Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Globální účinky.

2»

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 907
    Geníální rešění :disappointed:
    Ale já ho už sjel :-(

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 524
    Freya napsal(a):
    Zjistili jsme , že pomáhá pustit na sebe chána - spotřeba jídla se pak upraví...
    Takže stačí nejezdit Chána a budu pořád na HH 6k v plusu? :D
    Takhle: oficiání pokyny jsou  podpora. Podpora to umí vyřešit celkem rychle prý :)
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,538
    To věřím jak něco pomáhá hráčům, tak se můžou přetrhnout, aby to zlikvidovali...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,619
    Tak, a máme tu zas stejný problém.
    Globální účinek na snížení spotřeby nefunguje. Super, takže po aktualizaci fungoval a nyní zas ne? To je fakt výsměch. :D
    MATY2000, CZ1
    LO

• Rat Mlfoons (CZ1)Rat Mlfoons (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Tak, a máme tu zas stejný problém.
    Globální účinek na snížení spotřeby nefunguje. Super, takže po aktualizaci fungoval a nyní zas ne? To je fakt výsměch. :D
    že tě to baví hrat.DDD
    Kokar Piekan <3

Mohli by být GGS té lásky a zrušit globální účinky na jídlo na hlavních servech? Opravdu mě nebaví, že jeden den jsem 2k v plusu, druhej den přijdu a jsem 2,5k v mínusu. Ono už tak se nedá spočítat, jestli to přidává jídlo tak jak má a pak přidají tuhle chujovinu.  Člověk na pár dní odjede s tím, že má jídla dost a pak se vrátí a obrana fuč, protože se vypnul globální účinek kterého si když odjížděl nevšiml. To je pěkný humáč...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 524
    Mohli by být GGS té lásky a zrušit globální účinky na jídlo na hlavních servech? Opravdu mě nebaví, že jeden den jsem 2k v plusu, druhej den přijdu a jsem 2,5k v mínusu. Ono už tak se nedá spočítat, jestli to přidává jídlo tak jak má a pak přidají tuhle chujovinu.  Člověk na pár dní odjede s tím, že má jídla dost a pak se vrátí a obrana fuč, protože se vypnul globální účinek kterého si když odjížděl nevšiml. To je pěkný humáč...
    Ahoj, včera byl globální účinek na jídlo? Ten jsem nějak nezaznamenala....
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 830
    Freya napsal(a):
    Ahoj, včera byl globální účinek na jídlo? Ten jsem nějak nezaznamenala....
    a Spartakus se zmiňoval o včerejšku? To jsem nějak nezaznamenal...
    Mik Mak
    Mě se do toho pravdě podobě ještě zamotal Beri titul, ale kolega měl večer jídlo na 7 dní a ráno na 3... A ten titul, ani VIP neměl...

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,619
    Mě se do toho pravdě podobě ještě zamotal Beri titul, ale kolega měl večer jídlo na 7 dní a ráno na 3... A ten titul, ani VIP neměl...
    Už pár dní ale ten globální účinek na jídlo nebyl..
    MATY2000, CZ1
    LO

Tak to těžko říct čím to vlastně bylo, že nám produkce skákala, jak se jí chtělo... :/

Sign In to comment.