Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Varování před ali Flora.

2

Komentáře

• HorusHorus Moderator Komentářů: 337
    A ještě něco od začátku tohoto měsíce jsem nakoupil Rubíny, právě jaká náhoda pro ty 3 zrušené hrady, asi za 4 000 korun. Dostatečné množství velmi potřebných rubínu si nevyjezdím. Jsem zvědavej jestli mně majitel hry který mě ty hrady zmrazil na 7 let,  ty v tomto měsíci vložené peníze vrátí. Jsem přesvědčenej, že ne a proto to budu považovat za obyčejnou krádež. No už nám germánci ukradli veškeré továrny, zemědělskou půdu, zkrátka celou zemi, kterou miluji, tak blbých 4 000,-Kč již nehraje žádnou roli.
    Ahoj.

Pozorne som si precital tvoje prispevky a trocha mi to hlava nebere. Ty pouzivas multiucty cim porusujes pravidla tejto hry s ktorymi si zacatim hrania tejto hry suhlasil a este sa cudujes preco si dostal BAN na 3 hrady? Potom sa priznas verejne na fore k 10 hradom ( multakom) a este chces od GGS aby ti vratilo peniaze za tvoju ...... . Nehnevaj sa ale to asi nemyslis vazne. Ak mas pocit krivdy tak pis na podporu ale myslim si ze viem ako pochodis. GGS ma svoje nastroje ako odhalovat hracov ako si ty. Nemusi to byt udavačstvo. 

Takze ak ti mozem poradit kedze si sa tu verejne priznal k pouzivaniu multiuctov aby si si dobre rozmyslel na ktorom hrade budes hrat, pretoze sa moze stat ze ti zablokuju aj vsetky ostatne hrady. 
    Dalsia rada ked uz nieco pises na fore tak ta poprosime bez nadavania, a urazok, a taktiez pozor na multipost. Odporucam ti precitat si pravidla. 

Dakujem 
    Horus 
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • Břetislav1 (CZ1)Břetislav1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Keby si čítal pozorně, tak by si se dočital že už hrát nechci.
  • MorikLP (CZ1)MorikLP (CZ1) CZ1 Komentářů: 605
    Keby si čítal pozorně, tak by si se dočital že už hrát nechci.
    Tak co kdyby jsi tu už přestal brečet? :)
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,412
    Zábavný. Někdo tu porušuje pravidla hry dostane banány a pak si ještě stěžuje... :D doporučuji přečíst VOP. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• jarous (CZ1)jarous (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    upraveno 19.03.2020
    No on si mylně myslí, že ho někdo udal. Na aliančním chatu píšou lidi, že Bivoj (jeho přezdívka v naší ali) chybí. Byl docela dobrá zásobárna šurek a ještě lepší trenažer taktiky. Hrál fakt dobře. Nikdy jsem na ali chatu nečetl, že by ho chtěl někdo udat. Nadával sice dost sprostě zejména děvčatům, ale pomstít jsme se mu chtěli vždy jen čestně, bojem. Alespoň já to tak zaznamenal. Škoda toho, jak to dopadlo. To jeho napadání provozovatele, za jeho původ zde na fóru, však svědčí spíše o jeho rozumu mdlém.
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,116
    upraveno 19.03.2020
    Všecky multi vybanánovat a je klid..
    Nebo k tomu něco  říct.: https://ctrlv.cz/1MoD
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Zábavný. Někdo tu porušuje pravidla hry dostane banány a pak si ještě stěžuje... :D doporučuji přečíst VOP. :D
    Že jsem porušoval pravidla je mně jasný, nebyl jsem sám. To tady neřeším. Kdyby mě zamrazili na 7 let všechny účty, beru to. Skoro dva roky jsem do hry nedal ani korunu. Od začátku měsíce cca 4 000,-Kč na          3 účty, které mně, jak s podivem, zablokovali. To tady ale taky neřeším. Řeším to, že mně oznámí hráč david 18, že na poradě ali Flora budou řešit, zda mě nahlásí = udají. A den nato jsem zablokován. Rozumím tomu, že vy mladí máte díky současné (od roku 1989) školní výchově totálně vymytý mozky a vůbec si neuvědomujete, že udávání NĚMCŮM, už tady bylo. V té době ale lidé tyto udavače odsuzovali a vy jim nyní tleskáte. Hnusná doba. A přímo k tobě Spartaku, hanobíš jméno velkého člověka, když jsi si ho přisvojil. Již dříve jsem ti psal, že by jsi měl víc hrát a ne ke všemu kdo kde něco napíše se vyjadřoval. Teď to opravím. Já kdybych měl totálně prázdno v hlavě, tak držím hu.... a krok, jen někde v koutku tiše šoupu nohama.
    upraveno 19.03.2020
    No kdyby byla hra Francouzká, tak se udává Frantíkům, kdyby Britská, tak Anglánům atd... Hold provozovatelé jsou Němci... Hanobím jméno Spartakus tím, že píšu fakta tak jak jsou? No nevím mulťák a podvodík pro změnu hanobí jména naší historie... :) A potom jak hraju ti moc není. Jen pro info jsem za posledních pár měsíců odmítl pozvánky od cca. 5 aliancí z TOP 10, takže asi moc málo nehraju. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Koukám, že to udavačství máš zažraný hluboko pod kůží. Rozumím, až přijdou marťani budeš udávat jim. Ty tady furt meleš o multiúčtech, ale debata je o něčem jiném. Ale to tvůj rozum nějak pořád nemůže pobrat. No bůh je spravedlivej. Asi hraješ dobře, ale určitě mluvíš moc a úplně od věci.
    upraveno 20.03.2020
    Pokud je bůh spravedlivej, tak proč nechal miliony lidí umřít v plynu? Proč zabíjí slušné lidi rakovinou ´, nebo nechá na druhou rakovinu umřít 7 leté dítě a zmetky nechá žít do 90? Pokud nějaký všemocný Bůh je a je náš ,,otec´´ tak je to sadistickej hajzl. Jo udal jsem pár ,,hráčů´´ co mě ve hře posílali do plynu, uráželi mojí rodinu a alianci. Proto tam možnost nahlášení je. Je v každé hře. Ono číst v SZ výbuchy kanálního hnisu není moc fajn. Pokud bys neporušoval pravidla a ještě se k tomu pak veřejně nepřiznával, tak bys po GGS nemusel chtít vracet nějaké peníze.
    Edit: Jo a kradení vesnic a základen není proti pravidlům hry. Boj o ně byl původní záměr tvůrců hry.

