Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Kde sú samuraji???

2

Komentáře

• WASP (SK1)WASP (SK1) SK1 Komentářů: 5
    Prečo nevedia jasne napísať, že budú, ked už je problém vyriešený??? Radi si prečítame že by mali byť ale potom to aj tak dopadne tak, že sú nomádi.
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 627
    WASP (SK1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    WASP (SK1) napsal(a):

Freya napsal(a):
    WASP (SK1) napsal(a):
    Radi by sme vedeli, aké sú pravidlá opakovania jednotlivých udalostí. Je pre nás prekvapujúce, že frekvencia udalosti samuraji je oveľa nižšia ako ostatných, radi by sme vedeli príčinu tohto stavu. Písali ste, že problém so samurajmi bol vyriešený v minulej aktualizácii, napriek tomu sa stále neobjavili.
    Prosím, uvedte nám príčinu problému, a kedy sa dočkáme samurajov!
    Ahoj, bohužel nesmím sdělovat detaily (tentokrát je ani nevím :D ). Ale lze to částečně určit podle měsíční události...A předem upozorňuji, toto je pouze můj odhad! 
    Nečekala bych samuraje ani po příštích cizácích, protože zde chybí ikona pro samuraje mezi cizáky a krkavci. Ráno byla ještě za krkavci (tam si myslím, že je pouze problém, že lze vidět max.4ikony akcí, takže tam někde v dálce samuraji jsou) , než naskočila beri invaze. A vždy když jsou v LTPE (měsíční událost) cizáci a krkny vedle sebe, znamená to, že tam mezi ně ještě něco naskočí a to asi budou nomádi, protože v tuto chvíli je jejich ikona aktivní...každopádně to zjistíme na začátku cizáků :) 
    Vidíme, že GGS majú situáciu pod kontrolovou a ako sa dalo čakať tak aj po vojne medzi ríšami budú nomádi :)
    Hra na čakanie nás naozaj baví. 
    Všetko nasvedčuje tomu, že by mohli byť už dokonca roku.
    Ahoj, nejčerstvější zpráva je, že by tento měsíc měli být :)
    Freya napsal(a):
    WASP (SK1) napsal(a):

Freya napsal(a):
    WASP (SK1) napsal(a):
    Radi by sme vedeli, aké sú pravidlá opakovania jednotlivých udalostí. Je pre nás prekvapujúce, že frekvencia udalosti samuraji je oveľa nižšia ako ostatných, radi by sme vedeli príčinu tohto stavu. Písali ste, že problém so samurajmi bol vyriešený v minulej aktualizácii, napriek tomu sa stále neobjavili.
    Prosím, uvedte nám príčinu problému, a kedy sa dočkáme samurajov!
    Ahoj, bohužel nesmím sdělovat detaily (tentokrát je ani nevím :D ). Ale lze to částečně určit podle měsíční události...A předem upozorňuji, toto je pouze můj odhad! 
    Nečekala bych samuraje ani po příštích cizácích, protože zde chybí ikona pro samuraje mezi cizáky a krkavci. Ráno byla ještě za krkavci (tam si myslím, že je pouze problém, že lze vidět max.4ikony akcí, takže tam někde v dálce samuraji jsou) , než naskočila beri invaze. A vždy když jsou v LTPE (měsíční událost) cizáci a krkny vedle sebe, znamená to, že tam mezi ně ještě něco naskočí a to asi budou nomádi, protože v tuto chvíli je jejich ikona aktivní...každopádně to zjistíme na začátku cizáků :) 
    Vidíme, že GGS majú situáciu pod kontrolovou a ako sa dalo čakať tak aj po vojne medzi ríšami budú nomádi :)
    Hra na čakanie nás naozaj baví. 
    Všetko nasvedčuje tomu, že by mohli byť už dokonca roku.
    Ahoj, nejčerstvější zpráva je, že by tento měsíc měli být :)
    To aj minulý mesiac "mali byť" :)
    Nn, minulý měsíc se vědělo, že určitě nebudou, snad se tentokrát konečně dočkáme :)
  • Roxxor (CZ1)Roxxor (CZ1) CZ1 Komentářů: 17

