Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k aktualizaci 22.6.2020

13»

Komentáře

• AGRESOR (CZ1)AGRESOR (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    ted jsem tu chvilku nebyl a zjištujeme že nám ve skladě chybí okrasné prvky co jste zase posrali? :s
  • AGRESOR (CZ1)AGRESOR (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    ono nestačí že bez rubínů nic neuděláš ještě ukradnou co se dá banda zlodějská
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 630
    Problém s chybějícími okrasami ve skladu je globální. Opravovat se bude zítra.
  • MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) CZ1 Komentářů: 152
    Freya napsal(a):
    Problém s chybějícími okrasami ve skladu je globální. Opravovat se bude zítra.
    Asi nový globální efekt  :) Ten efekt nehoření jim nevyšel, tak zkouší další  :D
  • ubu123 (CZ1)ubu123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Po aktualizaci nemám nic ve skladu budov... chci to nazpátky !!!
  • Ittieh (CZ1)Ittieh (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    Něco se pokazilo, po poslednním berimondu jsem přišel o všechny okrasy ve skladu.
    Ittieh @ cs 1
    Galaxy_Leasco (INT3) 
    Zdravím,
     Prosím mohl by mi někdo potvrdit, zda přetrvává problém s neviditelností královských zdrojů pro nelegendární levly...?
  • lleon (CZ1)lleon (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Freya napsal(a):
    Galaxy_Leasco (INT3) 
    Zdravím,
     Prosím mohl by mi někdo potvrdit, zda přetrvává problém s neviditelností královských zdrojů pro nelegendární levly...?
    lvl 48 .. stale neni nic videt:)
  • Booster (CZ1)Booster (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    možná to sem nepatří ale stejně se zeptám.
    možnost stavby zámecké zahrady až od legendární 100 lvl je od GGS záměr nebo opět nějaký Bug ??
  • flegma (CZ1)flegma (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Nějak mi po aktualizaci zmizel z lišty přehled o produkci uhlí a dalších komodit,zůstaly tam pouze: dřevo,kámen,jídlo,arma a populace.Ještě že je to aspoň v knize úkolů.
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,016

Jak je to s cenama, potřebama scet, tokenů na stavbu boud potřebnejch k verbunku Štízonošek a Hraničářek, nevíme jen tady na našem foru, nebo to nevědí ani na Dojčlandackym?
    Tvl, dát 300 scet s nevědomím, co mě čeká dál  za potřeby na otevření dalších okýnek , zda se za 12dní těch investovanejch 300scet vytratí jako pára nad hrncem, je fakt bomba a taková asi nej GGS loterie...
    Fakt géniové...
    Těch 12dní když doběhne, tak se těch 300 scet ztratí a vše budu muset absolvovat znovu? Dík vědomí, jak funguje GGS logika i věřím, že po 12dnech zmiznou i už vystavěné boudy:-)

Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Jak je to s cenama, potřebama scet, tokenů na stavbu boud potřebnejch k verbunku Štízonošek a Hraničářek, nevíme jen tady na našem foru, nebo to nevědí ani na Dojčlandackym?
    Tvl, dát 300 scet s nevědomím, co mě čeká dál  za potřeby na otevření dalších okýnek , zda se za 12dní těch investovanejch 300scet vytratí jako pára nad hrncem, je fakt bomba a taková asi nej GGS loterie...
    Fakt géniové...
    Těch 12dní když doběhne, tak se těch 300 scet ztratí a vše budu muset absolvovat znovu? Dík vědomí, jak funguje GGS logika i věřím, že po 12dnech zmiznou i už vystavěné boudy:-)

Zdravím, jediné co k tomu víme od kolegů z E4K je toto. Ale jestli budou ceny pro empire stejné , to opravdu nevíme a nemůžeme zaručit.

Freya napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Fakt géniové...

Zdravím, jediné co k tomu víme od kolegů z E4K je toto. Ale jestli budou ceny pro empire stejné , to opravdu nevíme a nemůžeme zaručit.

Dík, no, jestli to tak bude, ty ceny, tak hold škudlit a dát vše dělat až při 2k scetech v kase....No, 1.700, tu nemocnici nepotřebuju...
    A ještě pls, můžeš zjistit, jak to je pak s cenama u budov a zda pro otevření třeba těch Kasáren, musíš jen otevřít možnost stavět ty boudy nebo je musíš i na hradech už postavit? A hlavně, co přesně znamená ta doba trvání 12dní!!!
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Fakt géniové...

Dík, no, jestli to tak bude, ty ceny, tak hold škudlit a dát vše dělat až při 2k scetech v kase....No, 1.700, tu nemocnici nepotřebuju...
    A ještě pls, můžeš zjistit, jak to je pak s cenama u budov a zda pro otevření třeba těch Kasáren, musíš jen otevřít možnost stavět ty boudy nebo je musíš i na hradech už postavit? A hlavně, co přesně znamená ta doba trvání 12dní!!!
    12dní/přeskočení za rubíny trvá ten výzkum.
    Freya napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Fakt géniové...

12dní/přeskočení za rubíny trvá ten výzkum.

Aha, takže jen blbej překlad? 12dní doba výzkumu by asi bylo lepší, ne?
    Radši sem se optal, u GGS logiky člověk nikdy neví...
    Strad75 @ cs 1
    Imho, můžeš se, prosím, těch géniů optat, proč v Beri zrušili info o probíhajích slavnostech?
    Strad75 @ cs 1
    upraveno 15.07.2020
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Imho, můžeš se, prosím, těch géniů optat, proč v Beri zrušili info o probíhajích slavnostech?
    ?? 

Hoď mi sem prosím screen.... 
    (nejsem teď na hře)

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 182
    zřejmě myslí tohle.. jde vidět jen rychlost verbování a kolonku slavnosti překrývá info tabulka
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    zřejmě myslí tohle.. jde vidět jen rychlost verbování a kolonku slavnosti překrývá info tabulka

jj, přesně to myslím...
    Strad75 @ cs 1
Sign In to comment.