Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Po údržbových pracech 23.3.2020 opět spadla produkce

Už je to tradiční ,trapné a ze strany těch,co provádějí údržbové práce to považuji za diletantství.Tentokrát klasicky ,zhruba o 3K zas produkce dole .Na podporu psát , nemá cenu.Ignorují,neodpoví a je jim to u zadele.Po každém takovém zásahu,který je důležitě nazýván "údržbové práce" dojde k tomuto bordelu.navrhuji změnit název těchto zásahů na " zprasení hry".Vážení hráči ,dne 23.3.2020 dojde v době od -do k dalšímu zprasení hry. To zní lépe a odráží to skutečnost.

Komentáře

• maslov (CZ1)maslov (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Kdyby jen produkce. Nomádské tábory mám opět od začátku. A to raději nechci hledat, co se mi vše pokazilo, nebo zmizelo na hradě. 
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,851

@LegendaryAlice (CZ1) jelikož kde o individuální problém, je třeba obrátit se na podporu a řešit to s nimi.

@maslov (CZ1) o problému se ví a pracují na řešení :)

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 83
    Už je to tradiční ,trapné a ze strany těch,co provádějí údržbové práce to považuji za diletantství.Tentokrát klasicky ,zhruba o 3K zas produkce dole .Na podporu psát , nemá cenu.Ignorují,neodpoví a je jim to u zadele.Po každém takovém zásahu,který je důležitě nazýván "údržbové práce" dojde k tomuto bordelu.navrhuji změnit název těchto zásahů na " zprasení hry".Vážení hráči ,dne 23.3.2020 dojde v době od -do k dalšímu zprasení hry. To zní lépe a odráží to skutečnost.
    mě se nikdy nic podobného nestalo, asi jsi vyvolená :smiley:

• maslov (CZ1)maslov (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Zoe, děkuji za snahu o nápravu. Opravdu se v noci kluci z ggs snažili a obětovali tomu koukám všechny své síly. Tak chudák Zoe se snaží aby zde pomohla a vyřídila naše problémy a ti neurvalci fakt nejsou schopni nic udělat pořádně. Tak po problému s nomády, kdy po údržbových prací mi spadla úroveň nomádských táborů na 82 lvl, tak jsem si je vyjel opět na max. Teď ráno vlezu na hrad a co nevidím? Tábory 82lvl :)))))))
    Zoe, už nekontaktovat GGS, nebo ještě padne chán a mám po ježdění:)))))
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,851

No, zatím nic neopravili, jen hledají řešení... z toho, co zatím jakž takž víme, tak se tábory (nejspíš) resetují po každém přihlášení... a prý vás zatím máme odkázat na podporu.

Sign In to comment.