Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Co mě dnes naštvalo či potěšilo

11619

Komentáře

• Floky (CZ1)Floky (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 09.07.2020
    jako sorry ale § téhle země jsou platné a pro obchodování závazné - podpora je tama v kolika jazycích???  včetně polska a japonska ? pro potřeby cz servru..     to mi hlava nebere prostě..  anglicky umim docela obstojně ale jsem český spotřebitel co má práva zaručena v tomhle směru (proto chrastim právníkama) to neni míněno na vás moderátory   :o)     já jen jestli s tim něco jde dělat mírovou cestou než se to zvrtne v omezení nás hráčů tim že si cz§ na to posvítí a začne tahanice o licence atp  ?

prdn  takhle měl ten smajl vypadat...
    Post edited by Lilith on
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 110
    Myslím si, že taká firma svojich právnikov má, ktorí im takéto veci riešia. Takže podľa mňa všetko majú právne ošetrené. Ale nie som právnik, takže v tomto sa nevyznám.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,558
    upraveno 09.07.2020
    Floky (CZ1) napsal(a):
    jako sorry ale § téhle země jsou platné a pro obchodování závazné - podpora je tama v kolika jazycích???  včetně polska a japonska ? pro potřeby cz servru..     to mi hlava nebere prostě..  anglicky umim docela obstojně ale jsem český spotřebitel co má práva zaručena v tomhle směru (proto chrastim právníkama) to neni míněno na vás moderátory   :o)     já jen jestli s tim něco jde dělat mírovou cestou než se to zvrtne v omezení nás hráčů tim že si cz§ na to posvítí a začne tahanice o licence atp  ?

prdn  takhle měl ten smajl vypadat...
    Jsi asi tak 1 073 352 hráč co chrastí právníkama a hádej co GGS stále existuje. :D
    Edit: Šanci u soudu máš jedině v případě, že soudce i porota budou hráči Empire. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 862
    Floky (CZ1) napsal(a):
    Kritika - dotaz ....   proč se podruhé v tomto týdnu změnilo pořadí akcí? proč stále neni podpora v češtině ? (porušování obchodních podmínek ČR )  proč komunikaci zpráv konktoluje/blokuje angličtina ( diskriminace českého jazyka)   kdo s tim může něco udělat dřív,než to budu řešit právní cestou - tim jak je to tu nastavené neustále poškozují českého spotřebytele - btw - účty jsou duševnim vlastnictvim zvlášť když si to jeden platí ...    s úctou velice nakrklej FLOKY
    no....když se chceš ohánět diskriminací českého jazyka, neměl bys té češtině ubližovat především ty sám. A co se týče tebou zmiňovaného duševního vlastnictví, tak bych to asi přirovnal k duševnímu vlastnictví židle v hospodě kde často chlastáš a sedíš vždy na stejném místě....taky jim tam cpeš prachy, ale ta židle nikdy tvá nebude  :D:D:D
    Mik Mak
  • Floky (CZ1)Floky (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    no na prt pánové - děkuji vám ale - ukázali jste mi že to nemá smysl se o cokoliv snažit - už se to nebude opakovat a pardon že jsem obtěžoval
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 151
    Neobtěžoval. To je v pohodě....

Celé je to postaveno na tom, že vlastnictví hráčů je jen jejich PC, klávesnice a myš.
    Empire je produkt GGE. My jej můžeme s jeho laskavým svolením používat, když chceme..
    A když nechceme, GGE nás k tomu nenutí. Užíváme jej dobrovolně.

GGE si se svým produktem nakládá dle jejich úvah. Naše názory si vyslechne, a - no prostě vyslechne... Nic víc...

A peníze které jim hráči posílají?
    No to jsou sponzorské dary.
    Prostě dary...
    Firma většinou za dar poděkuje formou nějakého líbivého piktogramu o několika málo pixelech, či změnou čísla v nějaké kolonce. Jejich kolonce..

