Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Co mě dnes naštvalo či potěšilo

11416

Komentáře

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,190
    upraveno 20.02.2020

Mám zobrazení ze dvou monitorů a hru v HTML5. V čem je problém? S malým výkonem?Awast občas je brzda např.
    Já mám Html5 rád..
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,190
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Já bych se jen chtěl pousmát nad tímto. Konečně jsem pochopil záměr GGS, někteří hráči za toto určitě rádi zaplatí i takovouto férovou částku :smile:
    Mě spíše děsí možnosti koupit další vlny. Ale to je problém všeobecný o tom, co lze a nelze koupit
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• m k (CZ1)m k (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Zdravím jak to je se scorpion666 co si pamatuji dostal ban je jedno za co teď se vrátil jako scorpiOn666 a to stačí aby mohl zase hrát ? Jen ať vím kdybych dostal ban jestli se můžu taky takhle vrátit.
    m k @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    m k (CZ1) napsal(a):
    Zdravím jak to je se scorpion666 co si pamatuji dostal ban je jedno za co teď se vrátil jako scorpiOn666 a to stačí aby mohl zase hrát ? Jen ať vím kdybych dostal ban jestli se můžu taky takhle vrátit.
    Pravidla si nejspíš stejně GGS bude vysvětlovat podle potřeby, ale čistě logicky pokud hráč nemá ban za multiúčty, což se snad nikdy nestalo, pak nevidím důvod nenechat ho mít nový hrad. Ono přijít o hrad na Scorpiho úrovni je dost velký trest sám o sobě. 
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 645
    Nad tímhle už se můžu jen pousmát...
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    No je normálne, aby mi hneď zrána zaspamovali poštu 11 správami?? Doparoma keby sa to aspoň dalo vypnúť alebo vymazať...a nie každú jednu samostatne otvárať.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Tamerlán1 (SK1)Tamerlán1 (SK1) SK1 Komentářů: 7
    ahojte po dlhej dobe som sa pripojil a vidim že 70 lvl leg 800 je v skupine s 10+ lvl novačikmi 
    ako ma ten nováčik preskočiť v ziskavaní slavy  toho leg 800
    ked ani len nema druhu vlnu na davanie si vlajok ked nejake aj ma :)
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,509
    Pokud dlouho nehraješ, tak ti sláva každý den padá tak dlouho, dokud nezůstane žádná... To by legenda 800 měla vědět.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981

Tady si dovolím malinko poopravit, od určitého titulu slávy je ten odečet nulový (podobně jako u Beri titulů), přesným titulem si nejsem jistá (tuším něco kolem tuším knížete)...

Bohužel, liga takhle funguje - skupina je daná především na základě aktivity - a nevypadá to, že by se to mělo měnit :/

upraveno 22.05.2020
    Zoe napsal(a):

Tady si dovolím malinko poopravit, od určitého titulu slávy je ten odečet nulový (podobně jako u Beri titulů), přesným titulem si nejsem jistá (tuším něco kolem tuším knížete)..

hrad známého co už několik let nehraje je Baron a známá Hrabě. :) Takže to opravím na skoro žádná. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Lepší málo než nic  :) když jsem začal hrát tak si furt pamatuji jakou radost jsem mnel jenom ze zemana ale teď je to o ničem  :)
  • pista2611709 (CZ1)pista2611709 (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    m k (CZ1) napsal(a):
    Dostal perma ban takže by na hře neměl být neboli to mohl hecknout
  • pista2611709 (CZ1)pista2611709 (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    m k (CZ1) napsal(a):
    Pravidla si nejspíš stejně GGS bude vysvětlovat podle potřeby, ale čistě logicky pokud hráč nemá ban za multiúčty, což se snad nikdy nestalo, pak nevidím důvod nenechat ho mít nový hrad. Ono přijít o hrad na Scorpiho úrovni je dost velký trest sám o sobě.  
    Ale dostal perma ban, takže by na hře už neměl být.
    Perma ban je co ? Ten výraz neznám  :D
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 645
    To že dostal permu by ho nemělo omezovat ve vytváření nových účtů :) 
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

Musel by dostat ban na IP adresu. Pak by nové účty zakládat nemohl do doby, než by změnil IP adresu.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 893
    Musel by dostat ban na IP adresu. Pak by nové účty zakládat nemohl do doby, než by změnil IP adresu.
    GGS nikdy nerešilo IP adresy  Kdyby se v tom začali hrabat tak by zjistili kolik multáku je ve hře :-))

Co se týče scorpiona souhlasím s lafeonem  
    Pamatuji si časy nejvetší slávy EV i jejich upadek k čemu by asi nikdy nedošlo nebýt nahlášení na GGS a nasledne ban pro vetšinu hráču

A že se vrátil a začal od 0 považuji za oživení hry pro toho kdo si chce zaválčit :-) 

Kdo chce mít od nich klid tak mu doporučuji prečíst si jejich popis :-)

• kerberos.czsk (CZ1)kerberos.czsk (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Tým fóra napsal(a):
    Zdravím,
    rozhodli jsme se vyzkoušet návrh na založení tématu "obecných stížností”, potažmo pokecu a případně i pochvaly, čímž snad ulevíme od podobného obsahu jiným tématům.  

Samozřejmě je i v tomto tématu potřeba dodržovat pravidla fóra (včetně VOP). 
    dnes jsem se bohužel dozvěděl že se na českým serveru odstranil alianční město moc mě to naštvalo prosím o odpověď ďekuji za pochopení
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    To že dostal permu by ho nemělo omezovat ve vytváření nových účtů :) 
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    GGS nikdy nerešilo IP adresy  Kdyby se v tom začali hrabat tak by zjistili kolik multáku je ve hře :-))

Co se týče scorpiona souhlasím s lafeonem  
    Pamatuji si časy nejvetší slávy EV i jejich upadek k čemu by asi nikdy nedošlo nebýt nahlášení na GGS a nasledne ban pro vetšinu hráču

A že se vrátil a začal od 0 považuji za oživení hry pro toho kdo si chce zaválčit :-) 

Kdo chce mít od nich klid tak mu doporučuji prečíst si jejich popis :-)

Aha díky za vysvětlení všem  :)
    Tým fóra napsal(a):
    Zdravím,
    rozhodli jsme se vyzkoušet návrh na založení tématu "obecných stížností”, potažmo pokecu a případně i pochvaly, čímž snad ulevíme od podobného obsahu jiným tématům.  

Samozřejmě je i v tomto tématu potřeba dodržovat pravidla fóra (včetně VOP). 
    dnes jsem se bohužel dozvěděl že se na českým serveru odstranil alianční město moc mě to naštvalo prosím o odpověď ďekuji za pochopení
    Ty už jsou pryč víc jak rok... :D Akce nefungovala, navíc GGS nevynášela, tak byla smazaná.

Sign In to comment.