Edit2: 3.2.5 Uživatelé nejsou za žádných okolností oprávněni používat přihlašovací údaje jiného uživatele, pokud pravidla příslušné online nebo mobilní hry nebo jiné služby neumožňují výjimky.
    4.1 Uživatel se může zúčastnit každého kola (například Svět, Vesmír atd.) online hry nebo mobilní hry pouze s jedním uživatelským účtem, pokud příslušná pravidla hry neumožňují výjimky. Použití několika účtů jedním uživatelem není povoleno. Účty s vícero uživateli, jako jsou tyto, mohou být vymazány nebo zakázány podle uvážení společnosti Goodgame Studios.

Peníze které jsi do hry vložil jsi koupil službu která ti byla poskytnuta. Pokud jí využiješ, tak nemáš nárok na nějaké vrácení. To je  jako kdybys koupil jídlo, všechno snědl a chtěl vrátit peníze.
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on

• frrrrrrr (CZ1)frrrrrrr (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Celé toto téma mi přijde úplně mimo mísu. Píšu zde snad poprvé, ale opravdu mě zvedá ze židle, když tady někdo tahá 2. světovou válku nebo komunismus. Každý normální hráč se tímto tématem musí pobavit a myslet si své. Jediné co je zde špatně, tak to, že je přes 30 let po komunismu a pořád se to sem tahá. Tyto mindráky si myslím, že už by se měli vytratit. 
    No, ale hlavně zde píšu, protože alianci Flora znám velice dobře a i když už je to nějakou dobu, tak jsme spolu dříve blízce spolupracovali, kdy právě zmiňovaný David 18 byl velitel a byli vždy velice slušní a nevybavuji si jediné podpásové jednání této aliance. Konkrétně hráč David 18 je výborný hráč, jak herně, tak i lidsky. A to že mají hodně vesniček, tak to jsem si musel přečíst několikrát zda to myslí Břéťa vážně? Takže všechny aliance, které mají více vesnic je zákonitě kradou... to je prča:)
    Břetislave 1 dle mého úsudku tady bavíš svými názory celou hru. 
    A nyní už budu jen čekat zda budu komunista nebo Hitler či Stalin...
    Všem ostatním přeji pěkný večer a pěknou hru. Musel jsem zde něco napsat, i když to běžně nedělám.
    Mějte se. 
    Pokud je bůh spravedlivej, tak proč nechal miliony lidí umřít v plynu? Proč zabíjí slušné lidi rakovinou ´, nebo nechá na druhou rakovinu umřít 7 leté dítě a zmetky nechá žít do 90? Pokud nějaký všemocný Bůh je a je náš ,,otec´´ tak je to sadistickej hajzl. Jo udal jsem pár ,,hráčů´´ co mě ve hře posílali do plynu, uráželi mojí rodinu a alianci. Proto tam možnost nahlášení je. Je v každé hře. Ono číst v SZ výbuchy kanálního hnisu není moc fajn. Pokud bys neporušoval pravidla a ještě se k tomu pak veřejně nepřiznával, tak bys po GGS nemusel chtít vracet nějaké peníze.
    Edit: Jo a kradení vesnic a základen není proti pravidlům hry. Boj o ně byl původní záměr tvůrců hry.

