Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Jsem slepej, nebo

Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,560
upraveno 01.08.2020 v Otázky k Empire
mám problém s grafikou, nebo GGS překopali vzhled jednotek tak aby to vypadalo jako 12 let zpátky? :D Přijde mi to rozostřené...

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Komentáře

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    Strašne škaredá grafika. :s
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,560
    upraveno 01.08.2020
    Prej nejsem sám v alianci kdo to tak má. :D Tou XY let starou hrou myslím třeba tohle. Momentálně je to podobné. :disappointed:

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 946
    Možná mají sponzorskou smlouvu s nějakou dementní školou kde jim detičky kreslí ty postavičky :smiley:

Nebo další dukaz neschopnosti celého týmu GGS 
  • valaskova (CZ1)valaskova (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Souhlasím, pro nás, co máme problémy se zrakem, je tohle strašné, tahá to oči a je problém od sebe vojáky rozeznat, opravdu od deseti k pěti. :-(
    valaskova @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 866
    tak všichni dnes nabízí tmavé pozadí....takže GGs chce být o krok napřed a nabídlo bílé čtverečky  :D:D:D
    Mik Mak
Sign In to comment.