To aj minulý mesiac "mali byť" :)
    Minulý měsíc být neměli, moderátoři to psali minimálně 5krát... Jestli to bude tento měsíc? Kdo ví...
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Otázka : jak daleko to mají samurajove že japonska do velké říše  :D
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    Na koních 2 měsíce 
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    K tom koronavirus a štátna karanténa v Leopolove a hned je z toho pol roka  >:)  :'(:D
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • HorusHorus Moderator Komentářů: 361
    dnes by mali zacat 

Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,937
    Horus napsal(a):
    dnes by mali zacat 

Ahoj dnes začali , ale v akci samurajové nejsou tak hráči mezi sebou nemohou soutěžit .
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,558
    Nikdy nejste spokojení... Nechápu. Prostě jednou jezděte pro to co potřebujete a né abyste honili ego, že jste o 100k bodů lepší, než ten za Váma...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 238
    Máme tu Samuraje,ale pro změnu zas není liga.Něco tady nehraje.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    Nemužete chtít vše najednou a už se to stává pravidlem že žádná akce není bez chyb :smiley:
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Na koních 2 měsíce 
    Na koních se klíštatama díl asi tak 3 uherskych roku  :Dyaponec (SK1) napsal(a):
    K tom koronavirus a štátna karanténa v Leopolove a hned je z toho pol roka  >:)  :'(:D
    A já jsem myslel ze CORONA že je už pryč ze evropy :):D 
    Nikdy nejste spokojení... Nechápu. Prostě jednou jezděte pro to co potřebujete a né abyste honili ego, že jste o 100k bodů lepší, než ten za Váma...
    Až hra pojede bez chyb tak nikdo nebude muset na nic upozorňovat . Hraji od začátku co hra začala , ale takové chyby nebyli . Zřejmě proto mapa  už začíná být prázdná hodně dobrých hráčů z hrou skončilo 
    Příjemnou hru  Vám všem přeji i  s chybami
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 646
    upraveno 20.06.2020
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Až hra pojede bez chyb tak nikdo nebude muset na nic upozorňovat . Hraji od začátku co hra začala , ale takové chyby nebyli . Zřejmě proto mapa  už začíná být prázdná hodně dobrých hráčů z hrou skončilo
    Příjemnou hru  Vám všem přeji i  s chybami
    A co je ta chyba teď? Že jsou spuštěné jen 4 akce najednou? To je opravdu hrozné :)
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,558
    upraveno 20.06.2020
    Nikde není napsáno, že sotva skončí jedna Liga, tak musí začít další... Mám dojem , že kdyby GGS rozdalo každému 28 zlatejch velitelů a kastíků, tak se najdou hráči co budou nadávat, že to dostali všichni... :)
    Pokud hraješ od začátku, tak sis už mohla na chyby zvyknout. Já zdaleka od začátku nehraju a už jsem si zvyknul. :D
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 627
    Nikde není napsáno, že sotva skončí jedna Liga, tak musí začít další... Mám dojem , že kdyby GGS rozdalo každému 28 zlatejch velitelů a kastíků, tak se najdou hráči co budou nadávat, že to dostali všichni... :)
    Pokud hraješ od začátku, tak sis už mohl na chyby zvyknout. Já zdaleka od začátku nehraju a už jsem si zvyknul. :D
    Vzhledem k tomu, že jsme ligu neměli v seznamu víkendových oznámení, tak zřejmě ani začít neměla, vím, že se ukazuje upoutávka po přihlášení na hrad, ale už se to také jednou stalo, že upoutávka neseděla s reálem.
    Děkuji Freya za vysvětlení ,zůstala jsem překvapená že začala samurajská invaze a měla být správně  nomádská invaze . Moderátorům to za vinu nedávám  vy za to nemůžete .
    Přeji příjemný víkend .  :)
Sign In to comment.