Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k aktualizaci 22.6.2020

2

Komentáře

• Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 646
    Morik (CZ1) napsal(a):
    Ty nové jednotky se při přepočtu jídla nevyplatí + nové budovy zaberou dost místa, takže se sníží VP a tím pádem i produkce jídla. 
    Vylepšení budov je také prakticky na nic, třeba hrad na level 6 je stejný jako hrad na level 5, jen má o 1000 zvětšený bezpečný sklad...
    Zlevnění reliktních jednotek je fajn, nicméně útočné stále berou stejně jídla jako děsy a jsou slabší, takže nevím na co bych je měl používat.
    Takže aktualizace o ničem
    tak vylepšení hradu je podmínkou pro verbování těch lepších jednotek....že to nemá žádné jiné plus je mrzuté, ale třeba se něco ještě změní.Jestli se nové jednotky vyplatí nebo ne poznáš až to na tebe pojede s devítivlnkou s bonusy :D:D:D
    dodatek: nově s 11tivlnkou  :o:D:D

Zlevnění reliktních jednotek je skvělé a dává to příležitost vyjet si někam bez čekání na odměny anebo restart kováře, což je za mě super a rozhodně vím na co je použít  o:)

o žravosti jednotek nemá smysl diskutovat, protože se žravost snižuje zvyšováním lvlu Pivovaru. A vzhledem k tomu že to jsou prozatím nejsilnější jednotky na hře, které lze navíc naverbovat tak se nedivím že žerou jako hovada. Otázkou tak zůstává jejich cena...

Za mě aktulka docela fajn, jen ty nové včelíny a pivovar kde to musí přepočítat na medovinu mi přijdou už dost zbytečná komplikace....pokud později nebudou mít i jiné využití tak je to zbytečnost, která mi navíc kvůli jejich výstavbě sníží VP na hradech a tím i produkci jídla....nevím proč by všechny jednotky nemohly normálně jíst stejné jídlo, byť ti nejsilnější třeba o něco více...
    To s tím hradem mi nedošlo, teď jsem si také všiml té doby výstavby a ceny, to je taky něco :) 
    S těmi 11 vlnami by to mohl být celkem nářez, ale radši počkám, až uvidím ,jestli se to vyplatí.
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 860
    Hmm A ty stavební tokeny mám vzít kde? Kradu snad? Jinak to už je Farmerama, ne ne bojovka. Máme Skleníky, Zimní zahrady, teď medík a medovinu. Chci ještě králíky, slepice a kravičky. Voly máme v GGS. :D
    Hmm A ty stavební tokeny mám vzít kde? Kradu snad? Jinak to už je Farmerama, ne ne bojovka. Máme Skleníky, Zimní zahrady, teď medík a medovinu. Chci ještě králíky, slepice a kravičky. Voly máme v GGS. :D
    všechno bude...neboj , i pečení holubi tu budou lítat  :D:D:D
    Mik Mak
  • Jára76 (CZ1)Jára76 (CZ1) CZ1 Komentářů: 40
    Tak to je zase vymysl. porad jen stavet za tokeny. kde je mam vzit? Na vnejsim jsou k mani ale jen do 600 mista. to ze tam hraje cely svet je dost na picu. oni si koupi rubiny v prepočtu za par haliru a pak sjizdeji co se da. u samiku jen 25. uz se mi tato hra zacina hnusit uz jen s tim co vsechno bude lepsi a levnejsi. kurva dejte do prodeje stavebni tokeny,nebo treba jako odmenu v lize za umisteni s vyplatou kazdy den.jinak uz vam na to lidi budou z vysoka srat.  tvl vylepseni hradu 850 tokenu., vy jste spadli asi hodne z vysoka co?nazdar. jsem znechucen a hooooooooodne nasran.
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Nezapomeň na to ze GGS dává do hry věcí které nedávají smysl teda králík slepice kráva ještě dávají smysl k farmě takže dáme něco co nedává smysl k farmě : 
    Tygry žirafy jednorožčí a potkany máme ve GGS  :D
  • Galaxy_Leasco (INT3)Galaxy_Leasco (INT3) INT3 Komentářů: 5
    S novou aktulizací nevidím kolik mám zdrojů království v královstvích takže nevím co a kolik si to toho můžu.
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 623
    S novou aktulizací nevidím kolik mám zdrojů království v královstvích takže nevím co a kolik si to toho můžu.
    Myslíš v přehledu hradu, nebo v jednotlivých královstvích v detailu hradu? Mohl bys mi prosím udělat screen? A víš případně ještě o někom dalším, kdo by měl stejný problém?
  • Galaxy_Leasco (INT3)Galaxy_Leasco (INT3) INT3 Komentářů: 5
    Nevím kde se ztratila kolonka se zdroji nevím kolik mám uhlí, oleje ani Skla
  • vladimirN (SK1)vladimirN (SK1) SK1 Komentářů: 23
    po tejto aktualizacii a tych nezmyselnych vyskach tokenov a novom budovani, zase preriedia servery :-D nekomentujem tie nezmysli ktore vymyslaju, alebo skor sa to da nazvat rano som sa vysral a nieco vyslo zo mna, presne tak vyzera smerovanie tejto hry a tych par blaznov co vraza do tejto hry eura, najdu si inu zabavu, tak ako mali predtym ine hry kym prisli tu :-D 
    vladimirN @ sk 1
    upraveno 22.06.2020
    No jo, ale ty nejsi legendární level...... ty jsi to předtím viděl? a co v přehledu hradu, tam to také nevidíš?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,556
    Freya napsal(a):
    No jo, ale ty nejsi legendární level...... ty jsi to předtím viděl? a co v přehledu hradu, tam to také nevidíš?
    Ty surky které se na tom království vyrábí by měli být vidět i když není legenda.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Freya napsal(a):
    Ty surky které se na tom království vyrábí by měli být vidět i když není legenda.
    Jj, zítra se na to zeptám, zda se něco nezměnilo.....ono to v celkovém přehledu hradů asi totiž je viditelné....
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    Určitě se dočkáme dalších nesmyslu :smiley:
    V GGS to dělají systémem Proč by sme to dělali jednoduše když se to dá složitě 

