Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Co mě dnes naštvalo či potěšilo

11519

Komentáře

• fifal (INT3)fifal (INT3) INT3 Komentářů: 60
    tak s trochou do mlýna -ani mě už nic moc nepřekvapí ale před chvilkou se mi vrátili vojáci od chána bez boje že  prý už změnil majitele :-) 
    Je možný že ste ho tak sjezdili že se mezi vydáním na cestu a příjezdem zvýšila jeho úroveň a tím o potřebné bodyzuřivosti jednou mi to kamarád takto vysvětlil.

• grihemek (CZ1)grihemek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Zoe  mě by zajímalo.. proč přes sceny, že hráč se dopouští přestupku proti vop .,.hráč hrál dál klído jednal dál v rozporu s vop..a nikdo s gge ho neblokl Ip--

pokud jde o dopisy nevíme zda dostal upozornění..ale -..podle mého hráčka platila velké sifry tedy jde o džop.. ?? když gge porušuje vlastní pravidla..jak to pak mám hra být.. na víc dojde k přerušení.. třebas hry ..vyvojáři.. pro o není dopředu hlášeno..a nikdo přesto že to je chyba gge..nedostal ani ň jako náhrady..řešeno už s 4 -6 aminy bez úspěchů...DALŠÍ.. MÁM HRAD... 4 ROKY BLOKOVANÁ JEDNA budova.. přez sceny ..3 roky a´t mě gge pomůže nic..náhrady 00 řešení 00 ..
    Na druhou stranu to bude kam přesouvat - aniž bychom museli vytvořit při každé “vlně” nové téma :)

