Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Vnejší svét

Ahoj muže mi nekdo žict proč nefunguje denní zlatý pohár s odmnenami.  vždy tam byl a každý den sis odklikol odmnenu a ted tam není , nevíte proč. Petr

Komentáře

• KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 238
    To už tam nefunguje dlouho. 
    Ale taky se tam odehrála dosti prasárna od Český aliance Predátors. 2 členové tam do kola sjížděli velitelku a jezdili i v noci.Vážení pokud si honíte ego tím že do hry vrazíte prachy jen proto aby ste byli in a pak dělali ze sebe pány světa,tak to ne.Jste jen obyčejný ubožáci.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 646
    To už tam nefunguje dlouho. 
    Ale taky se tam odehrála dosti prasárna od Český aliance Predátors. 2 členové tam do kola sjížděli velitelku a jezdili i v noci.Vážení pokud si honíte ego tím že do hry vrazíte prachy jen proto aby ste byli in a pak dělali ze sebe pány světa,tak to ne.Jste jen obyčejný ubožáci.
    Tak jim to napiš do hry, a ne sem na forum :) 
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 860
    pořád je to bojová hra a mě je dost záhadou proč se tak řeší na vnějšku nebo hori útoky od čechů na čechy.....pořád je to souboj mezi hráči(případně aliancemi) a nikoliv souboj mezi servry...
    Mik Mak
  • fifal (INT3)fifal (INT3) INT3 Komentářů: 60
    Zmizel pohár a dříve zmizeli i dení úkoly, navíc se mi zdá že je tam najednou nedostatek kamene a dřeve a musí se na stavění vyjezdit od baronů, čím dál tím víc na pytel a s těmi boji raději ani nemluvím.
Sign In to comment.