Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Žebříček slávy dle GGS počtů

Může mi někdo vysvětlit, jak můžu bejt dle žebříčku slávy mimo TOP50, když bodově sem TOP50 přelezl???
A přepočtem žebříčku jako takového to není. Je 1x za 12hod, o půlnoci se mění body denním odpočtem. Takže přepočet žebříčku byl až po odpočtu denních bodů....

Strad75 @ cs 1
«1

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,016
    Hmm, odpovědi se tu člověk nedočká.

A koukám, není to problém jen u slávy, ale i u chrabrosti

Strad75 @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,621
    taky čekám na odpověď, ještě dýl než ty a taky žádná odezva, buď v klidu :):D 
    MATY2000, CZ1
    LO

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 862
    u chrabrosti byl ten problém vždycky...během dne se ti titul vystřídal i 2x :#
    Mik Mak
    Děte už do píp, píp a 100x do píp.
    Co den, mám tenhle problém a co se děje? Hovno. Ani za odpověď tu nestojím/e...
    Hlavně, že daj debilní anketu kvůli reliktům...

Strad75 @ cs 1
  • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    upraveno 31.07.2019
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

no, pokud jsi byl 57., je velká pravděpodobnost, že těch 7 před Tebou si svoje místa také udrželo, to, že v tu chvíli, kdy se na to díváš, jsi překročil počet bodů potřebných na danou hranici neznamená, že ten počet bodů, při dalším přepočtu, bude stále stejný
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    Druid napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

no, pokud jsi byl 57., je velká pravděpodobnost, že těch 7 před Tebou si svoje místa také udrželo, to, že v tu chvíli, kdy se na to díváš, jsi překročil počet bodů potřebných na danou hranici neznamená, že ten počet bodů, při dalším přepočtu, bude stále stejný
    Blbost, blbost, blbost!!!!
    Když žádnou slávu neziskám, ale mám víc bodů než je potřeba, tak je to logicky bug...
    Od toho sou 1x za 12hod "přepočty" žebříčků...
    A když i po přepočtu sem mimo TOP100, ale dle "ukazatele" sem s bodama za TOP, tak je to jasný, ne???
    Jak "funguje" má fungovat, žebříček TOP vím... 
    Co 12hod se to přepočítá, tím se zvedne/sníží minimální hodnota potřebná na TOP100/50/10/1
    Pak mám , při správné funkčnosti, ukazatel třeba 3.959.287/4.481.299 a tím vím, že v době přepočtu sem byl o 522.012 slávy za TOP100. To je tak, když to ukáže správně!!!
    Ale, když hned při přepočtu, mi to ukáže http://prntscr.com/omfcg7 , což je momentální "hodnota" bugu u mě, tak je to logicky bug... A tak to mám každej den. Při dalším přepočtu se "vrátím" do TOP 100, abych z něj pak při dalším zas vypad...

Strad75 @ cs 1
  • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Když žádnou slávu neziskám, ale mám víc bodů než je potřeba, tak je to logicky bug...
    A když i po přepočtu sem mimo TOP100, ale dle "ukazatele" sem s bodama za TOP, tak je to jasný, ne???
    Co 12hod se to přepočítá, tím se zvedne/sníží minimální hodnota potřebná na TOP100/50/10/1
    Pak mám , při správné funkčnosti, ukazatel třeba 3.959.287/4.481.299 a tím vím, že v době přepočtu sem byl o 522.012 slávy za TOP100. To je tak, když to ukáže správně!!!
    Ale, když hned při přepočtu, mi to ukáže http://prntscr.com/omfcg7 , což je momentální "hodnota" bugu u mě, tak je to logicky bug... A tak to mám každej den. Při dalším přepočtu se "vrátím" do TOP 100, abych z něj pak při dalším zas vypad...

no, není..
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    Druid napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

no, není..
    Co není?
    Strad75 @ cs 1
    Od konce krkounů sem nezískal ani bodík slávy. A už sem zas Hrdej...
    Strad75 @ cs 1
    Do prde.... To s tímhle fakt nic GGS nebude dělat????
    Abych si držel Nemilosrdnýho, stojí mě to čas s ježděním a získáváním slávy, nejezdím domluvené, jako nekteří. Stojí to kvanta vlajek a pak si systém usmysklí, že prostě neee??
    Poslední slávu sem získal ve 22:24. Pak sem ke hře přišel až ráno...