Hele jak je to jednoduché ;)
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • HviezdnyTulak (SK1)HviezdnyTulak (SK1) SK1 Komentářů: 36
    upraveno 26.07.2020
    ludkovia viete čo znamena slovo sporadicky?
    ked ano tak prosím vážených moderátov nech mi to objasnia prečo to slovo nemôžem napísať do sukromnej spráááávy?
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 627
    ked ano tak prosím vážených moderátov nech mi to objasnia prečo to slovo nemôžem napísať do sukromnej spráááávy?
    Protože ten filtr, který filtruje nevhodná slova je bohužel zaměřený na jiné jazyky a myslím, že tam vadí výraz "dick" ...
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,558
    upraveno 26.07.2020
    Já si chtěl pojmenovat základnu Destiny. Tam vadilo slovo tiny... :D Ale, že měl někdo hrad pojmenovaný prc.nka to nevadilo. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    Ta jejich nová anketa o síni legend  Naštvalo mě že to není v češtine  Sice umím po slovensky ale tímto jen potvrzují že na čechy  kašlou 
     A pobavilo mě že mají ještě drzost dát vubec takovou anketu :DD 

Každému je asi jasné že jde o další akci tahat z hráču peníze 
    To vylepšování i když má nějakej smysl tak to bude trvat rok než to vše vylepším 
  • honzamucha (CZ1)honzamucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    U kastelána na hlavním hradu najednou nesouhlasí součet účinků na dálku a na blízko!!!!
    Freya napsal(a):
    Protože ten filtr, který filtruje nevhodná slova je bohužel zaměřený na jiné jazyky a myslím, že tam vadí výraz "dick" ...

to znamená že nemôžem používať svoj rodny jazyk v hre ?
    ale platiť môžeme aj medzinarodnou menou zaujimave 

pmiki (CZ1) napsal(a):
    Ta jejich nová anketa o síni legend  Naštvalo mě že to není v češtine  Sice umím po slovensky ale tímto jen potvrzují že na čechy  kašlou 

To vylepšování i když má nějakej smysl tak to bude trvat rok než to vše vylepším 
    Anketa ti vyskočí v češtině, stačí si vpravo nahoře přepnout jazyk :)  Jen je to blbě nahrané....

To je bohužel problém globálního filtru...kdyby tam zahrnuli 99% našich nadávek, tak je možné, že si hráči z jiné země nenapíšou ani "ahoj" :)
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    Freya napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):

Anketa ti vyskočí v češtině, stačí si vpravo nahoře přepnout jazyk :)  Jen je to blbě nahrané....

To je bohužel problém globálního filtru...kdyby tam zahrnuli 99% našich nadávek, tak je možné, že si hráči z jiné země nenapíšou ani "ahoj" :)
    Já tam našel slovenčinu 
    Tak sem jí vyplnil ale stejně pochybuji že to vubec prečtou a zlepší se to 

Podle druhé otázky  : Kupujete rubíny ?  Je jasné že berou pripomínky jen platících hráču 

Tak snad nemecký spoluhráči  taky jsou nespokojení a udělají s tím něco 

Podle hrubých prepočtu vylepšit vše je na 60 dní a víc když ty sceaty budou jen v lize 

Nebo vymyslí další událost třeba      Válku Mimozemských civilizací   kde budeme bojovat o sceaty  :D

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 180
    když už je tedy zapotřebí, aby nomádská invaze byla 6x měsíčně, tak alespoň do měsíční události (turnaje) nedávejte do zobrazení příštích událostí samuraje, když stejně nakonec nebudou.... 
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    když už je tedy zapotřebí, aby nomádská invaze byla 6x měsíčně, tak alespoň do měsíční události (turnaje) nedávejte do zobrazení příštích událostí samuraje, když stejně nakonec nebudou.... 
    V měsíční události se zobrazovali, protože měs. událost je plánována dlouho dopředu a nelze ji pak už měnit.... Bohužel tento měsíc samuraji již nebudou :/ 
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 180
    Freya napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    V měsíční události se zobrazovali, protože měs. událost je plánována dlouho dopředu a nelze ji pak už měnit.... Bohužel tento měsíc samuraji již nebudou :/ 
    jaký je vůbec důvod toho, že nomádi jsou oproti samurajům 5x častěji?? nějak mi to ještě nedošlo, asi jsem zpožděný
  • MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) CZ1 Komentářů: 152
    Freya napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    No to nám taky došlo, že už samíci nebudou, když nomádi jsou do konce měsíce  :D
    Akorát ona ta záložka jde odstranit, nebo aspoň dřív když byla změna, tak jim to odstranit šlo :smile:

Co naděláme, akce už nemají smysl...beri na zelí je jednou za měsíc a samurajové jednou za dva měsíce, akce kde se dá ještě něco slušného získat GGS omezuje a můžeme jen čekat, až se to kupujícím němcům taky přestane líbit a přestanou jim platit.
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    Nech si strčia celu anketu niekam...............
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
Sign In to comment.