Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Úroveň 70

U.R.U.S. (CZ1)U.R.U.S. (CZ1) CZ1 Komentářů: 33

Už se nějakou dobu snažím udělat úroveň 70, jelikož jsem už blízko, tak nevím co mám od toho čekat. Ještě nikdy jsem taková úroveň nebyl a potřeboval bych nějaké typy, rady. Děkuji všem předem, kteří sem něco napíší.

Hezký den

«1

Komentáře

• michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Stavět Síň legend na 550 nestav továrny na železo ve velké říši nedělat rychle legendární úroveň 800 vyměňovat farmy za sypky a zvýšit je na 30 úroveň  :)
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 757
    Normalne hrať..... ako doteraz...
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 892
    a nečíst žvásty kocky 

Jak chceš stavět sín když nebudeš dělat legendu ?? 
    A jo jsem vůl  :D
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 137
    A jo jsem vůl  :D
    Ono se blbě hraje, natož radí.. když na té hře nemáš momentálně ani svůj účet :D 
  • U.R.U.S. (CZ1)U.R.U.S. (CZ1) CZ1 Komentářů: 33

Mám otázku, potřebuji obléhací a obranou dílnu ? Stejně jsem v ní nikdy nic nevytvořil :)

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 137
    U.R.U.S. (CZ1) napsal(a):

Mám otázku, potřebuji obléhací a obranou dílnu ? Stejně jsem v ní nikdy nic nevytvořil :)

Obranná dílna je řekl bych k ničemu .. stejně většinu rubínových obranných prostředků kupuješ za rubíny.. a v obranné dílně se vyrábí štíty... ikdyž v týhle době kdy funguje kovář a kde můžeš týdně nakoupit kolem 5k štítových zdí tak je možná i ta obléhací pomalu k ničemu :D .. ale to je jen můj názor

Ok, dík za odpověď, plete se mi na hh a chci tam okrasy :DD

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,504
    Obléhací dílny mám, protože se dřevem můžu jezdit věže a zvedat jim úrovně. Navíc UP na akce občas prostě dojdou pokud člověk jezdí hodně... :D Pokud má člověk reliktní ksichty na rychlost štítů, tak s nima nachytá i draky a pevnosti. Jako úroveň 70 začni plnit úkoly na reliktní vybavení, které je o hodně silnější, než normálně a můžeš jezdit Chána u nomádů.
    Obranou dílnu postavím občas na vodě, když potřebuju sehnat krokouše do příkopu právě kvůli Chánovi.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Díky všem, mám z akcí a dárků hromadu nástrojů na obranu a útok, tak mi to přijde zbytečný. Stejně na ohmi, zimě, písku si je nechám tak si je můžu poslat vždycky

Já jsem mnel oblehaci a obrannou dílnu k ničemu ani jednou jsem ji nepoužil jsou dobré jenom na verbovani "neucinnych" praporu který dává k bonusu slávy jenom 1% zatímco ze kováře máš i 7% prapory  :):D
  • VJA43 (CZ1)VJA43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11

U kováře máš 7% prapory? Kde prosimtě?😂

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 821
    Obléhací dílny mám, protože se dřevem můžu jezdit věže a zvedat jim úrovně. Navíc UP na akce občas prostě dojdou pokud člověk jezdí hodně... :D Pokud má člověk reliktní ksichty na rychlost štítů, tak s nima nachytá i draky a pevnosti. Jako úroveň 70 začni plnit úkoly na reliktní vybavení, které je o hodně silnější, než normálně a můžeš jezdit Chána u nomádů.
    Obranou dílnu postavím občas na vodě, když potřebuju sehnat krokouše do příkopu právě kvůli Chánovi.
    tak věže se dají jezdit v pohodě bez prostředků, jen někdy jsou ty ztráty o něco větší. Ale při množství vojska které se denně verbuje to leckdy ani není poznat. Štíty se dají koupit u zbrojíře...sice jsou drahé, ale když se zlatky vyjedou na věžích tak to zase nijak zvlášť neubude. 

Jinak obranná dílna je asi už k ničemu a v obléhací verbuji vlajky. Možná nedávají tolik , ale proč je nemít....ty se hodí vždycky  :D:D:D  Ono v těch odměnách těch praporů zas tak moc není.
    Mik Mak
    VJA43 (CZ1) napsal(a):

U kováře máš 7% prapory? Kde prosimtě?😂

Já už nevím kolika procentove už nehrají ale furt si ještě pamatuju na pár věcí  :D:D:D 
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 892
    jsou tam 3% a jak psal Karel moc jich tam není 
    upraveno 17.05.2020
    Ono 1000 nomádských štítů na akci moc není. To vyjedu za 3 hodiny + 1000 štítových zdí pak mám po srandě. :D Pokud bych kupoval štíty u zbrojíře tak nic nevydělám třeba na expení kastíků a velitelů. :)
    Edit: 1000 nomádskejch. 10k by stačilo. :D
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 145
    Ono 10000 nomádských štítů na akci moc není. To vyjedu za 3 hodiny + 1000 štítových zdí pak mám po srandě. :D Pokud bych kupoval štíty u zbrojíře tak nic nevydělám třeba na expení kastíků a velitelů. :)
    Souhlasím...
    Dají se sice vyrábět prasátka, které přinesou víc zlatek z nomáda. Ale ty zároveň přidávají XP, a to začínající legenda rozhodně nepotřebuje.
    Vhodnější je vyjezdit suroviny všude, i na světech, a vyrábět štíty. A vyrábět. A furt...

