aj dolinu nazvali po odvážnom Demiánovi – Demänovská dolina. Dračia legenda v tejto lokalite ale opäť ožila. Pred niekoľkými rokmi na ohnivých štítoch umiestnili 3 metre vysokú sochu trojhlavého draka, ktorého nazvali práve Demián podľa odvážneho junáka z legendy. Drak je dnes ale ten dobrý a stráži legendárny poklad plný rubínov. Z jednej hlavy chrlí oheň, z druhej púšťa dym a v tretej hlave má schovaný červený rubín, ktorý prináša ľuďom šťastie.
 • taliesyn (CZ1)taliesyn (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
  Nápad proletět se nebyl neobvyklý, ne u draka. Občas na to myslel, ale něčím si vždy zdůvodnil, proč to nechat na jindy. Teď přišla chvíle, kdy chtěl ven, cítit, jak horký vítr  napíná každý záhyb křídel a obrovská síla každého máchnutí tě posune o kus výš. Zasutá vzpomínka se dostala ven a drak chtěl také ven. Ale nešlo to.

  Létajícím obrům patřil svět. Pomalu však draci tu nějaká území opustili, aby se nemuseli otravovat s malými skrčky, kterých stále přibývalo, jinde byli dokonce vyhnáni zbraněmi, i když to pak svým bratrům popisovali jinak. Poslední výspa jim zůstala, kde mohli žít nerušeně; v kraji tak neútěšném a horkém, že jiná stvoření se mu vyhýbala.

  Všichni, co zbyli, zde našli místo a i když tu nebylo snadné se uživit, klid, teplo a občas burácení některého vulkánu vyhovovaly jejich naturelu. Po pár stech letech i vzpomínky nejstarších přešly do vyprávění pro mláďata, do dračích pohádek.

  Pak i sem zavítala lidská noha. Drak použil všechnu sílu, aby se lidí zbavil, rozmetal a zapálil mnoho jejich staveb, opozdilce, kteří se neschovali, bez milosti zabil. Kuše a luky byly ale nepříjemné, pokaždé ze šupin obtížně dostával bolestivá stébla.  Když se uzdravil a vesnici znovu napadl, lidí i staveb ještě přibylo.

  Poslední útok byl jiný.  Jeden z lidí se  na něj soustředil a promluvil k němu. Drak nerozuměl lidské řeči, ale myšlenka toho tvora dokázala vytvořit obraz, který vnímal, i když  rozmazaný a mizející jako od malého dráčete. "Můžeme tu žít spolu. Budeme ti dodávat maso z našich zásob, když nás tu necháš pracovat ve skalách. Nebudeš na nás útočit, ani my na tebe."

  Snesl se na zem a sledoval člověka, zda v obraze jeho myšlenek neuvidí něco podezřelého. Nedokázal se lidí natrvalo zbavit a přes svou velikost cítil beznaděj. Pokud  mu  za příměří chtějí platit jídlem, o které tu bylo třeba bojovat, mohlo to být.. snesitelné. Souhlasil, jen si vymínil, že maso má být připravené po lidském způsobu. Několikrát v rozmlácených zbytcích tržiště našel kousky masa, neskutečně lahodné, vonící ohněm a dřevem, a  i když se pak snažil chycenou zvěř svým ohněm podobně vylepšit, jen ji úplně sežehl.

  Lidé svůj díl dohody plnili. Aby nemuseli šplhat po kolmém skalním srázu k ústí jeskyně , prozradil jim drak, kde u vrcholu kopce najdou průrvu, kterou k němu dopadal úzký paprsek světla. Teď dolů každý týden dopadaly propečené kusy prasat, koz, i malí ptáci. Dlouho vylétal ven a z dálky sledoval, co lidé budují a jak se u toho hemží. Postupně to omezoval, tak zajímavé to zas nebylo. Proletěl se občas k blízkým drakům, které znal, ale některé už nenašel a cítil stesk a zlost. V jeskyni měl vše, co potřeboval, mohl myslet, na co chtěl, a stále méně ji opouštěl.

  Zabořený do zužujících stěn vchodu teď bojoval se svým tělem i rostoucím zoufalstvím. Obrovská křídla dokázal složit, ale břicho se všem pokusům vzpíralo. Nakonec to vzdal a poslední síly použil k návratu do jeskyně. Ležel a ani nedokázal odvrátit hlavu od záře, která  ho kdysi pouštěla do nebes.

