Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktuální chyby ve hře

12227

Komentáře

• AGRESOR (CZ1)AGRESOR (CZ1) CZ1 Komentářů: 21
    upraveno 20.05.2020
    toto co tu píšeš ani jedno

nehraju to rok pokaždé se podívám nato co píšeš a zapisuju si moje navýšení produkce ze 45102 to kleslo na 38 800

oprava ze 42105

Míšo bingo není vidět na prapor mám to celé bílé 
    za to se omlouvám ale za ztratu navýšení skladů néé

*edit: multipost
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 53
    Agresor, prosím používaj úpravu príspevkov.

Nemohol si nechtiac predať stavebné prvky na navýšenie skladu? Prípadne niekto iný, ak sa ti dostal na účet?
  • AGRESOR (CZ1)AGRESOR (CZ1) CZ1 Komentářů: 21
    omlouvám se kluk mně přehodil prapor na slávu a nevrátil to mám prapor bílej a není to tam vidět musím to zase dát jak jsem mě ještě jednou velká omluva všem
  • pista2611709 (CZ1)pista2611709 (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Lilith napsal(a):
    Agresor, prosím používaj úpravu príspevkov.

Nemohol si nechtiac predať stavebné prvky na navýšenie skladu? Prípadne niekto iný, ak sa ti dostal na účet?
    On je tu ještě nějakej moderátor, no nekecejte :D:smile:
    Nikdy tu nikoho nevidím a popravdě je tu 10 moderátorů, kteří moc nic nedělají 
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Pisto moderátoři mají ještě jiné věci kromne fóra teda myslím  :D
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981

Tak si ten počet vyděl dvěma (viz zde) :D pokud si porovnáš aktivitu moderátorů u nás a na fórech jiných jazyků, tak si dovolím tvrdit, že jsme na tom nadprůměrně. A mimo to tady velká část našich aktivit není v podstatě vůbec vidět :)

Přesně tak, máme práci (někteří ještě školu :D), “normální” životy a tady jsme ve svém volném čase :)

• Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 645
    upraveno 22.05.2020
    Včera se mi objevilo toto, když jsem to dnes vyzvedl, tak mi to opravdu přidalo vojáky a nástroje. 
    Taky se mi změnili úkoly ve shromaždišti žoldáků, ze všech úkolů jsem dostal jenom lučištníky a kopiníky.

"Nic není pravda, vše je dovoleno." 

• pista2611709 (CZ1)pista2611709 (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    NO JO GGE JDE PROSTĚ DO KYTEK UŽ TO NENÍ ONO KDO CHCE ABY SE GGS O TUTO HRU VÍCE STARALO A OPRAVOVALI CHYBY A DĚLALI BY NOVÉ LEPŠÍ VĚCI TAK DEJTE TO SE MI LÍBÍ

DO BUDOUCNA CHCI PODAT PETICI NA TOTO ABY HRA BĚŽELA DOBŘE A NÉ JAKO TED 

DÍKY MOC VŠEM CO PODPOŘÍ 
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 480
    NO JO GGE JDE PROSTĚ DO KYTEK UŽ TO NENÍ ONO KDO CHCE ABY SE GGS O TUTO HRU VÍCE STARALO A OPRAVOVALI CHYBY A DĚLALI BY NOVÉ LEPŠÍ VĚCI TAK DEJTE TO SE MI LÍBÍ

DÍKY MOC VŠEM CO PODPOŘÍ 
    Doporučuji buď v angličtině nebo v němčině poslat sem:
    https://goodgamestudios.com/company/contact/
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 821
    Freya napsal(a):

DÍKY MOC VŠEM CO PODPOŘÍ 
    Doporučuji buď v angličtině nebo v němčině poslat sem:
    https://goodgamestudios.com/company/contact/
    ta sedla  :D:D:D
    Mik Mak
    Pisto jestli tak nesnazis GGS tak můžeš přijet do hamburku a zabavit jim všechny drogy  :D>:):D
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,509
    upraveno 22.05.2020
    Kdy GGS hodlá opravit to jak hoří nehořící a hořící nehoří? Nebo netuší, kde je problém? Jako chápu, že čuchat toluen a sjíždět se hérákem je pro ně důležitější, ale bordel to dělá dlouho... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 645
    Kdy GGS hodlá opravit to jak hoří nehořící a hořící nehoří? Nebo netuší, kde je problém? Jako chápu, že čuchat toluen a sjíždět se hérákem je pro ně důležitější, ale bordel to dělá dlouho... :D
    Problém neovlivňuje zisky => problém není :)
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

Myslím kdyby to všechno opravili tak by mneli balík peněz  :D 
    Nebo také cenu "nejlepší mmo hra světa"  :D
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,509
    S tím musím souhlasit. Rozhodně by se platilo líp za funkční hru, než za polotovar. :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Spíš třetinatvar  :D
  • piqik (CZ1)piqik (CZ1) CZ1 Komentářů: 68
    Ahoj, při pokusu o vstup na Horizont cca 1/2 hodiny před jeho uzavřením se mi vstup "kousl"
    Nyní se ikona horizontu "tváří" jako bych tam již byl a pri pokusu o vstup: https://ctrlv.cz/cgjr
    Momentálně je cca 16 Min. do uzavření vstupu.
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 480
    piqik (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, při pokusu o vstup na Horizont cca 1/2 hodiny před jeho uzavřením se mi vstup "kousl"
    Nyní se ikona horizontu "tváří" jako bych tam již byl a pri pokusu o vstup: https://ctrlv.cz/cgjr
    Nemáš náhodou ještě i screen s tím odpočtem prosím, že....? Hodně by se hodil :)
  • piqik (CZ1)piqik (CZ1) CZ1 Komentářů: 68
    Freya napsal(a):
    piqik (CZ1) napsal(a):
    Nemáš náhodou ještě i screen s tím odpočtem prosím, že....? Hodně by se hodil :)
    Bohužel nemám, na řešení problému je to co jsem psal pro GGS asi málo a nyní už pro mě taky pozdě.
    Věř mi ale, že mám lepší věci na práci a nenudím se, než abych to tu těch cca 16 min. před uzavřením vstupu na Horizont psal. :)

• jjd (CZ1)jjd (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Freya napsal(a):
    piqik (CZ1) napsal(a):
    Ahoj sice to bylo později.. cca 15 minut do konce.. a screen nemám.. ale i mně se zakousl přechod na přihlašovací obrazovce.. po znovu načtení hry to při dalším pokusu vypadá že tam jsem.. jen se tam nelze přihlásit.. a tudíž ani nic udělat.. super kvalita.. :-( 
    jjd @ cs 1
Sign In to comment.