Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Co mě dnes naštvalo či potěšilo

11719

Komentáře

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,194
    Je to takové hodně zábavné. Nomádi-Krkavci-Nomádi-Cizáci-Nomádi-Krkavci. Občas s cizáky Beri.
    Beri invaze, jak už bylo psáno cca jednou za měsíc  Samíci, to je jak loterie. Možná budou, ale nikdo neví kdy..

Ale na druhou stranu tu máme milion přidaných kravin, kdy už se v tom pomalu ani nejde vyznat. K tomu denně 10-20 nabídek.

Otřesný tobogán :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• niklacka (SK1)niklacka (SK1) SK1 Komentářů: 23
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Je to takové hodně zábavné. Nomádi-Krkavci-Nomádi-Cizáci-Nomádi-Krkavci. Občas s cizáky Beri.
    Beri invaze, jak už bylo psáno cca jednou za měsíc  Samíci, to je jak loterie. Možná budou, ale nikdo neví kdy..

Ale na druhou stranu tu máme milion přidaných kravin, kdy už se v tom pomalu ani nejde vyznat. K tomu denně 10-20 nabídek.

Otřesný tobogán :)
    presne ked by pridali nejaku novu udalost beri by mohlo byt kludne viac krat za mesiac tak isto samuraji 
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    O5 se jim  povedlo mě nasrat 
    S vekou slávou propagují hospodárskou oblast a pak jí dají za top1 v slavnosti lotosového krále 

Takže ta akce pro mě už i skončila Odmeny ta top 250 a 100 o ničem 
    Nenažranost GGS nezná meze 
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 180
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    O5 se jim  povedlo mě nasrat 
    S vekou slávou propagují hospodárskou oblast a pak jí dají za top1 v slavnosti lotosového krále 

Takže ta akce pro mě už i skončila Odmeny ta top 250 a 100 o ničem 
    Nenažranost GGS nezná meze 
    Úplně stejně jako s vojenskou oblastí... Co jsi čekal ?? příští měsíc bude za top 100 a během další pár měsíců bude POUZE za 150k zlatých mincí u kováře
    čekal že se z toho poučí 
    Nemci se ohradili když byla vojenská oblast za TOP 1 a klesli jim zisky 
    Ta cena u Kováře je prestřelená Kdo je aktívní tak už dávno má 4 vojenské oblastí a zbytek stejne nevyjezdí 150000 mincí aby si to koupili 
    Nechápu prostě jejich obchodní politiku ale asi jsou už zaslepení honbou za ziskem :smiley:

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    upraveno 02.08.2020
    Tak ideálna cena za vojensky dištrikt je tak maximálne 15 000 zlatych grošov.
    Post edited by yaponec (SK1) on
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Tak ideálna cena a vojensky dištrikt je tak maximálne 15 000 zlatych grošov.
    presne  :) ale taku cenu nikdy nedaju este ze sa neplati za spravy ako na pokeci 
    idealní řešení by bylo kdyby v slavnosti Lotose dali za TOP 250 Vojenskou oblast a do Top 100 Hospodárskou 

Podle mého názoru by se jim tím zvýšili i zisky  nebo více hráču by se snažilo to získat a něco málo by do toho i investovali       Někdy méně znamená více   
    Spoluhráč koupil tu vojenskou u kováře a kupodivu to lze dát už i na základnu 

Já to mám na ohni a už to nelze sundat jen zbourat 

Další užasný tah od GGS 
  • Birkis (CZ1)Birkis (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ať už ta hra raději skončí, poslední dobou je to jen samý problém! ale hlavně platit, platit a platit!! Něco se vymyslí, aby se to zase zrušilo, pořadí akcí, je úplně zbytečné, protože se to každou chvíli přehazuje (samíci - zázrak když jsou jednou za měsíc), Vymyslí milion věcí které se dají zvednout za tokeny (hrad, sklad, věže ale odměny z vnějška jsou stále nastaveny jako by existovaly za tokeny pouze skleníky). 
    Tak ať už ten vývojářský tým vytáhne hlavy z prdelí a trochu zapřemýšlí - je to nehratelné !!!!
    Jo a nezapomeňte udělat anketu spokojenosti, rád ji opět vyplním ,-)