  Drak dlouho sledoval ohnivé barvy západu Slunce, které osvěcovaly vchod do jeskyně. Nakonec ale usnul, a zdálo se mu o létání. Možná naposled.
 • juhoslav55 (SK1)juhoslav55 (SK1) SK1 Komentářů: 9
  Legenda o drakovi a hlupom Janovi

  Kde bolo tam bolo za siedmymi priekopami a dvadsiatimi hradbami zil raz trojhlavy drak v jaskyni v neobyvanom svete vonkajsich ris. Tento drak sa snazil ukryvat pred ludmi. Kazda z jeho troch hlav vlastnila jednu magicku schopnost. Prva hlava sa starala o vsetko bohatstvo v risi. Druha hlava mala na starosti mudrost a tretia silu.
  Jedneho dna si vsak drak nedaval pozor a vsimla si ho stara carodejnica z dediny. Tato carodejnica uz dlho dlho rozmyslala ako dostat  vsetky tie drakove hlavy do svojho vlastnictva aby mohla ovladat vonkajsie rise. Ked carodejnica nasla jaskynu kde drak byval rozhodla sa ze mu nachysta pascu aby si mohla tohoto draka a hlavne jeho hlavy privlastnit. Este v ten den sa chvalila v dedine aky dobry plan vymyslela. Dedincania z jej planu neboli nadseny pretoze vedeli aka je tato carodejnica zlomyselna. Rozhodli sa, ze jej tento plan prekazia. Zvolili si za svojho bojovnika, ktorý prekazi carodejnici plany hlupeho Jana z druheho konca dediny. Kedze vedeli, ze nemaju uz vela casu museli si premyslet plan velmi rychlo. Po kratkej porade utekal Jano do jaskyne kde byval drak aby zneskodnil pascu, ktoru tam carodejnica nastrazila. Po chvili sa mu zo stastim podarilo pascu znefunkcnit a tak magicke schopnosti drakovych hlav stale su ukryte v jaskyni. • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,572
  Děkujeme za příspěvky, početli jsme si :) 

  Zde je vyhlášení:
  30 000 rubínů: @taliesyn (CZ1)
  20 000 rubínů: @MiroSk369 (SK1) a @Dr.David (SK1)
  10 000 rubínů: @niklacka (SK1), @Ganja08 (SK1) a @LegendaryLukas7 (SK1)

  Gratulujeme :) Rubíny budou připsány co nejdříve - dáme vědět, až se tak stane.
 • Dr.David (SK1)Dr.David (SK1) SK1 Komentářů: 12
  Som rád že Semir ten rubíňak nič nedostane :DDD


  no inak ganja by mal dať  1. tretinu z tych 10k Matymu,2. tretinu dať Lukymu  a nechať si  len poslednú tretinu za to že použil ich osoby v príbehu 
 • juhoslav55 (SK1)juhoslav55 (SK1) SK1 Komentářů: 9
  ja sa nato vykaslem :D tuto len rskary dostavaju nikto iny
 • Narukami (SK1)Narukami (SK1) SK1 Komentářů: 12
  upraveno 10.08.2020
  kokos mne kto da ruble more spameri hnusní :joy:
 • MiroSk369 (SK1)MiroSk369 (SK1) SK1 Komentářů: 2
  dobrá súťaž,dúfam že o mesiac bude o vode :-)
 • viper 12348 (SK1)viper 12348 (SK1) SK1 Komentářů: 2
  a ja som chcel ruble  a nič
 • niklacka (SK1)niklacka (SK1) SK1 Komentářů: 30
  Zoe napsal(a):
  Děkujeme za příspěvky, početli jsme si :) 

  Zde je vyhlášení:
  30 000 rubínů: @taliesyn (CZ1)
  20 000 rubínů: @MiroSk369 (SK1) a @Dr.David (SK1)
  10 000 rubínů: @niklacka (SK1), @Ganja08 (SK1) a @LegendaryLukas7 (SK1)

  Gratulujeme :) Rubíny budou připsány co nejdříve - dáme vědět, až se tak stane.
  dakujem :)  
  a gratulujem vitazovi zasluzene vyhral :) 
Sign In to comment.