Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Jak hrát hru na mobilu, když Puffin nepodporuje HTML5?

Zajímalo by mě, jestli někdo má nějaký návod, nebo zkušenosti. Jestli to to rozchodil a jak. V současné době je to na mobilu nehratelný :#

Další odpovědi

• HonzaHonzaHonza (CZ1)HonzaHonzaHonza (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Mě to jde normálně přes Google. Sice se mi trochu seká a je to pomalý, ale jde to.
  • pista2611709 (CZ1)pista2611709 (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Jde to jen přes google jestli je tam český server ale jinak to už nejde zrušili to.
  • petros (SK1)petros (SK1) SK1 Komentářů: 1
    Je to na nič,toto HTML5 5 až Max 10preklikov ma pusťí a potom zmrzlina zamrze hra a nepohne s ňou ani kladivo :-), doma na Pc to funguje ale tu na tablete ani prd. 
    Čo len ako chcem skúšam kolom do okola všetko možné a furt ma to hodí na Google play a dá stiahnuť hru a  to potom je hra od samého zaçiatku . No hnevám sa na GG toto vedieť ze takto pohnoja tak ani nehrám tu a to už niekoľko rokov to tu hrám a preinvestova som dosť € :-(:-(:-(
  • piqik (CZ1)piqik (CZ1) CZ1 Komentářů: 68
    HTML 5 novinky únor (17.2.2020)

Citace: Chtěli bychom zdůraznit, že toto děláme za účelem zlepšení kvality hry, kterou tak rádi hrajete. Budeme pokračovat ve snaze o optimalizaci verze HTML 5 pro hraní na mobilních zařízeních. HTML 5 je nový standard v celém odvětví. Abyste si mohli naši hru užít v nejvyšší možné kvalitě, ujistěte se, že máte aktualizovaný prohlížeč na nejnovější verzi.

S pozdravem,

Vaše Empire rodina

Otázečka na modíky, zajímalo by mě a určitě nejenom mě v jakém stadiu se nachází ona snaha o optimalizaci verze HTML 5 pro hraní na mobilních zařízeních.

Díky za odpověď, práci a snahu, kterou nám všem věnujete!!

• gogo00 (CZ1)gogo00 (CZ1) CZ1 Komentářů: 102
    v puffinu do adresy přidej  /flash a mělo by to jet
    gogo00 @ cs 1
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 627
    gogo00 (CZ1) napsal(a):
    Flash už nejede....(to co se ti načte je stejně HTML).  V tuto chvíli mi ale přijde skoro lepší pustit si to na mobilu v chromu, protože to v něm teď běhá lépe než v puffinu. 
  • HorusHorus Moderator Komentářů: 361
    Freya napsal(a):
    gogo00 (CZ1) napsal(a):
    Flash už nejede....(to co se ti načte je stejně HTML).  V tuto chvíli mi ale přijde skoro lepší pustit si to na mobilu v chromu, protože to v něm teď běhá lépe než v puffinu. 

Ano suhlasim s Freyou. mam to odskusane ze na chrome to ide lepsie. Puffin strasne mrzol, alebo dokonca nechcel nacitat hru, Chrome fachčí,
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • gogo00 (CZ1)gogo00 (CZ1) CZ1 Komentářů: 102
    hmm, máš pravdu, je se divl proč to najednou jede v pufinu tak blbě, když to ještě bylo ve flashi, tak frčel v klidu
    gogo00 @ cs 1
Sign In to comment.