Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Okrasné prvky

Zdravím 
 celé alianci zmizelo vše ze skladu okrásných  prvků  
Co to ?
  Dík Fieno.

«134

Komentáře

• Opice (CZ1)Opice (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    u nás v ali, tak samo
  • skokanka (CZ1)skokanka (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    I unás vš zmizelo. :-((
  • muminek (CZ1)muminek (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    zmizely nejen okrasy ze skladu, ale tím i všechny  okrasy ze syntézní kovárny.
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 681
     Ahojte, co se týče skladu okras, je to nahlášené, prosím zatím vydržte, pokud budeme vědět něco víc, dáme vám vědět.
  • vlad6 (SK1)vlad6 (SK1) SK1 Komentářů: 26
    ma to suvis s Berimondom. ked zmizol berimond,zmizli veci zo skladu. kto berimond nehral,veci v sklade ostali
    vlad6 @ sk 1
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 781
    vlad6 (SK1) napsal(a):
    ma to suvis s Berimondom. ked zmizol berimond,zmizli veci zo skladu. kto berimond nehral,veci v sklade ostali
    Presne, na beri zobrazilo všetky okrasy v sklade a nemalo. Som zvedavy ako toto budu opravovat.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Dejvik (CZ1)Dejvik (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    No doufám, že se to opraví. Člověk si rozmýšlí co udělá s rubíny a když si pořídí okrasy - Králové někdejší budoucí za 20k, tak mu je seberou ze skladu .. 
  • StrongBlack134 (CZ1)StrongBlack134 (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    at uz jde to ggs do hajzlu
    StrongBlack134 @ cs 1
  • Redy (CZ1)Redy (CZ1) CZ1 Komentářů: 171
    všecko fuč  taky všem
  • SPetra (CZ1)SPetra (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    U nás v ali taky všem zmizeli okrasné ze skladu :(
  • arctic2 (SK1)arctic2 (SK1) SK1 Komentářů: 2
    rovnako... jedine co mi v sklade zostalo je 1 jaskyna vran za poslednu misiu.... vsetko ostatne je fuc :(
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 681
    Bohužel problém s dekoracemi dnes vyřešen nebude. Zítra se bude řešit.
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 781
    No pekne, to sa hrači na hru možu pokojne a v klude vysrať, ani 100 ozobakov bývalí krali a budúci králi aj so zlatym velitelom a zlatym kastelanom to nevykompenzuje......
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Chaien (CZ1)Chaien (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj všem
    Také mi vše zmizelo ze skladu. Měl jsem tam okrasné předměty ze soutěží, atd. Jsem zvědav, jak to vedení vykompenzuje :/// 
    Velice mě to zklamalo a posunulo k ukončení hraní!
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 649
    upraveno 28.06.2020
    yaponec (SK1) napsal(a):
    No pekne, to sa hrači na hru možu pokojne a v klude vysrať, ani 100 ozobakov bývalí krali a budúci králi aj so zlatym velitelom a zlatym kastelanom to nevykompenzuje......
    Tak tohle bych bral :)
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

• KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    Tak je jasné, že na to v neděli hodí prostředník :) My můžeme počkat, ale jakmile by nešla nabídka na ruble a obchod, to by letěli všichni klidně i z koupáku do firmy to vyřešit :D. Mě toho chybí dost v řádů stovek. Ale dostaneme určitě tak 10k šklebů, jednu želvu VP 1000, 1 VIP bod aby se zaplnila kolonka a nazdar bazar :) Klasika :D 
  • niklacka (SK1)niklacka (SK1) SK1 Komentářů: 24
    najlepsie by bolo ked by dali rollback aby sa vratilo vsetko ako bolo predtym + ako kompenzaciu nejaky bonus na udalost nejaky ozdobak a skratky

inak sranda je ze uz sa 3-4 krat za sebou stalo ze sa nieco na konci mesiaca pokazilo a nejako to narychlo opravili ako by to robili naschval
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 968
    Já už jsem je chtěl pochválit že konečne jede nomád normálně  :smiley:

Ale o5  se jim povedlo něco podělat :D
  • darebak1 (CZ1)darebak1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 79
    co všichni blázníte ???? to je rozumný... v neděli se hrát nemá , má se odpočívat 🙂 proto všechno zmizelo 🙂
    darebak1 @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,084
    Tak chybu prověřili, nicméně na opravu je potřeba celý tým, takže k ní dnes nedojde - vyřešit by to měli během zítřka.
Sign In to comment.