Proč jednoduše nepridají nové stavební díly na kasárny ,sklad mlýn stáje atd ? Taky se to dalo pridat do ligy 

uvidíme až začne liga co to bude stát dosáhnout na ty odměny ?  
  • smajli (CZ1)smajli (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Vysychá jim pramen. Co víc k tomu dodat.
  • Helena.V (CZ1)Helena.V (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Proč mohu po aktualizaci postavit zámeckou zahradu až jako legendární lvl 100, když před tím to šlo tuším od normální úrovně 55?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,556
    Hmmm. Tak nové sceatty za top50 v lize a na lepší ksicht na kastíka se už ani nemusím snažit, protože ho dostanu skoro za nic? Dobrý no...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• MMufik2 (CZ1)MMufik2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    A kam zmizely okrasné prvky ze skladu?
    MMufik2 @ cs 1
  • MravenecWarrior (CZ1)MravenecWarrior (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Nejsi sám, mě zmizely také :-((
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) SK1 Komentářů: 339
    Na sk je to obdobné okrasné prvky některým  se ztratili

aci2

GGS jsou machři takhle odvádět práci tak jsem hned na dlažbě
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • vlasovppp (CZ1)vlasovppp (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    ahoj už podruhé jsem ztratil všechny okrasy po vašem slavnem update ze skladu okras a vzhledem k tomu že jsem i nejaké kupoval za ruble považuju to za krádež na podporu jsem po první ztrátě psal a nejenom že se nic nevrátilo ale ještě byli tak drzy že napsali jak jsem byl spokojenej ze službou podpory to ma byt forek ja se nesmeju koukejte tam s tim neco bleskem dělat nebo to dam pravníkum a budem se bavit jinak at zije banda amateru od GG
Sign In to comment.