Edit2: 3.2.5 Uživatelé nejsou za žádných okolností oprávněni používat přihlašovací údaje jiného uživatele, pokud pravidla příslušné online nebo mobilní hry nebo jiné služby neumožňují výjimky.
    4.1 Uživatel se může zúčastnit každého kola (například Svět, Vesmír atd.) online hry nebo mobilní hry pouze s jedním uživatelským účtem, pokud příslušná pravidla hry neumožňují výjimky. Použití několika účtů jedním uživatelem není povoleno. Účty s vícero uživateli, jako jsou tyto, mohou být vymazány nebo zakázány podle uvážení společnosti Goodgame Studios.

Peníze které jsi do hry vložil jsi koupil službu která ti byla poskytnuta. Pokud jí využiješ, tak nemáš nárok na nějaké vrácení. To je  jako kdybys koupil jídlo, všechno snědl a chtěl vrátit peníze.
    A zase úplně mimo mísu, jak ty to kluku děláš, ty to musíš dělat snad schválně, protože i kdybys měl I.Q. pod 20, tak z hlediska pravděpodobnosti, při množství tvých komentářů, by ses alespoň jednou k věci vyjádřil správně. Já jsem si koupil službu jak říkáš (přesně Rubíny, tedy spíše zboží, za ně jsem si vylepšil svoje hrady   
    ( např. strážní věže do 10, apod.), abych je dlouhodobě využíval. Ten tvůj milovanej GGS mě přesně ty hrady, kam jsem Rubíny vložil zabanoval na 7 let a nechal mně sedm hradů jiných, kam jsem nic nenakoupil. Asi si myslel, že poté nakoupím i na ostatní. To ale velký ho....

jarous (CZ1) napsal(a):
    No on si mylně myslí, že ho někdo udal. Na aliančním chatu píšou lidi, že Bivoj (jeho přezdívka v naší ali) chybí. Byl docela dobrá zásobárna šurek a ještě lepší trenažer taktiky. Hrál fakt dobře. Nikdy jsem na ali chatu nečetl, že by ho chtěl někdo udat. Nadával sice dost sprostě zejména děvčatům, ale pomstít jsme se mu chtěli vždy jen čestně, bojem. Alespoň já to tak zaznamenal. Škoda toho, jak to dopadlo. To jeho napadání provozovatele, za jeho původ zde na fóru, však svědčí spíše o jeho rozumu mdlém.
    Kdyby sis přečetl celý povídání, ke kterému se vyjadřuješ, dočetl by ses, že mě Váš hráč david 18 den před zablokováním účtů písemně sdělil, že večer bude u nich zasedat rada a poradí se zda mě udat. Těžko uvěřit tomu, že se rozhodli mě neudat a zcela náhodu mě po roce a půl mé odsouzeníhodné činnosti objevil sám GGS. A pro upřesnění žádnou druhou ženu u Vás neznám, pouze jsem nazval někoho kdo vystupuje pod nickem aannaa, když na mě posílal denně cca 50 útoků, zuřivá fena. Takhle se žena nechová.
    A s tou tvou ctí to bude hodně vachrlatý, když za čestný považuješ boj 1, i když se třemi hrady víc jsem jich k odplatám nepoužíval, proti 65. 
  • MorikLP (CZ1)MorikLP (CZ1) CZ1 Komentářů: 605
    upraveno 20.03.2020

A zase úplně mimo mísu, jak ty to kluku děláš, ty to musíš dělat snad schválně, protože i kdybys měl I.Q. pod 20, tak z hlediska pravděpodobnosti, při množství tvých komentářů, by ses alespoň jednou k věci vyjádřil správně. Já jsem si koupil službu jak říkáš (přesně Rubíny, tedy spíše zboží, za ně jsem si vylepšil svoje hrady   
    ( např. strážní věže do 10, apod.), abych je dlouhodobě využíval. Ten tvůj milovanej GGS mě přesně ty hrady, kam jsem Rubíny vložil zabanoval na 7 let a nechal mně sedm hradů jiných, kam jsem nic nenakoupil. Asi si myslel, že poté nakoupím i na ostatní. To ale velký ho....

