Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Únorová aktualizace - 27.2.

Zde můžete diskutovat k únorové aktualizaci...
Vsledek obrzku pro esk vodopdy
«13

Komentáře

• RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 83
    v polovicke toho vysvetlovania super tonika som sa v tom stratil :-D
    RReennyy @ sk 1
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 651
    Fajn, takže jsme viděli část aktualizace pro rubínové hráče, a teď tu část pro nás normální :smile:
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 185
    Na venkově budeme získávat body i za útoky na věže (barony)... Rozumím tomu správně?
    (a čím teda venkov bude výjimečněj oproti národnímu serveru?)

Na venkově budeme moci nejprve útočit na základny hráčů. Teda - až nějaké získají...
    Na jejich HH až později, až budeme mít tonikum. Pochopi jsem to správně?
    Takže hráč s přiměřeně vybudovaným HH zaútočí na čerstvě získanou základnu... 
    No, na cz serveru se útočí i na základny. Ale většina hráčů si vybírá rovnocenného obránce, na čerstvě založenou základnu obyčejně nevyjede... To asi nemá cenu komentovat  :/
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,019
    Horizont se jim po...l už nevynáší tolik co si naplánovali tak to zrušili a pak to predělají 
    A museli vymyslet další blbost na vnejším kde se dalo v podstatě levně získat stavební tokeny aby to nebylo tak jednoduché a hráči jim za to platili ještě více 
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 241
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Fajn, takže jsme viděli část aktualizace pro rubínové hráče, a teď tu část pro nás normální :smile:
    Pro nás nic.Pokud jim dostatečně necpeš keš tak nemáš nic.A zbohatlíci kteří nevědí co s prachama tak to nacpou sem a pak dělaj machry.Občas je sranda číst jejich popisky aliancí který měněj.Když maj dost zásob tak vystrkujou rohy jezdí to a to,ale když dostanou řádnej klepec když zásoby docházech respektivně keš,tak ustupujou a měněj popis a pravidla dokud se zas nezásobujou dostatečným množství jídla,obrany a útoku.Tohle není žádný fair play,ale zbabělost.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • Jirka V (CZ1)Jirka V (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Po dnešní aktualizaci se mi přestal zobrazovat kurzor na mapě. Pokud najedu na ikonu je to v pořádku, ale když najedu na mapu, tak zmizí - v podstatě nemůžu hrát. Navíc mi nejde přesouvat ani zbroj u velitelů a kastelánů - tudíž v podstatě nejde ani sestavit velitel ani kastelán a zbroj není možno ani prodat. Už jsem restartoval hru, znovu se přes její stránky přihlásil a pořád nic. Poradí mi někdo co s tím. Jak jsem komunikoval se známými nejsem sám kdo s tím má problém.
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 847
    upraveno 27.02.2020
    Ví se o tom, nahlásili jsme to, měla jsem za to, že už to bylo spraveno. Bohužel na hře nejsem... máte někdo případně videoscreeny? 

Zatím je verdikt kontaktovat podporu... ale je to celkem častá chyba :/
    Dík za zprávu, ale podpora je mi na houby když neumím anglicky. Tudíž mi nezbývá než počkat, třeba to naskočí, ale v podstatě jsem pro dnešek odepsaný ze hry
    S překladem a podporou ti mohu pomoci pokud bude zájem...když, tak písni soukromou zprávu.

Problém jsem v podstatě napsal nahoře a jak jsem se díval na podporu, tak nevím pod čím to poslat, je tam hrozně moc položek
    Nechal jsem to asi hodinu a půl uležet, ale nic se pořád nezměnilo, furt to samý.
    Kdyby jsi byl tak od té dobroty a pomohl mi s tím, byl bych hrozně rád

• Sid (CZ1)Sid (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Jsem na tom stejně jako Jirka . Kurzor je pryč ! Na hradech a základnách je ale na mapě ne .Je to hrůza protože prakticky nejde hrát . Vladimír .
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,620
    TAky jsem s kurzorem v pr.deli. Takže přijdu o medaily za nomády i o vojáky, protože nedojedu pro jídlo. Bezva. Zase kreténská aktualizace...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

upraveno 27.02.2020
    Zkuste prosím změnit  prohlížeč, např. operu GX. A jakékoliv videoscreeny a případné screeny by se moc hodily....

Jinak předpokládám, že to všem zlobí v HTML5?

Jirka V (CZ1) napsal(a):
    Kdyby jsi byl tak od té dobroty a pomohl mi s tím, byl bych hrozně rád

máš soukromou zprávu....
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,019
    TAky jsem s kurzorem v pr.deli. Takže přijdu o medaily za nomády i o vojáky, protože nedojedu pro jídlo. Bezva. Zase kreténská aktualizace...
    No vidíš kreteni nedokážou udělat pořádne žádnou aktualizaci a ty si myslíš že dokážou predělat celou hru do HTML? :D
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,620
    upraveno 27.02.2020
    jj. Html. Fakt nevím jak udělat fotku něčeho co není vidět... :( Edit. na podpoře jsem už je stihl seřvat, ale stejně dříve jak zítra neodpoví. Povedlo se mi poslat alespoň 2 útoky na chána, tak nějaké jídlo mám. Alespoň  mám čas začít číst dalšího Zaklínače...
    Edit2. Tak v Opeře to taky nefachá.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Dík
    upraveno 27.02.2020

https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/284141/support-podpora-hry#latest  

Pro těch několik z nás co s tím bojují: Zvolte kategorii:   technical problem/bug.

I have cursor issues since the update. The cursor remains blocked at the top left. The game isn ´t playable. Please fix it quickly. Thank you. (Po update mám chybu s kurzorem. Kurzor zůstane zablokován vlevo nahoře.. Hra je nehratelná. Prosím rychle to spravte. Děkuji.)

A ještě - než vám podpora pomůže zkuste přejít nouzově na flash.....
    https://empire.goodgamestudios.com/flash/

Post edited by Freya on
Sign In to comment.