Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Samurajové dezertovali

Se Samuraji to tu je jako možná přijde i kouzelník. Mám na ně tolik prostředků že jestli to není proč se bojej přijít zato nomády normálně nyní jezdím dřevema  nejsem asi sám. Nepíšu to abych rejpal ale nehoděj nám nějaký prostředky?

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 473
    fifal (INT3) napsal(a):
    Se Samuraji to tu je jako možná přijde i kouzelník. Mám na ně tolik prostředků že jestli to není proč se bojej přijít zato nomády normálně nyní jezdím dřevema  nejsem asi sám. Nepíšu to abych rejpal ale nehoděj nám nějaký prostředky?
    Ahoj, v samurajích je bohužel nějaká chyba, která je neslučitelná s tím aby běželi. Oprava by měla proběhnout v rámci aktualizace, tak bohužel tento měsíc je už určitě neuvidíme.
  • fifal (INT3)fifal (INT3) INT3 Komentářů: 56
    Aha, díky za info.
  • VJA43 (CZ1)VJA43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11

No jistě..a jaká chyba? Že sypou málo?

• michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Že GGS nedostane diky akci samuraju žádné peníze  :D:p
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 892
    Že GGS nedostane diky akci samuraju žádné peníze  :D:p
    Tobě to muže být uplě jedno :smiley:

• michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Mhhhh nejsem japonec jako vy tak je mi to jedno jako .... nevím k čemu bych to mnel přirovnat  :D
Sign In to comment.