Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Reset věží

Zdravím. Vrátil jsem se po delší době na hrad a zjistil že se mi resetovali levly na všech věžích na světech. Proběhla tu nějaká aktualizace co by to mohla udělat, nebo měl někdo podobný bug? Vím že podpora je schopna věže na požádání resetout, nejsem si ale jistý zda bude ochotna to vrátit zpět  :/
...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

Komentáře

• michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Ahoj vítám te ;)
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    Ahoj vítám te ;)
    Mám nutkání ti napsat že jsi OT :D 
    Ale díky :) 
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 524
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Zdravím. Vrátil jsem se po delší době na hrad a zjistil že se mi resetovali levly na všech věžích na světech. Proběhla tu nějaká aktualizace co by to mohla udělat, nebo měl někdo podobný bug? Vím že podpora je schopna věže na požádání resetout, nejsem si ale jistý zda bude ochotna to vrátit zpět  :/
    Ahoj, zkus se prosím zeptat na podpoře. 
    Freya napsal(a):
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Bojím se že bude rychlejší a jistější si je vyjezdit znova :D Ale i tak díky.

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 524
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    No..pokud tě to potěší, tak s poslední aktualizací padl limit počtu věží, takže jich můžeš teď jezdit kolik chceš :)
    Freya napsal(a):
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    No..pokud tě to potěší, tak s poslední aktualizací padl limit počtu věží, takže jich můžeš teď jezdit kolik chceš :)

Ne, myslím že mě to úplně nepotěšilo :D

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 149
    Nejsem si jist, Hansi... Nezanikl mezitím Tvůj účet?
    Nezmizel z map (i ze světů)?

Jestli ano, a teď Tě to hodilo na nové fleky - možná jsou vyježděné věže na dřívějších pozicích...
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    Nejsem si jist, Hansi... Nezanikl mezitím Tvůj účet?
    Nezmizel z map (i ze světů)?

Jestli ano, a teď Tě to hodilo na nové fleky - možná jsou vyježděné věže na dřívějších pozicích...

Bál jsem se že bude. Ale není. Všechny hrady jsou na svých místech (pamatuji si některé sousedy) a ve stejném stavu. Jen věže jsou na základu.

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,619
    Tvl, koho to sem čerti nesou? :D 

Vítej zpět, jestli jsi se teda vrátil.. jestli ne, gratuluji a závidím tvou vytrvalou odolnost! :D 

Jinak, já si myslím že ti ty věže vyresetovali aby jsi to neměl tak lehký.. přece jen, vrátit se a mít vše, to je nuda, ne? Tak šup šup, je to jen pár útočků :D 
    MATY2000, CZ1
    LO

To ti dík kámo :D

Nevím jestli si to pamatuješ ale ono těch levlu je celkem dost, nevím jestli se mi do toho úplně chce to všechno vyjíždět znova :D

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,619
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):

Vítej zpět, jestli jsi se teda vrátil.. jestli ne, gratuluji a závidím tvou vytrvalou odolnost! :D 

Jinak, já si myslím že ti ty věže vyresetovali aby jsi to neměl tak lehký.. přece jen, vrátit se a mít vše, to je nuda, ne? Tak šup šup, je to jen pár útočků :D ","bodyRaw":"Tvl, koho to sem čerti nesou? :D 

Jinak, já si myslím že ti ty věže vyresetovali aby jsi to neměl tak lehký.. přece jen, vrátit se a mít vše, to je nuda, ne? Tak šup šup, je to jen pár útočků :D ","format":"wysiwyg","dateInserted":"2020-05-24T20:30:15+00:00","insertUser":{"userID":132736,"name":"MATY2000 (CZ1)","photoUrl":"https:\/\/us.v-cdn.net\/6025127\/uploads\/userpics\/325\/nGOVC945F1SEC.png","dateLastActive":"2020-05-25T09:42:18+00:00"},"displayOptions":{"showUserLabel":false,"showCompactUserInfo":true,"showDiscussionLink":false,"showPostLink":false,"showCategoryLink":false,"renderFullContent":false,"expandByDefault":false},"url":"https:\/\/community.goodgamestudios.com\/empire\/cs\/discussion\/comment\/5124188#Comment_5124188","embedType":"quote"}"> https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/comment/5124188#Comment_5124188

To ti dík kámo :D

Nevím jestli si to pamatuješ ale ono těch levlu je celkem dost, nevím jestli se mi do toho úplně chce to všechno vyjíždět znova :D

ty jsi vždy byl mistr rabu, to budeš mít ani nemrkneš:D
    MATY2000, CZ1
    LO

Podpora mě moc pozdravuje a omlouvá se, že umím věže vyresetovat na základní level (no toho jsem se všiml) ale víc neumí. To toho tedy umí :D

Bez záruky:

Mám dobrou zkušenost s polskou podporou.
    Poté co mě Ge a En podpora poslala do háje (žeprý mnou požadovanou úpravu už neposkytují). poláci velice vstřícně vyřešili do tejdne můj problém.
    Zkus to.
    Ale jak říkám, je to bez záruky...
    Bez záruky:

Poté co mě Ge a En podpora poslala do háje (žeprý mnou požadovanou úpravu už neposkytují). poláci velice vstřícně vyřešili do tejdne můj problém.
    Zkus to.

Nevím jestli moji polštinu pochopím, ale zkusím to, díky :). Tušíte někdo kolik vypálení potřebujou věže aby je člověk vytáhl na max.?

upraveno 27.05.2020
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Bez záruky:

Zkus to.

Nevím jestli moji polštinu pochopím, ale zkusím to, díky :). Tušíte někdo kolik vypálení potřebujou věže aby je člověk vytáhl na max.?
    Psal jsem jim v češtině, a ten samý text jsem nechal přeložit translatorem i do angličtiny.
    Odpovídali mi anglicky...
    ---
    Info o všech úrovních věží na zelí:
    https://www.ggeguide.com/spy-reports/great-empire-spy-reports-grass-map/

V dalších záložkách toho webu jsou i věže na světech...
Sign In to comment.