Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k červencové aktualizaci

ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,041
Vážení hráči,
zde je místo pro diskuzi a zpětnou vazbu k aktualizaci :)
«1

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,016
    upraveno 30.07.2020
    Posílení obrany, joo, dobrý.
    Ty oblasti. Bože proooč? Proč jdou najednou sehnat "zadara"?? Jedna z mála věcí, co fakt byla za odměnu a vynaloženou práci...
    A jen doufám, že ta vojenská bude vyměněna až v příští měsíční akci. Ale jak znám GGS, tak tam už nyní bude ta obchodní....

P.S. I když, jak opět, znám GGS, tak mi je to s těma oblastma jasný. Ti, co sou ochotní pustit čas, ruble aby byli v TOP100, tak by nyní neměli o co soutěžit, když už vlastně všichni tito je maj všude, kam jdou dát... Tak vymyslíme novopu vějičku...
    Strad75 @ cs 1
  • Honza80 (CZ1)Honza80 (CZ1) CZ1 Komentářů: 39
    Nemužou poslední den vyměnit vojenskou oblast za obchodní!Celej měsíc dřu na tu vojenskou,to by byl pěkný podvod měnit podmínky soutěže posledni 2 dny!
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 77
    upraveno 30.07.2020
    mozno mam na to iny nazor, ale mne ten vojensky obvod stoji v sklade, v skutocnosti ziadne miesto neusetri, okrem HH, pretoze zaberie viac miesta ako do neho vlozis budov v zakladnom stave a jeho rozsirovanie je podla mna predrazene, nakolko stavebne zetony na rozsirenie ziskavas cca 1 tyzden na vonkajsich risach. A nedaju sa do neho vlozit straznice, takze asi tak ...

k aktualizacii - moj nazor je taky ze, dame novych silnejsich velitelov, potom kastelanov, uotcnici placu, ze nevedia prejst cez hradby, tak pridame vzhlady nech to ma stavu, obrancovia posilnia obranu poctom, pridame vzhlady, ktore to prerazia, obrancovia kricia, zeje to nevyvazene a opravnene, lebo velke aliancie nabuchaju 200 - 300 000 podpor, lebo na to maju, male aliancie to nezvladnu, tak pridajme posilnenie v obrane, nech sa upokoja ale, uz medzitym sme vymysleli silnejsich vojakov za med a pivo ci co to tam a psy stekaju a karavana ide dalej a GGS tecu peniazky, lebo vsetko to je za realne peniaze :-D
    RReennyy @ sk 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,041
    upraveno 30.07.2020
    Nemyslím si, že by měnili odměny v běžící akci... zeptala jsem se na to, ale tuším, že než dostanu odpověď, už bude po aktualizaci... 

Edit: Odpověď jsem dostala, měnit se to nebude teď, ale až s další akcí :)
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    Nemužou poslední den vyměnit vojenskou oblast za obchodní!Celej měsíc dřu na tu vojenskou,to by byl pěkný podvod měnit podmínky soutěže posledni 2 dny!

Nebylo by to poprve, co v běžící nějaké akci měněj odměny...

Strad75 @ cs 1
    Můžete je umístit i do základen.
    Tohle bude stejně, jako když dali ty vojenské? :-) Nebo konečně pudou opravdu dát na základny...

Strad75 @ cs 1
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    No uvidime čo z toho nakoniec bude a ako sa to prejavi na hre.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
    Super. Mám vymazat mezipamět. Už asi po 10té, to mám jako vzít zmizík a smazat to ručně ze střev PC?
    Strad75 @ cs 1
    Ví se o tom, pracují na opravě, prý má nahraná verze špatné číslo (nebo tak něco)...
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,194
    Zoe myslím, že špatně není jen číslo verze. Ale možná i něco v GGS :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• táta Vladimir (CZ1)táta Vladimir (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 30.07.2020
    Doufám, že to mají i nadále zmražené jídlo, včetně bonusu....;-), pak jim mnoho lidiček asi poděkuje. krásná práce, na co sáhnou, to se jim nepovede;-)

