Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Studna přání

Ahoj,u nás v alianci zmizela všem studna přání. Měli jsme tam rubíny na vyzvednutí a studna je fuč. Zajímalo by mě proč? Platíme si předplatné,a vy nás sprostě okradete?

Komentáře

• Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 110
    Ahoj. Kvôli chybe to opravujú. Ale studňa by sa mala ešte vrátiť do hry.
  • Jára76 (CZ1)Jára76 (CZ1) CZ1 Komentářů: 40
    tak to jsem zvědav,po te opravě jestli tam budu mít 4k rubínu co jsem si nestihl vybrat
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 627
    Jára76 (CZ1) napsal(a):
    tak to jsem zvědav,po te opravě jestli tam budu mít 4k rubínu co jsem si nestihl vybrat

pokud ne, určitě pak napiš na podporu
  • Jára76 (CZ1)Jára76 (CZ1) CZ1 Komentářů: 40
    Bude vubec studna přání vrácena do hry, jako jsou v tom penize,platim predplatne,a uz to je nejak dlouho. nechapu proc je pryc,kdyz normalne fungovala
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 110
    Jára76 (CZ1) napsal(a):
    Bude vubec studna přání vrácena do hry, jako jsou v tom penize,platim predplatne,a uz to je nejak dlouho. nechapu proc je pryc,kdyz normalne fungovala
    Plánujú ju ešte vrátiť do hry. Je tam chyba, preto ju odstavili.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,558
    chyba byla asi v tom smyslu, že udělala rubíny o 4 minuty rychleji, než měla. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    no možno davala viac než chceli
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
Sign In to comment.