Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Volejte sláva: Štítonoška je tu!

2»

Komentáře

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) SK1 Komentářů: 362
    no spíš to vypadá na ty města jak tu už někdo hned ze začátku tipoval, nebo se na to ptal....jen by mě teda fakt zajímalo jestli to bude na společném servru jako vnějšek nebo na domácích servrech...

môj další tip je že tie dve budovy na med a neviem čo budú produkovať menu
    potrebnú na niečo v tej udalosti :) 
    a toho vojaka z videa si vysvetľujem len ako postavu ktorá žiada o pomoc pri boji....
    Ali: Čierna Brada    Česť :2576   Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 2,2M
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    no spíš to vypadá na ty města jak tu už někdo hned ze začátku tipoval, nebo se na to ptal....jen by mě teda fakt zajímalo jestli to bude na společném servru jako vnějšek nebo na domácích servrech...

a toho vojaka z videa si vysvetľujem len ako postavu ktorá žiada o pomoc pri boji....
    Karel Má pravdu :-))

Podle informací predělali Horizont ( asi málo jim to vynášelo :D)  a tam se objevili města 
  • fifal (INT3)fifal (INT3) INT3 Komentářů: 60
    Tak už se konečně ví o co jde, sem zvědavej kolik lidí už to od rána má. Sem zvědavej jaký to bude až na to našetřím, obávám se že je uvidím již mnohem dříve u mě na hradě, zase až tam člověk bude jestli to bude slušný verbování za zlatý tak to půjde. Ale to hafo stavebních tokenů.....
  • King Scorpion (CZ1)King Scorpion (CZ1) CZ1 Komentářů: 9

• King Scorpion (CZ1)King Scorpion (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    vubec ztoho nemam radost spise jsem zklaman a uz se mi tu hru nechce hrat zase jak znas zdimat vice penez za ruble ve vnejsim zase delat sin hrad sklad atd a vsecko za tokeny  Hnus fialovy cim dal lepe asi stim seknu a radeji zacnu investovat do neceho jineho 
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    Jo, sláva, dalšia howadina do počtu.....................
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,558
    Ve hře už je takovej bordel, že už se v těch novinkách nevyznám a absolutně nestíhám...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) CZ1 Komentářů: 122
    muze mi nekdo vysvetlit, jak to vsechno funguje? Asi jsem uplne tupej, mam hradni vez na urovni6, ale co s tim dal? Nic nemam aktivniho, nemam poneti jak poracovat:-)
    thugdze @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    upraveno 29.07.2020
    V síni legend Vladarské budovy se ti odemkne ur 2  Potřebuješ 250 sceatuu  

https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/374977/aktualizace-22-6-2020#latest  

Musíš postupně odemknout vše Až pak kupovat štítonožky aby se uživili 
    Je to na dlouho 

no nevim mam ted hradni vez lvl 6 + dalsich 260 scattu a nemuzu porad nic udelat, vse je neaktivni, asi jsem oprabvdu tupej 
    thugdze @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 862
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    no nevim mam ted hradni vez lvl 6 + dalsich 260 scattu a nemuzu porad nic udelat, vse je neaktivni, asi jsem oprabvdu tupej 
    musíš vylepšit hrad na lvl6 na HH pak by se ti měla odemknout v síni další úroveň
    Mik Mak
    diky, toho hradu jsem si vubec nevsiml
    thugdze @ cs 1
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    Pre vela hráčov to bude aj tak nedostupné, pretože získat suroviny a žetony na vonkajších sa dá málo. A pokial do toho neurvu nejake euráše tak nezískaj nič.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 862
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    no on tam je na houby překlad...tou hradní věží je myšlen právě hrad. 
    Mik Mak
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 627
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    no on tam je na houby překlad...tou hradní věží je myšlen právě hrad. 
    špatný překlad jsme reklamovali, ale asi to bohužel nemá tu nejvyšší prioritu .....
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,558
    Upřímně je mi líto nových hráčů kteří občas přijdou, když v tom mají guláš i staří hráči. Možná proto je minimum nováčků. Kdybych dneska začal tak s jekotem uteču protože už posledních X aktualizací absolutně netuším o co Go...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.