Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy Problémy s platbami

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

KOVID-19

jj..ahojky, jak k tomu přijdeme my, co chodíme do práce???..ti co sedí doma na zadku, jsou ve hře cca 24 hodin denně si jezdí pevnosti, ale koukala jsem, že na slávu nic moc...holt rubky jsou v kurzu...asi není na PaySave...což??..holt rubky se hoděj...ale já když dojdu z práce v 16 hodin, nemám šanci na pevnosti kdekoliv...čau, bojovníci.-..:(

Komentáře

• jarin6914 (CZ1)jarin6914 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Ahojky všem..))

Tak už konečně se někdo odhodlal napsat pravdu,jak to je o 24 hodinovém honění za rubíny na světech,mám to taky tak do práce brzy ráno,večír z práce a tu chvíli ve hře se opravdu na chycení nějaký pevnosti či draka nechytám..))  Musím se dožít asi důchodu a pak možná někdy bude tolik času co máte vy ostatní..))

přeji všem pevné zdraví a nežeňte to tolik..))              Jarin
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,788
    Zajímalo by mě jak je možné, že mají někteří ,,ošéfovaných´´ cca. 10 draků, 24 hodin každý den několik měsíců...
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• jajinka7 (CZ1)jajinka7 (CZ1) CZ1 Komentářů: 144
    Zajímalo by mě jak je možné, že mají někteří ,,ošéfovaných´´ cca. 10 draků, 24 hodin každý den několik měsíců...
    jj..a to mě taky, tohle mi hlava nebere...buď důchodci, nebo ajťáci, nebo nezaměstnaní, já se prostě nechytám...do práce chodím v 5 ráno, přicházím v 16 domů a prostě nemám šanci...:)
Sign In to comment.