Samozřejmě že začínající legenda nemá ve věži vyzkoumanou rychlost výroby prostředků, takže stejně se bude trápit...

Prostě to URUS budeš muset chvíli s těma surovinama zvládnout... 
    Začernit všechny obranné věže, bourat základní budovy a nahrazovat je legendárníma... A do toho vyrábět bambilion štítů...
    Když se stane že se Ti nebude dostávat surovin, nevěš hlavu. Je to jen hra....
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 821
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    Ono 10000 nomádských štítů na akci moc není. To vyjedu za 3 hodiny + 1000 štítových zdí pak mám po srandě. :D Pokud bych kupoval štíty u zbrojíře tak nic nevydělám třeba na expení kastíků a velitelů. :)
    Souhlasím...
    Dají se sice vyrábět prasátka, které přinesou víc zlatek z nomáda. Ale ty zároveň přidávají XP, a to začínající legenda rozhodně nepotřebuje.
    Vhodnější je vyjezdit suroviny všude, i na světech, a vyrábět štíty. A vyrábět. A furt...

Samozřejmě že začínající legenda nemá ve věži vyzkoumanou rychlost výroby prostředků, takže stejně se bude trápit...

Začernit všechny obranné věže, bourat základní budovy a nahrazovat je legendárníma... A do toho vyrábět bambilion štítů...
    vyrábět štíty myslím nemá vůbec význam...ostatně nákup dřevěných štítů nemá nic společného s prasátkama abys měl více zlatek ....podle mě stačí sjet věže na světech a barony a máš zlatek habaděj a bude i na expení velitelů a kastíků. Dobré je si taky pomoct v síni aby jsi za veškeré přesuny vojska a útoky neutrácel jako blázen a něco ušetřil, hlavně začínající legendy by si to měly nastavit aby si vyjely těch zlatek co nejvíc....

Nevím co má Spartakus u kováře ale já tam mám těch štítových zdí 5 300 a né jen 1000. To už si myslím je rozdíl.

Takže ano, vyjíždět co nejvíce věží jak na zelí tak na světech ale spíš kvůli zlatkám aby jich bylo dost na vše potřebné, což je právě nákup štítů u zbrojíře, výroba vlajek všude, kování v kovárně a jednou za čas expení velitelů a kastíků. Surky bych raději použil na výstavbu hradu.

Mik Mak
    Koukám, že těch štítovejch zdí tam je fakt víc. :D Ono je moc často nekupuju, tak to nesleduju. :D Ono už nemám skoro kde co stavět, takže dřevoštíty jsou jedna z mála způsobů jak nenechat surky propadnout, když mám plný sklady.

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 145
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    Souhlasím...

vyrábět štíty myslím nemá vůbec význam...ostatně nákup dřevěných štítů nemá nic společného s prasátkama abys měl více zlatek ....podle mě stačí sjet věže na světech a barony a máš zlatek habaděj a bude i na expení velitelů a kastíků. Dobré je si taky pomoct v síni aby jsi za veškeré přesuny vojska a útoky neutrácel jako blázen a něco ušetřil, hlavně začínající legendy by si to měly nastavit aby si vyjely těch zlatek co nejvíc....

Nevím co má Spartakus u kováře ale já tam mám těch štítových zdí 5 300 a né jen 1000. To už si myslím je rozdíl.

Takže ano, vyjíždět co nejvíce věží jak na zelí tak na světech ale spíš kvůli zlatkám aby jich bylo dost na vše potřebné, což je právě nákup štítů u zbrojíře, výroba vlajek všude, kování v kovárně a jednou za čas expení velitelů a kastíků. Surky bych raději použil na výstavbu hradu.

K těm prasátkům: Nákup dřevoštítů vyjde zhruba na stejné zlatky, kolik se jich vyjezdí na nomádech. Prostě za kolik (zlatek) nakoupím, přibližně tolik (zlatek) pak vyjezdím... Abych vyjezdil víc zlatek aby nomádi byli ziskoví na zlatky, na to by posloužili ta prasátka. Jak ale říkám, ta nedoporučuji.

S věžema na světech má začínající legenda problém. Obyčejně nemá hrady na světech dostavěné... Je rád, když mu tam hrádek uživí 150-200 obránců proti baronům, a dalších 100-150 útočníků, s kterýma plní DU (sjet jednu věž).

V zásadě máš Kájo pravdu. Jen prostě začínající legenda strádá vším. Zlatkama, i surovinama. Přeskakovákama i fofrpírkama... 

Jak říkám, URUS se tím bude muset postupně protrápit...
    --------------
    Já bych určitě doporučil ve výzkumné věži vyzkoumat prvek na hradby. A pak je vyrobit na všech 7 hradů.
    Je to projednou, a slouží to nafurt.
    Poté vyzkoumat stavební prvek na levnější verbování. A vyrobit si jej všude kde se verbuje. I na světy...
    Pak stavební prvek na vyšší produkci farem/sýpek... Sýpek má tolik, že výrobu těch prvků bude mít na dloooouho.
    A poté se vrátit k "běžným" výzkumům... Vyšší produkce, rychlejší přesun vojáků, rychlejší verb a výroba nástrojů...

Důležité je (podle mě), udržovat si 3 krčmy na max úrovni. Na první pohled se to nezdá, ale spolehlivá špionáž nám zabezpečí pohodové hraní. Když se někomu nedaří špionáž, začíná mít pocit že "ono to nějak nejde"... 
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
Sign In to comment.