PS: asi to sem nepatří,ale aspoň jsem si ulevil :))
  • Honza80 (CZ1)Honza80 (CZ1) CZ1 Komentářů: 39
    Mě dnes potěšilo 37 místo Rytířu na horizontu  :)
  • makachonza (CZ1)makachonza (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Nová podoba Výprodeje je hrozná , nečitelná a nepřehledná, otřesná změna
    S velkou slávou a nádhernou pohádkou nám nedávno oznámili predelání výprodeje 
    slibovali více položek 
    Podle mě je tam toho mín za více peněz :smiley:
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 627
    makachonza (CZ1) napsal(a):
    Zmíníme se ve zpětné vazbě :)
    to nacom hras praveze je to viac ostre na lepsie rozlisenie myslim si ze kazdy kto ma full hd+ sa potesil.
    Napriklad ja doma na 3840*2160 nemam kocky a ovela lepsie to vyzera.
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 77
    upraveno 14.08.2020
    niklacka (SK1) napsal(a):
    to nacom hras praveze je to viac ostre na lepsie rozlisenie myslim si ze kazdy kto ma full hd+ sa potesil.
    vzdy ma potesi inteligentna odpoved typu, tak to nehraj, ked sa Ti nepaci, ale ze podstata je v tom, ze obchod vyzera otrasne niekde unikla, rovnako ako to, ze vacsina ludi kvoli obchodu nebude kupovat monitor s vacsim rozlisenim, ale ludia maju monitory starsieho data, ktore vyhovuju a mnohi aj notebooky s HD ready rozlisenim a standard je full HD rozlisenie.
    A ozaj co je to HD+ rozlisenie na monitore? Ci ty hras hru na mobile s ktorym sa toto oznacenie spaja?

btw: to tvoje rozlisenie je 4k a to ludia pre zivot fakt potrebuju, hlavne ked je na to dostatok obsahu ;-).
    RReennyy @ sk 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,558
    Nikdo mi nevymluví, že v GGS nejsou na drogách pokud považují výprodej za vylepšený. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

RReennyy (SK1) napsal(a):
    niklacka (SK1) napsal(a):
    vzdy ma potesi inteligentna odpoved typu, tak to nehraj, ked sa Ti nepaci, ale ze podstata je v tom, ze obchod vyzera otrasne niekde unikla, rovnako ako to, ze vacsina ludi kvoli obchodu nebude kupovat monitor s vacsim rozlisenim, ale ludia maju monitory starsieho data, ktore vyhovuju a mnohi aj notebooky s HD ready rozlisenim a standard je full HD rozlisenie.
    A ozaj co je to HD+ rozlisenie na monitore? Ci ty hras hru na mobile s ktorym sa toto oznacenie spaja?

btw: to tvoje rozlisenie je 4k a to ludia pre zivot fakt potrebuju, hlavne ked je na to dostatok obsahu ;-).
    Praveze ten obchod vyzera ovela lepsie. Full HD+ je ked nemas 16:9 ale pouzivas 21:9 pomer stran to maju grafici jeden dlhy monitor alebo spojene dva monitory. Je pravda ze neviem ci sa to nelame ked su dva monitory. Ale podstata je ta ze uz par ludi tu pisalo ze ten dizajn napriklad vojacikov je horsi ze to nevidia. A prave u mna je to praveze cistejsie krajsie a lepsie to vyzera, ale mas pravdu ze ten obchod je predrazeny a neponuka nic, ale ja som netvrdila ze je lepsi len to ze vyzera lepsie.

a odpoved ano 4K sa zide (pozeravam viacero filmov a aj si niekedy nieco zahram a nebolia ma stoho oci hlavne) +ta technologia je tu od roku 2012 kedy isla olympiada s londyna na stv3 v 4K rozliseni , ja sama pouzivam 4K rozlisenie na pc od 2017 a na 8K sa nechystam. 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,558
    Nikdo mi nevymluví, že v GGS nejsou na drogách pokud považují výprodej za vylepšený. :D
    Tmavě modrá na světle modrém pozadí+ vyblitá růžová. To kdybych udělal na praxi, tak mi mistrová co nás učila základy estetiky a květinovou vazbu dá pár facek a omlátí mi tu kytku o hlavu. :D:D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) SK1 Komentářů: 362
    upraveno 17.08.2020
    naštvala má táto aliancia z 10 hradmi a jedným majiteľom ktorý kradne všetko čo sa dá.....
    a poteším sa ked mu ggs zruší tie hrady
    Ali: Čierna Brada    Česť :2576   Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 2,2M
  • KREK (SK1)KREK (SK1) SK1 Komentářů: 7
    Podľa mňa takýto hráč tu nemá čo hľadať. Polnočné útoky, bez akýchkoľvek pravidiel a keď sa bližšie podívate na názvy hradov , neviem čo si mám o tom myslieť . Čo má proti Slovákom ?
    KREK @ sk 1
Sign In to comment.