jarous (CZ1) napsal(a):
    Kdyby sis přečetl celý povídání, ke kterému se vyjadřuješ, dočetl by ses, že mě Váš hráč david 18 den před zablokováním účtů písemně sdělil, že večer bude u nich zasedat rada a poradí se zda mě udat. Těžko uvěřit tomu, že se rozhodli mě neudat a zcela náhodu mě po roce a půl mé odsouzeníhodné činnosti objevil sám GGS. A pro upřesnění žádnou druhou ženu u Vás neznám, pouze jsem nazval někoho kdo vystupuje pod nickem aannaa, když na mě posílal denně cca 50 útoků, zuřivá fena. Takhle se žena nechová.
    A s tou tvou ctí to bude hodně vachrlatý, když za čestný považuješ boj 1, i když se třemi hrady víc jsem jich k odplatám nepoužíval, proti 65. 
    Já nevím zdali máš nějakou mentální poruchu nebo je v tom něco jiného, ale ty si stěžuješ že ti byly zablokovány účty na základě porušení pravidel, sám jsi potvrdil že účty jsou tvoje.To že někdo napsal na podporu je morálně správně. Děláš tu ze sebe hrdinu, který se postavil sám celé alianci, ale to jsi udělal pomocí toho, že jsi porušil pravidla hry, to není hrdinství ale ubohost. 
    To je vše, jediný v kom je chyba jsi ty, v nikom jiném, a tím že zde budeš psát že je někdo udavač si nepomůžeš, akorát jsi docílil toho, že jsi ze sebe udělal ještě většího idiota než už jsi byl.  
    A jestli ti vadí že ti nebyly zablokovány i ostatní hrady, tak ti udělám tu radost a pošlu na podporu vše co jsi zde psal :)
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

upraveno 21.03.2020
    Břetislav1 (CZ1): V našem kraji se říká: "Nedělej se větším blbcem, než jsi". Tak to bych chtěl poradit. Každým dalším příspěvkem ze sebe děláte většího blba.
    Post edited by jarous (CZ1) on
  • obluda4 (CZ1)obluda4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    To myslíš vážně? :D Nic takového se nikdy nestalo. Také nechápu, proč do toho taháš druhou světovou válku a komunismus. Jsi v té době zaseknutý? Vypadá to, že ano.

hráč david 18 den před zablokováním účtů písemně sdělil, že večer bude u nich zasedat rada a poradí se zda mě udat. 

MorikLP (CZ1) napsal(a):

jarous (CZ1) napsal(a):
    Já nevím zdali máš nějakou mentální poruchu nebo je v tom něco jiného, ale ty si stěžuješ že ti byly zablokovány účty na základě porušení pravidel, sám jsi potvrdil že účty jsou tvoje.To že někdo napsal na podporu je morálně správně. Děláš tu ze sebe hrdinu, který se postavil sám celé alianci, ale to jsi udělal pomocí toho, že jsi porušil pravidla hry, to není hrdinství ale ubohost. 
    To je vše, jediný v kom je chyba jsi ty, v nikom jiném, a tím že zde budeš psát že je někdo udavač si nepomůžeš, akorát jsi docílil toho, že jsi ze sebe udělal ještě většího idiota než už jsi byl.  
    A jestli ti vadí že ti nebyly zablokovány i ostatní hrady, tak ti udělám tu radost a pošlu na podporu vše co jsi zde psal :)
    Pošli ty ubohej udaváčku, já už stejně hrát nechci a nebudu.
    upraveno 22.03.2020
    :(
    upraveno 22.03.2020
    obluda4 (CZ1) napsal(a):
    To myslíš vážně? :D Nic takového se nikdy nestalo. Také nechápu, proč do toho taháš druhou světovou válku a komunismus. Jsi v té době zaseknutý? Vypadá to, že ano.

hráč david 18 den před zablokováním účtů písemně sdělil, že večer bude u nich zasedat rada a poradí se zda mě udat. 

Co furt řešíte? Běžte podvádět do Kauflandu. Pak si tam stěžujte, osle. To jsou taky němci, stejně jak Lídl, Billa a Penny.

Lidi s mulťákem a podvodníkem nemá cenu něco řešit. Tihle mají jen svojí pravdu a jiná pro ně není. :) V jiných hrách by se s ním nebavili ani na foru, ale takhle se alespoň zasmějeme. :)

Lidi s mulťákem tomu rozumím to dává smysl, konečně si se strefil. No sice  jsem multiúčty nikdy netajil a tuto diskusi jsem založil, aby se dikutovalo o udavačství, ale mám slabost pro chudé duchem, takže abych tě podpořil jsem to uznal.
    Ale totální blábol je lidi s podvodníkem nemá cenu řešit. To jsi zase neměl šťastný okamžik.
    Rozumím tomu, že naše školství po roce 1990, šlo hodně dolů, ale co takhle samostudium.  Vy mladí se už neumíte ani vyjadřovat. Není Vám to blbý? Stačilo by se trochu zamyslet nad tím, co napíšete. Pravopis neřeším, to není tak podstatný.
Sign In to comment.