Domů Návody, tipy a triky

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Přenos postavy z PC do aplikace.

Zdravím, chci se zeptat, jestli jde převést postava založená na PC server CZ1 do aplikace. Já jsem to nějak nenašel. Díky

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 627
    Zdravím, chci se zeptat, jestli jde převést postava založená na PC server CZ1 do aplikace. Já jsem to nějak nenašel. Díky

Postava?

Předpokládám, že ti jde o účet na empire a pokoušíš se hrát na mobilu? Na mobilu ti to prioritně nabídne Empire four kingdom, což je jiná hra (čistě pro mobily) a není možné stěhovat účty mezi nimi. Pokud bys chtěl hrát Empire na mobilu, použij puffin a lze se přihlásit přes tento prohlížeč do hry. Bohužel s nástupem HTML, se to hodně seká.
  • Player044968300 (CZ1)Player044968300 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Díky už sem se připojil, sice nic moc na hraní, ale lepší než drátem do oka...
  • HorusHorus Moderator Komentářů: 361
    Díky už sem se připojil, sice nic moc na hraní, ale lepší než drátem do oka...
    Ahoj.
    Da sa hrat aj cez mobil. ak mas android tak si stiahni google chrome, safari a vloz tento odkaz: https://lp.empire.goodgamestudios.com/?noMobileRedirect=true&lp=crossem&w=
    na tej stranke prejdi dole  a mas tam tlacitko hrat EMPIRE. Kliknes prihlasis a valis jak dabel.

POZOR. HORE JE TLACITKO NA HRU FOUR KINGDOMS   tak si to nepomyl. 

Horus
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • larami (CZ1)larami (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    Mě se nejde tam přes android přihlásit,vždy mi klávesnice jen problikne když chci zadat nick a heslo,nevíte jak na to?
    larami @ cs 1
  • HorusHorus Moderator Komentářů: 361
    larami (CZ1) napsal(a):
    Mě se nejde tam přes android přihlásit,vždy mi klávesnice jen problikne když chci zadat nick a heslo,nevíte jak na to?
    musis 2-3 rychlo kliknut, alebo pri durhom kliknuti podrzat prst na policku
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
Sign In to comment.