Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Metropoly na zvyšných svetoch

Hlavné mestá sú na každom svete ,kdež to  metropoly sú len na hlavnom impériu, tak prečo nespraviť aj metropoly na zvyšných svetoch ?..
Nemuseli by pridávať len 250 jedla ,ale kedže budú na svetoch mohli by pridávať napr. 1 000 jedla.
Výhody pre hráčov - väčšie produkcie pre celú alianciu, viacero hráčov dostane možnosť vlastniť niečo ako napr. metropolu a určite takuto možnosť ocenia.
Výhody pre GGS - GGS zarobí na budovách ako pekarene ,strážne veže  atď. ,kedže hrači ktorý sa zmocnia metropoly ich tam určite postavia a to medzi prvými budovami.

Komentáře

• michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Davide metropole jsou k ničemu mají je velké aliance a dávají tak málo jídla a menší aliance zase by to neubranili takže tak  :D
  • Dr.David (SK1)Dr.David (SK1) SK1 Komentářů: 12
    @michael kocka (CZ1) schopnejší hrači si metropolu vedia v pohode udržať ,alebo prestupiť do schopnejšej ali ,lebo ali ktorá sa nevie ubrániť je k ničomu... a písal som tam ,že nemuseli by pridávať len 250 jedla ale kuludne aj 1 000 , a keď to prerátaš na 65 členov je to 65 000 + produkcia pre alianciu

• HorusHorus Moderator Komentářů: 361
    Dr.David (SK1) napsal(a):
    @michael kocka (CZ1) schopnejší hrači si metropolu vedia v pohode udržať ,alebo prestupiť do schopnejšej ali ,lebo ali ktorá sa nevie ubrániť je k ničomu... a písal som tam ,že nemuseli by pridávať len 250 jedla ale kuludne aj 1 000 , a keď to prerátaš na 65 členov je to 65 000 + produkcia pre alianciu

A kto ti brani si tu metropolu ziskat a udrzat ked hovoris ze je to take jednoduche. Myslim ze tvorcovia hry nevedia co s tymi budovami ktore su uz v hre a nieto aby este pridavali dalsie takehoto charakteru. Ale to je iba moj osobny nazor. 
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
    @Horus

získať a brániť ju nieje vôbec jednoduché, to nikto nepovedal...

jednak si myslim ,že je to voči novším hračom nefér ,takže by ich mohli kludne aj zrušiť uplne 

patrím medzi tych novších hráčov tak sa snažim hladať alternatívu ako zaisiť pre moju ali aj nejakú metropolu alebo také niečo 
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 862
    @Horus

jednak si myslim ,že je to voči novším hračom nefér ,takže by ich mohli kludne aj zrušiť uplne 

patrím medzi tych novších hráčov tak sa snažim hladať alternatívu ako zaisiť pre moju ali aj nejakú metropolu alebo také niečo 
    tak smysl těchto staveb byl v tom aby se o ně bojovalo, právě proto  že poskytovaly tehdy výrazné výhody. Dnes už to pozbylo smyslu.
    Mik Mak
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777
    Na svetoch maš dediny na zvyšenie produkcie jedla a teraz aj sukromne dediny, stavebne premety, sypky ak to vetko vylepšuješ da sa dosianuť slušna produkcia jedla.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
    @Horus

tak smysl těchto staveb byl v tom aby se o ně bojovalo, právě proto  že poskytovaly tehdy výrazné výhody. Dnes už to pozbylo smyslu.
    presne suhlasim 
    da sa pekne existovat aj bez nich
    @Horus

Preco by to bolo voci novym hracom nefer? stale maju moznost si ich vybojovat, alebo ist do ali kde ju maju. Naviac pokial by na serveri pribudlo dost aktivnych hracov ( nerataj desiatky multakov) tak mam pocit ze by sa nejaka nova budova objavila. Pretoze na cz serveri ich maju viac ako na SK ale s tym ze je tam aj viac aktivnych hradov. 
    @Horus dobre ja som dal len návrh na zlepšenie hry lebo ja osobne by som to uvítal...
    Ali meniť nemienim som spokojný kde som ,super kolektív a nemusim sa obavať o svoj hrad keď som odcestovaný preč a pod.

kôli mestu/metropole ali určite meniť nebudem obzvlašť kôli tomu ,že väčšinu takychto "budov" vlastnia ali z ktorých mi je z mojich skuseností ZLE  :s
    @Horus dobre ja som dal len návrh na zlepšenie hry lebo ja osobne by som to uvítal...
    Ali meniť nemienim som spokojný kde som ,super kolektív a nemusim sa obavať o svoj hrad keď som odcestovaný preč a pod.

kôli mestu/metropole ali určite meniť nebudem obzvlašť kôli tomu ,že väčšinu takychto "budov" vlastnia ali z ktorých mi je z mojich skuseností ZLE  :s
    no vidis tak potom nemas inu moznost. Pretoze ako som pisal tak by muselo prist dostatocne mnozstvo hracov aby pridali nejaku nehnutelnost na mapu. 

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 777

To je dobréééééé  o:)
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
Sign In to comment.