• Booster (CZ1)Booster (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    kdo proboha vymyslel to,že zámecká zahrada jde stavět od úrovně legendární 100 ???
    k čemu to je dobré nebo jinak,čeho se tím jako dosáhne ???
    za mě naprosto zbytečná změna k horšímu
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 941
    Neskutečně mě pobavila Anketa 
    Obdivujem zaměstnance GGS že po takových kiksech co neustále dělají tak mají odvahu pustit hráčskou Anketu  :DDD
  • Crimson guard (CZ1)Crimson guard (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Nepotěšilo mě nic a naštvalo mě to že už mi týden nefuguje královská liga a soustu dalších věcí a nikoho to nezajímá. psala jsem na podporu, psala jsem do technických chyb a dokonce i zrávu Zoe a nikdo se mi nikde neozval. Zajímalo by mě tedy k čemu je podpora a k čemu jsou moderátoři? A kam mám napsat aby mě hra fungovala?
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 860
    matematika GGs....v 9:29 plný sklad jídla (230k ) a spotřeba + asi 15k. V 9:30 plný sklad jídla a spotřeba - 8k. Ve 23:30 téhož dne sklad jídla 0.....pořád se nějak nemůžu dopočítat  :#
    Mik Mak
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,556
    upraveno 01.07.2020
    matematika GGs....v 9:29 plný sklad jídla (230k ) a spotřeba + asi 15k. V 9:30 plný sklad jídla a spotřeba - 8k. Ve 23:30 téhož dne sklad jídla 0.....pořád se nějak nemůžu dopočítat  :#
    To jsou ty jejich debilní bonusy na produkci jídla, které se zapínají  vypínají, hráči v to pak mají bordel při bonusu počítají s tím, že jídlo vydrží, protože bonus ani nezaregistrují, uklidí tam třeba nějaké vojáky navíc, pak bonus skončí a bum najednou jsou bez jídla. Já mám naopak na HH +6,2k jídla za hodinu, místo toho abych byl v mínusu.
    Hádám, že se ti bonus vypnul v okamžiku, kdy jsi na sebe poslal Chána.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    Nepotěšilo mě nic a naštvalo mě to že už mi týden nefuguje královská liga a soustu dalších věcí a nikoho to nezajímá. psala jsem na podporu, psala jsem do technických chyb a dokonce i zrávu Zoe a nikdo se mi nikde neozval. Zajímalo by mě tedy k čemu je podpora a k čemu jsou moderátoři? A kam mám napsat aby mě hra fungovala?
    To jsem tu psala už před týdnem že slavnost lotosového krále neskončila  ta skonči až dnes za 20 minut a měla pokračovat i  liga království ,ale liga království začala nová. Tak je v tom zmatek u této hry mě již nic nepřekvapuje. :)
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 620
    Ahoj liga je nově od legendárních levlů... nemohl by v tom být ten problém?
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 860
    To jsou ty jejich debilní bonusy na produkci jídla, které se zapínají  vypínají, hráči v to pak mají bordel při bonusu počítají s tím, že jídlo vydrží, protože bonus ani nezaregistrují, uklidí tam třeba nějaké vojáky navíc, pak bonus skončí a bum najednou jsou bez jídla. Já mám naopak na HH +6,2k jídla za hodinu, místo toho abych byl v mínusu.
    Hádám, že se ti bonus vypnul v okamžiku, kdy jsi na sebe poslal Chána.
    no o žádném přesunu jsem nic nepsal.....píšu že mi matematika GGs přijde divná že při plném skladu a spotřebě -8k jídla mi dojde jídlo za 14 hodin místo aby vydrželo více než den...
    Mik Mak
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 238
    Všiml jsem si že jak při Nomádech a cizákách už nedávají 4000 beden a 4000 královských praporů.Vzkaz pro ty nenažrance.Vy si vážně myslíte že tu vaší hru bude kde kdo sponzorovat?Tak si vytvořte hru pro policajty,ministry a další živnostníky kteří vás jen dotujou a nebo věčný sociální dávkaře.Hodně lidí se se hrou stalo realitou že vás sponzorují a tráví tady pomalu 24 hodin denně jen pro váš blahobyt a nenažranost.Čím dál víc nejste férová společnost ale penězu chtiví parchanti.
    KingDiamond2 @ cs 1
    Divnou matematiku mají no. :/ Ty prapory mě taky štvou.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 941
    Všiml jsem si že jak při Nomádech a cizákách už nedávají 4000 beden a 4000 královských praporů.Vzkaz pro ty nenažrance.Vy si vážně myslíte že tu vaší hru bude kde kdo sponzorovat?Tak si vytvořte hru pro policajty,ministry a další živnostníky kteří vás jen dotujou a nebo věčný sociální dávkaře.Hodně lidí se se hrou stalo realitou že vás sponzorují a tráví tady pomalu 24 hodin denně jen pro váš blahobyt a nenažranost.Čím dál víc nejste férová společnost ale penězu chtiví parchanti.
    Zapoměl si na nemecké duchodce  pro které je to asi jediné vzrušení :D 
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    Vážení přátele dnes jsem se rozhodla definitivně s touto  nepodařenou hrou skončit .  Vám všem přeji hodně úspěchů při hře. Posílám poslední pozdrav Vám všem   :)
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Vážení přátele dnes jsem se rozhodla definitivně s touto  nepodařenou hrou skončit .  Vám všem přeji hodně úspěchů při hře. Posílám poslední pozdrav Vám všem   :)
    Tak hodně štěstí a měj se hezky. :)

• Redy (CZ1)Redy (CZ1) CZ1 Komentářů: 171
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Měj se fajnově, asi nás to čeká brzo taky.  o:)>:)o:)
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Rozumím Ti...
    Také přeji vše nej v osobním životě!
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Ať se máš dobře fanfarove já taky jsem skončil se hrou a vidíš ? Je mi dobře  >:)
  • Floky (CZ1)Floky (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Kritika - dotaz ....   proč se podruhé v tomto týdnu změnilo pořadí akcí? proč stále neni podpora v češtině ? (porušování obchodních podmínek ČR )  proč komunikaci zpráv konktoluje/blokuje angličtina ( diskriminace českého jazyka)   kdo s tim může něco udělat dřív,než to budu řešit právní cestou - tim jak je to tu nastavené neustále poškozují českého spotřebytele - btw - účty jsou duševnim vlastnictvim zvlášť když si to jeden platí ...    s úctou velice nakrklej FLOKY
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 105
    Ahoj. Poradie akcií nie je záväzné, takže treba to brať len tak orientačne. Podpora bola v češtine, ale ju zrušili. Už sa viac krát navrhovalo, aby sa bežné české a slovenské slová dali do výnimky, nech ich systém neblokuje, ale žiaľ neúspešne. 
Sign In to comment.