Jo a sranda je, když si člověk porovná potřebné body slávy na nemilosrdného z července 2019, viz 1. příspěvek, a nyní...

Strad75 @ cs 1
    Strad75 @ cs 1
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 630
    Předpokládám , že ti na tom vadí to číslo  5 340 210/5 134 753? 

Chápu to takto (netvrdím, že správně) kdyžtak se na to ještě optám... 
    Jednou denně o půlnoci probíhá odečet (denní umístění), ale aktualizace bodů v žebříčku probíhají častěji co 6 hod myslím.  Proto se může stát, že ty body máš vyšší, protože jsi od té doby nahrál nějakou slávu, ale v žebříčku se ti to pohne až o půlnoci.
    upraveno 13.03.2020
    Freya napsal(a):
    Předpokládám , že ti na tom vadí to číslo  5 340 210/5 134 753? 

Chápu to takto (netvrdím, že správně) kdyžtak se na to ještě optám... 
    Jednou denně o půlnoci probíhá odečet (denní umístění), ale aktualizace bodů v žebříčku probíhají častěji co 6 hod myslím.  Proto se může stát, že ty body máš vyšší, protože jsi od té doby nahrál nějakou slávu, ale v žebříčku se ti to pohne až o půlnoci.

Myslíš, že to hraju tejden a sem neznalej? Navíc, těch 5.340/5.134 bylo někdy před rokem, nyní už sme na 19mega... viz poslední můj příspěvek z dneška.
    Abych Ti to upřesnil. Procentuelní odečet si napsala dobře, ten je ve 24:00. Denní "přepočet" není co 6hod, ale co 12hod. Ten "přepočet" byl ve 3:00. Poslední slávu sem nahrál dalece před 3 ráno. Tzn, že víc než je potřeba na TOP50 sem měl už před tím přepočtem ve 3:00.  Bejt to jednou za uherskej rok, OK, ale mám to takhle i několikrát týdně. Ze začátku sem to i řešil přes podporu, to byla ještě v češtině. Nic se nezměnilo a po založení tématu očividně taky ne. Vyjezdit slávu, abych ji měl tam kde sem, stojí nemalé úsilí, rubíny a sem tam i prašule. Tak do prdele už s tím něco udělejte!!!
    Strad75 @ cs 1
    Jooo, den to vydrželo správně:-(

Strad75 @ cs 1

Do prdele, to tady budu furt trpět samomluvou?
    Bude tohle někdy už konečně opraveno??? Nebo na nás serete, neb to dělá jen pár jedincům? Ale ono získat ten titul stojí dost úsilí, rubínů...

Strad75 @ cs 1
  • EET (CZ1)EET (CZ1) CZ1 Komentářů: 364
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Bude tohle někdy už konečně opraveno??? Nebo na nás serete, neb to dělá jen pár jedincům? Ale ono získat ten titul stojí dost úsilí, rubínů...

Zkus jinou hru... nej řešení :-D
    Ideálně takovou co nevyžaduje 5 hod denně:-D
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Zkus třeba hru od Innogames hrají tam Grepolis a musím říct .. fakt pecka  :)
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    Asi nevedia čitať kedy sa obnovuje poradie a tituly slavy. Alebo na to poriadne nevidia.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 182
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Co na tom je špatně, sprosťáku :D ?
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 862
    upraveno 20.06.2020
    já tam vidím čas 4:54 ...přepočet  je ve 3:00 ...takže kolik máš bodů ve 4:54 je skutečně jedno. A myslím že jsem ti to už jednou psal. Pokud budeš mít více bodů než je limit i v 15:00 tak konečně získáš vyšší titul a ten ti zas vydrží až do 3:00 kdy bude zase přepočet a to i kdyby tě mezitím předběho 50 hráčů. Prostě důležité pro zisk titulů jsou časy 3:00 a 15:00 a jen v těchto časech se může tvůj titul změnit.

oprava : ten čas 4:54 je čas do dalšího přepočtu....což v podstatě na věci vůbec nic nemění, protože ani v 10:05 nebo 22:05 ti to, že máš více bodů než je limit pro zisk vyššího titulu, není nic platné  :D:D:D
    Mik Mak
Sign In to comment.