Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Reset věží

Dobrý den, 

Mám prosbu - k hře jsem se vrátil po xxx měsících, byl jsem ruinička bez základen.
Po znovuoživení jsem se přemístil kamsi na kraj mapy - k základnám. Všechny věže ve světech se mi resetovaly, ale nevím jestli tomu tak je i na zeleném království.  Mám ve světech rozjetých neěakých 50-60 věží na zeleným nějakých 20 okolo nových základen a už se mi přestal navyšovat jejich lvl. Psal jsem na podporu a prosil o plošný reset věží v hlavním království a oni po mě pořád chtěji pozice věží, které chci resetovat. Ty vado, ale jak mám asi teď - po přemístění- zjistit pozici původních věží ???? Ptám se, že jestli jako mám projíždět celou mapu a koukat kde jdou zvednutý věže ??? :) 

To fakt nejde plošný reset ?

Díky HAF

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,851

Ahoj,

tady na tom je potřeba domluvit se s podporou... zkoušel jsi jim psát, že pozici věží neznáš?

• Zlý PesZlý Pes CZ1 Komentářů: 8
    Ano, samozřejmě.... Jde mi hlavně o to, jestli má někdo podobnou zkušenost :/
    Jako teď můžu jezdit pár věží a vlastně to nejde hrát :/
    Teoreticky když napíšu na německou, tak by tam mohl být někdo "schopnější" mi pomoct ?

nemá někdo zkušenost ?
  • MorikLP (CZ1)MorikLP (CZ1) CZ1 Komentářů: 605
    Měl jsem stejný problém, resetují se ti všechny věže, i ty na původní pozici tvého hradu. Můžeš se zkusit zeptat, jestli by ti věže nevrátili na tvojí aktuální pozici, ale to je asi tak vše. 
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Měl jsem stejný problém, resetují se ti všechny věže, i ty na původní pozici tvého hradu. Můžeš se zkusit zeptat, jestli by ti věže nevrátili na tvojí aktuální pozici, ale to je asi tak vše. 
    Já jsem v pohodě s tím, že se resetují všechny věže. Hraju po návratu 5 dní.... ale ten týpek na podpoře mi tvrdil, že to nejde resetovat. Pořád mlel něco o tom, že mi resetuje 15 věží a ať udám pozice, jaké chci resetovat. No nedovedl pochopit, že na mapě je nemůžu najít :)

Takže byl jen "divnej" pracovník podpory ?
    Tak problém vyřešen !!! Napsal jsem na německou podporu (dříve jsem to řešil z anglickou) a věže mi zresetovali po 30min, kdy jsem odeslal tiket. Co z toho plyne ? - zřejmě to, že příště jen německou podporu :)
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,851
    upraveno 26.03.2020

@Zlý Pes dáš mi prosím číslo tiketu? Mělo by být úplně dole v e-mailu s potvrzením, že podpora dostala tvoji zprávu.

Edit: Tak nic, nepřečetla jsem si poslední příspěvek :)

Zoe napsal(a):

@Zlý Pes dáš mi prosím číslo tiketu? Mělo by být úplně dole v e-mailu s potvrzením, že podpora dostala tvoji zprávu.

Edit: Tak nic, nepřečetla jsem si poslední příspěvek :)

Jasně :) možná jsem měl jen "štěstí" ale u němců mě tedy překvapila rychlost a u anglický podpory "dutost" :)
Sign In to comment.