Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

ODMĚNY

Tak už nevím kam napsat!!!
Na podporu jsem psala, ale bylo mi to prd platný! Stále mají chyby na zeleným, nepřičítají se mi odměny a když se přičtou a těším se, že je použiji v útoku, tak je nemám! Ani tam nemám na to ikony!!! Podle seznamu bych měla mít na své základně odkud posílám útoky: 5100 PLENITELOVA TRUHLA, 1400 PRAPOR BĚSNĚNÍ, 2273 BEDNY SAMURAJSKÉ SYMBOLY atd.
Asi přestanu hrát, tohle mě fakt nebaví, a odpověď z podpory v angličtině na dvě strany to asi nevyřeší!!!
BOBOLINA

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 480
    Bobolina (CZ1) napsal(a):
    Tak už nevím kam napsat!!!
    Na podporu jsem psala, ale bylo mi to prd platný! Stále mají chyby na zeleným, nepřičítají se mi odměny a když se přičtou a těším se, že je použiji v útoku, tak je nemám! Ani tam nemám na to ikony!!! Podle seznamu bych měla mít na své základně odkud posílám útoky: 5100 PLENITELOVA TRUHLA, 1400 PRAPOR BĚSNĚNÍ, 2273 BEDNY SAMURAJSKÉ SYMBOLY atd.
    Asi přestanu hrát, tohle mě fakt nebaví, a odpověď z podpory v angličtině na dvě strany to asi nevyřeší!!!
    BOBOLINA
    Ahoj, jenom pro ujištění... není možné, že to máš vše na HH?  Jinak bedny na samuraje teď určitě ani nepůjdou použít, protože jsou nomádi s chánem. Prapor běsnění je čistě na chána - napadá mě máš jenom nomádské tábory, nebo i chána? (koukám, že jsi čerstvý levl 70)
  • Bobolina (CZ1)Bobolina (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Na HH to nemám, pochopitelně to nemůžu použít v žádný hře. Podle seznamu, a věř že jsem vše prohrabala to mám mít na základně PAPÁNÍ, odkud posílám útoky.
    Díky
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981

Při útoku na jaký cíl ti prostředek nejde využít? Pokud má prostředek nějaký “speciální” bonus kromě toho základního (kterým je například snížení ochrany hradeb), jde použít jen při útoku na určitý cíl.

Z těch, co jsi zmínila:

• Prapory běsnění: Lze využít jen při útoku na Chána (ne při útoku na nomádské stany)
    • Bedny na samurajské symboly: Lze použít jen při útoku na samuraje (momentálně neprobíhají)
    • Plenitelovy truhly: Lze využít jen při útoku na Chána (ne při útoku na nomádské stany)

Pokud prostředek nelze na daný cíl využít, nebude ani v nabídce (v seznamu při posílání útoku). Naopak pokud lze využít, bude zobrazen v seznamu i v případě, že žádné na skladě nemáš (budeš mít možnost ho skrze seznam zakoupit).

• Bobolina (CZ1)Bobolina (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Díky za odpověď, ale je mi na prdlačku :-(
    Jo zakoupit to můžu, ale k čemu mi to bude a je když se mi při útoku nezobrazí??? 
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981

Pošli sem prosím screen útoku obrazovky, nebo napiš při útoku na jaký konkrétní cíl nemůžeš použít který konkrétní prostředek.

Některé prostředky mají zkrátka omezené využití, jelikož poskytují sekundární bonusy, které by při útoku na jiný cíl (než na který jsou prostředky určeny) nebyly využity.

Sign In to comment.