Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

scorpi0n666

scorpi0n666 (CZ1)scorpi0n666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
upraveno 11.04.2020 v Představení hráče
Ahoj komunito,

protože můj hrad roste pomalu rád bych požádal a hodně moc poprosil o dřevo , kámen na všechny HRADY.
Všem kdo zašlou moc děkuji za podporu.

Každý kdo pošle toho si zaznamenám :)
Díky všem

scorpi0n666

PS: i přes to, že si je zajišťuji sám, to nestačí. Takže díky za podporu .. kamarádi moji.
Post edited by scorpi0n666 (CZ1) on

Komentáře

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    každý pořádný hráč si surky vyjede sám škorpíku...to bys snad měl vědět ;)

tak trošku zaber a uvidíš že to půjde rychleji...
    Mik Mak
  • U.R.U.S. (CZ1)U.R.U.S. (CZ1) CZ1 Komentářů: 36
    nemám sice moc velké zkušenosti, ale zdroje si umím zařídit abych je měl do 30min na hh, ale každý má své metody :wink:
    nikdy nevíš, co tě potká .... :))
  • scorpi0n666 (CZ1)scorpi0n666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    upraveno 12.04.2020
    TO ALL
     Vůbec jsem netušil takovou pozitivní odezvu a proto i přes "hate", od ostatních hráčů, kterým se toto nelíbí a nazývají to všelijak :)ještě jednou děkuji dárcům surovin. :-)

TO Karel Vacek from -PREDATORS-
    Milý Kájo,
        děkuji ti za reakci, a samozřejmě vím, ale podotýkám i přes to, že suroviny jezdím jako každý hráč z jedné nebo druhé aliance, rád požádám solidární přátelé, kamarády, spoluhráče na mapě, kteří pošlou podporu v surovinovém tvaru. A za to jim moc děkuji :)
    Nejedná se o žebrotu, pouze o surovinovou podporu na rychlejší výstavbu hradu za urychlovače :) A pokud se tě to nějak dotýká, tak já jsem vděčný a všem ještě jednou moc děkuji :)

TO U.R.U.S from Řád Lvího Srdce
    Vážený U.R.U.S.
       prozatím nemám žádný rabovací hrad :) takže nemám uplně zařízeno, sice nyní pracuji na jednom rabovacím hradu, a tak jsem se nastěhoval blíž, ale zatim moc nedává.

TO ALL
    Za jeden jediný den, díky podpoře desítky hráčů na mapě jsem bouchnul level 70. Děkuju moc za suroviny všem dárcům.
    Nyní již posílat nemusíte , ač uvítám jako každý hráč na síň suroviny také. Je krásné vidět, jak někteří jedinci, se umí povznést nad to zda je přítel či nepřítel, a umí pomoci surovinou, a také že je tu tedy ta desítka těch co umí komunikovat slušně :).
    Všem takovým přeji krásnou hru, a ničím nerušenou zábavu.

scorpi0n666

Post edited by scorpi0n666 (CZ1) on
    Drahý škorpi,
        byť se mi to nemusí líbit, je čistě tvá věc jak si vystavíš hrad to je pravda.....jen bych od hráče tvých kvalit očekával větší soběstačnost a nikoliv žebrotu. 

Mik Mak
  • U.R.U.S. (CZ1)U.R.U.S. (CZ1) CZ1 Komentářů: 36
    upraveno 12.04.2020
    Škorpione, já také nemám rabovací hrad, jenom mám jeden který odpočívá, ale ze základny si to pošlu do zmiňovaných 30min :) hezkou neděli 

P.S. ten tvůj hate, tak já tě nehejtím, jen říkám svůj názor, že takovýto hráč může napsat do chatu v alianci a má to na hradě do 10min, tak nevím proč kvůli tomuto zakládáš diskuzi : o:)
    nikdy nevíš, co tě potká .... :))
    U.R.U.S. (CZ1) napsal(a):
    Škorpione, já také nemám rabovací hrad, jenom mám jeden který odpočívá, ale ze základny si to pošlu do zmiňovaných 30min :) hezkou neděli 

P.S. ten tvůj hate, tak já tě nehejtím, jen říkám svůj názor, že takovýto hráč může napsat do chatu v alianci a má to na hradě do 10min, tak nevím proč kvůli tomuto zakládáš diskuzi : o:)
    no....řek bych že tím "rabovacím hradem" měl škorpík na mysli něco jiného ;)
    Mik Mak
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Skorpione nemůžu ti poslat protože už nehrají ale přeju aby se dařilo EV a tobě :-)     se pozdravem Michael kocka
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    upraveno 06.05.2020
    Ahoj milý "scorpi". Ne nic ti nepošlu, ikdyž tě svým způsobem beru. Užij si začátky těch co si sejmul :)
    Mě se to tedy netýkalo, ale jsi Imperátor. Takže enjoy!!!  :)

Nic ve zlém, ale opozice je prospěšná  ;)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.