Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Za horizontem

13»

Další odpovědi

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 457
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Koupil sem si na hori balíčky s rublema, dostal za to obranu, útok nepotřebuju. Na HH sem nechal 3+3k obrany z balíčků, + sem měl přeposlanou z města koupenou za zlatky 400+350. Nooo a před chvilkou, po opětovném přihlášní mám ze všeho přesně jen 10%, tzn 300/300 a 40/35. Dezerce fakt bejt nemohla, 1. není možná, jídlo tam bylo na 4dny 2. nikdo mi HH nesjel, není tam záznam, navíc by nebylo u počtů přesně 10% od všeho

No to je pěkné...... :/  Můžeš prosím zkusit promazání cache a restart kompu, jestli se to neobjeví....?
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 996
    Ne, prostě sou fuč.Všeho na HH je 10%
    Strad75 @ cs 1
    A imho, to, že nevidíme, kolik má kdo vlivu,včetně měst, je pokus o novinku, nebo bug???
    Strad75 @ cs 1
    upraveno 08.05.2020
    Sem na podporu napsal s pomocí strýčka googla, tak snad to pochopěj:-)
    Je pátek, u nich svátek asi není, ale jak je znám, odpovědi se dočkám dalece po akci...

Good day. On the Horizon, I lost my army at the main castle. There were 3,000 / 3,000 and 400/350 defenses and suddenly there is only 10% of everything. I paid for a credit card defense here, so I'm asking for a replenishment as soon as possible. There was no desertion, I have a lot of food !!! There were no attacks on me either.

Strad75 @ cs 1
    upraveno 08.05.2020
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    A imho, to, že nevidíme, kolik má kdo vlivu,včetně měst, je pokus o novinku, nebo bug???
    Předali jsme to... každopádně tou podporou jsi si to posichroval ....
    Post edited by Freya on
    Dík, uvidíme, co uvidíme:-)
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Dík, uvidíme, co uvidíme:-)
    No každopádně verdikt stejně zněl - podpora .... tak snad se ti brzo ozvou .... 
    Ozvali, prej sem o ně přišel ráno v bitvě. No, krom toho, že sem neměl záznam z obrany HH, tak před obědem tam stále "strašila" spotřeba -16k, což 300/300 pinčlů fakt nedělá:-)
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Ozvali, prej sem o ně přišel ráno v bitvě. No, krom toho, že sem neměl záznam z obrany HH, tak před obědem tam stále "strašila" spotřeba -16k, což 300/300 pinčlů fakt nedělá:-)
    tak jim odepiš ... ono občas se chce trochu dohadovat, než se rozhoupou něco udělat... 
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 881
    vlezl jsem tam po delším čase naposledy koncem ledna   a koukám že se snic nezmenilo
     samej bug a pakárna

Hodně nervu spolubojovníci :-))

• thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) CZ1 Komentářů: 115
    proc se neukazuje u nikoho kolik ma vlivu? Zamer nebo bug?
    thugdze @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 881
    další Bug 
    ale už mě to ani neprekvapuje  GGS nedokáže udělat nic pořádně 

O bugu se ví, bohužel přes víkend k opravě nedojde :/
  • thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) CZ1 Komentářů: 115
    takze bug se asi neopravi v case tohoto horizontu. to je docela sranda jezdit do temna:-)))
    thugdze @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 818
    upřímně ten bug s neviditelností vlivu na mapě mě zas tak moc netrápil, ale co mě již delší dobu zajímá podle čeho vypočítávají počty surovin v jednotlivých odměnách...ať se dívám kam se dívám, všude mi bude chybět dřevo, sláma a hřebíky a budu mít bambilion lepidla, dlažebních kostek a tkaniny....spotřeba těch surovin je přibližně stejná a i stejně stoupá takže není předpoklad že by se situace otočila při výrobě na vyšší lvl dílků. To vážně nelze udělat aby se to spotřebovávalo nějak souměrně?

jinak palec nahoru konečně za tu výsledkovou tabulku po skončení akce která nám tu od minula vyskakuje  ;)
    Mik Mak
Sign In to comment.