Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


velitel mistr kovář

Zdarec, jaký je nejlepší velitel co se dá koupit u mistra kováře na hráče? a vyplatí se to pořád, nebo jde sestavit lepší z reliků? díkyKomentáře

 • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,619
  Čau,
  U kováře žádnej. Jedinej nereliktní velitel který se může reliktům rovnat je mistr povolávač od měničů, jinak jsou relikti lepší o dost..
  MATY2000, CZ1
  LO • wolfenstein (CZ1)wolfenstein (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
  dobře, díky • fifal (INT3)fifal (INT3) INT3 Komentářů: 60
  MATY2000 (CZ1) napsal(a):
  Čau,
  U kováře žádnej. Jedinej nereliktní velitel který se může reliktům rovnat je mistr povolávač od měničů, jinak jsou relikti lepší o dost..

  Tož tak. Otázka by měla býti proč u kováča a v nabídkách pořád ještě straší, než člověk projede kam potřebuje tak uplyne tejden, od úrovně 70 by měli být v nabídkách jen modří, zybtečně to zdržuje a plete. Mě to strašně ruší a navíc štve protože když je člověk an provni že by si je mohl začít pořizovat tak už jsou pro něj zastaralý a nepoužitelní.  Toho od měničů z nostalgie ještě mám, že ujde platí se všemi diamanty a vylepšeními u toho jak se mu todle u technikuse.
Sign In to comment.