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Zoe myslím, že špatně není jen číslo verze. Ale možná i něco v GGS :)
    Ale chybná verze jde mnohem snadněji vyřešit :D

Doufám, že to mají i nadále zmražené jídlo, včetně bonusu....;-), pak jim mnoho lidiček asi poděkuje. krásná práce, na co sáhnou, to se jim nepovede;-)

Jestli bylo zmrazeno netuším, ale problém trval cca 5 minut (možná 10, když to přeženu), takže bych to neviděla jako katastrofu...

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    Takže zas o ničom.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • John Steel (CZ1)John Steel (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Ahoj, jenom dotaz k aktualizaci. Při výměně OP a jejich uložení ve skladu mi proste zmizeli. Nevíte kde by mohla být chyba, Děkuji
  • PEPA5665 (CZ1)PEPA5665 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    ahoj, výšiny jsem si otevřela včera (tedy před dnešní aktualizací) díky přeskokům postavila hrad 6 a bohužel nejdou mi zvýšit věže. Hlásí mi že  se dají zvýšit až s otevřením výšin, což jaksi nechápu, když už je otevřené mám. Může mi někdo poradit kde je zakopaný pse. Děkuji
    PEPA5665 @ cs 1
    John Steel (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, jenom dotaz k aktualizaci. Při výměně OP a jejich uložení ve skladu mi proste zmizeli. Nevíte kde by mohla být chyba, Děkuji
    Problém předán...

PEPA5665 (CZ1) napsal(a):
    ahoj, výšiny jsem si otevřela včera (tedy před dnešní aktualizací) díky přeskokům postavila hrad 6 a bohužel nejdou mi zvýšit věže. Hlásí mi že  se dají zvýšit až s otevřením výšin, což jaksi nechápu, když už je otevřené mám. Může mi někdo poradit kde je zakopaný pse. Děkuji
    V síni jsou celkem 4 “úrovně” těch nových výzkumů - věže jsou až ve 4. úrovni, jako “vyvýšené místo”, budova hradu je v 1. úrovni jako “nové výšiny” (akorát to má zavádějící názvy, protože jak budova hradu, tak věže na hradbách jsou tam stejně nazvány “hradní věž”)...
  • niklacka (SK1)niklacka (SK1) SK1 Komentářů: 23
    niezeby pridali odmeny za obzorom a na vonkajsich aby to slo rychlejsie , alebo pridali nejaku udalost kde sa daju nahromadit zetony a stavebny material. Pridavaju stale nove veci ale napriklad storm islands niesu vobec atraktivne ( tie odmeny su vysmech). Mohli kludne pridat 200 urovni na expenie a zvysit sien legiend na 800 aby sa davalo viac bodov.  A hlavne preco sa uz nic nestavia za drevo kamen a kralovske suroviny ?
  • vcbcc (CZ1)vcbcc (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    jsem rozespalej nebo to je aktualizace jenom pro někoho?
    chci si postavit tu oblast... že prej je u kováře... před hradem je jenom "zbrojíř" a "mistr kovář"
    jak si postavim tu oblast?

vcbcc (CZ1) napsal(a):
    jsem rozespalej nebo to je aktualizace jenom pro někoho?
    chci si postavit tu oblast... že prej je u kováře... před hradem je jenom "zbrojíř" a "mistr kovář"
    jak si postavim tu oblast?

Oblast u kováře zatím není, bude tam později (nejspíš po skončení měsíční události) 
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 182

schválně se ti vojáci překrývají ? :neutral: asi úspora místa.. nevím jak ostatní, ale tolik typů vojáků, abych měl zaplněné oba "řádky" jsem v životě neměl :D a tohle vypadá divně
Sign In to comment.