Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

POZOR NA ŠMEJDY!

Dneska mi psalo hovádko Ceska323. Je to podvod bacha na něj. zaplatíte a přijdete o účet... Jinak na podporu jsem ho už nahlásil.

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Komentáře

• maslov (CZ1)maslov (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Ten mi psal už několikrát. nazev stejný akorát čísla jiný. Taky jsem ho hlásil.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,686
    Bych chtěl vidět těch 350 útoků za hodinu.:D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Redy (CZ1)Redy (CZ1) CZ1 Komentářů: 171
    k nám to taky dorazilo souhlasím je to šmejd a cesta k blokaci
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,070
    Mě to predtím psal v angličtine  a ted taky v češtině 

Asi to nebude čech 
    odepsal jsem mu že nemám zájem a hrajeme si pro zábavu 

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    upraveno 18.04.2020
    Asi jste založili duplicitní téma hned po mně. Taky mi psalo to hovado. Zřejmě spadl při porodu na hlavu a myslí si, že stejně blbí jsou i ostatní :)
    Neuvěřitelná drzost.

*350 útoků za hodinu je možné, pokud do toho započítáš prémiové velitele a jedeš třeba barony. Ale to už není hraní. To jsi jak šicí stroj. Pochopitelně prémioví velitelé jdou použít jen jednou denně. Takže jednou uděláš třeba i deklarovaných 350/h. Ale pak už ne  :D

Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Asi jste založili duplicitní téma hned po mně. Taky mi psalo to hovado. Zřejmě spadl při porodu na hlavu a myslí si, že stejně blbí jsou i ostatní :)
    Neuvěřitelná drzost.

*350 útoků za hodinu je možné, pokud do toho započítáš prémiové velitele a jedeš třeba barony. Ale to už není hraní. To jsi jak šicí stroj. Pochopitelně prémioví velitelé jdou použít jen jednou denně. Takže jednou uděláš třeba i deklarovaných 350/h. Ale pak už ne  :D

Moje téma vzniklo o pár hodin dříve, ale to je jedno. :D Píše tam o 350 útocích na nomády.:D Evidentně Rusko je země neomezených možností. :D

• michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Kvůli tenhle pitomcum jsem odešel ze hry a je mi psychicky skvělé  :D
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,545

Ví se o něm, dělá to na víc serverech... pracují na jeho blokaci...

Zoe napsal(a):

Má GGS možnost dát mu nějaký IP Ban (Ban na IP adresu), nebo si jen udělá novej účet a pojede dál? Ono i IP ban se dá obejít, ale je to celkem náročné.Hlavně kontaktovat poskytovatele IP adresy a nechat jí změnit...

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,545
    Zoe napsal(a):

Má GGS možnost dát mu nějaký IP Ban (Ban na IP adresu), nebo si jen udělá novej účet a pojede dál? Ono i IP ban se dá obejít, ale je to celkem náročné.Hlavně kontaktovat poskytovatele IP adresy a nechat jí změnit...
    Myslím, že právě IP ban je ve hře, kdyby šlo jenom o klasickou blokaci účtu, tak tu už by měli v tomhle případě dávnou hotovou...
    upraveno 24.04.2020
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Neuvěřitelná drzost.

Moje téma vzniklo o pár hodin dříve, ale to je jedno. :D Píše tam o 350 útocích na nomády.:D Evidentně Rusko je země neomezených možností. :D
    Promiň. Asi ano. Sem tam člověk něco plácne. :D V každém případě je to lump ;)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

350 ataků za hodinu lze udělat. Ale uklikáš se k smrti.. Spočítej kolik musíš za minutu. Je to píčovina :disappointed:

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

8celá něco... :D

upraveno 25.04.2020
    • Znám ovšem možnost, jak by to šlo, ovšem to není ofiko povolené :smiley:
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Jo já taky. Celkem spolehlivá cesta k banu. :D Ono nejde nastavit ručně 8-9 útoků za minutu, zároveň hasit a posílat další velitele zároveň... :D

upraveno 25.04.2020
    Jo já taky. Celkem spolehlivá cesta k banu. :D Ono nejde nastavit ručně 8-9 útoků za minutu, zároveň hasit a posílat další velitele zároveň... :D
    Proto mě nikdy nezabanovali. Jelikož sem to nikdy nepoužíval :) Ale vyzkoušel.

Není to v lidských silách splnit. Ale na počty a papírově možná. Viz výše  :D
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• lukylakys (CZ1)lukylakys (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Používá ten šmejd robota. Ručně to nelze..-))
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    upraveno 26.04.2020
    Tam šmejd tam smejd tam tam šmejd to je slogan GGS  :D
Sign In to comment.