Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k HTML5 - Status quo

13

Komentáře

• azit (CZ1)azit (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Proste nechte i flash i html, html se mi seká a flash mi jede fakt dobře, nechapu ty vaše (bugy) a atd...
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,170
    Flash Končí v prosinci ale měli na to v GGS min 2 roky aby testovali hru v HTML5 a vyladili to
     místo toho vyvýjeli další blbosti jen aby si nahrabali kapsy a ted nám postupně vše prepínají na HTML které uplně nezvládají 
    V tom testu mám 531 bodu a je jedno jestly  v edge nebo chromu 
    Padá to každých 5 min  někdy to vydrží i 20 min  
    Na Pc mám otevřených dalších 5 oken, sleduji na druhem monitoru televizi i you tube 
    ve flashi to jede v pohodě 
    Takže jak jsem už psal problém je mezi klávesnicí a židlí v GGS 
    V HTML 5 hra neskutečne zatěžuje celej systém GPU a CPU jsou vytížení na max  a pamet taky 
    Nedá se prepnou v nastavení Kvalita grafiky  sice ve flashi mi to jede na Vysoké urovni a v poho 
    A ještě na nějakou verzi v androidu uplně kašlou  tak jsem zvědavej na jejich zisky když  to uplně predělají na HTML :disappointed:

Pravděpodobne nebudou hráči hromadne kupovat nové herní PC a tablety s windovsem 

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,858
    Tak ono jestli není problém v těch dalších 5 oknech a v internetu. Mě to zásadně padá a seká se když mám oken otevřených víc. Jak to vypnu, tak se hra vzpamatuje. A občas neškodí promazat paměť prohlížeče.
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

Tak ono jestli není problém v těch dalších 5 oknech a v internetu. Mě to zásadně padá a seká se když mám oken otevřených víc. Jak to vypnu, tak se hra vzpamatuje. A občas neškodí promazat paměť prohlížeče.
    Evidentne si mě nepochopil 
     tech oken mám 5 když hraju ve flashi 
    a v HTML 5 mám jen hru a stejně to padá 
  • ferynek (CZ1)ferynek (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    Ahoj 
    Nechápu  prostě to nejede  zlatý flash  
    Vše kompatibilní vše ok a hra nejede  seká se padá  je to katastrofa
    Je nás  hodně co jiom to nejede  nechápu kde pořád  někdo bere že je to lepší rychlejší apod.
    Od doby co s tím GGS přišlo mě to ještě nikdy nejelo jak mělo události tipu vnější  a horiznont nehratelné úplně  ve velké říši  hrůza taktéž  
    Nedokážu si představit co bude až to GGs spustí úplně bez flash to asi přestanu hrát už teď to stojí za prd .....

• RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Pripajam sa aj ja. Je to otrasne, to sekanie, problem s kopirovanim odkazov o otvarani priamym kliknutim ani nehovorim, ked sa vratim do okna, cca 3 sekundy je to zamrznute, ak sa pohybujem po mape cez suradnice, opatovne zadanie cisla sa neda oznacit a zmata, len tuknut kurzor a vymazat rucne, kedykolvek sa clovek preklikne napr. vo vybere velitelov, lebo ja som rychlejsi ako html (flash bez problemov), zaseknuty vyber velitel a kopec dalsieho. NIe neprosim. Ak to nevite spravit poriadne, tak to nerobte - myslim GGS.
    Ak to nevyladia, tak tato hra pre mna konci :-(.
    RReennyy @ sk 1
  • larami (CZ1)larami (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    Tak gratulka GGS,chci jít na beri musím na html,chci jít na vnější opět jit na html a tam to do frasa jede jak,no vůbec ne na pohodu,seká se to a to mám zaplou jen tu hru,na flashi mi to jelo uplně v poho,občas to sice při dlouhém hraní chtělo restart ale jinak běžela hra jak po másle,dnes jsem chtěla jít na beri a ejhle,musím jit na html a tam než mi hra naběhne tak uteče nejméně 5 min a to jako má být plynulý přechod,no vidím to tak že pokud s tím opravdu nic neudělají a já o tom pochybuji tak asi přestanu po letech hru hrát,nu což,někdy se skončit musí ale nevěděla jsem že mě k tomu přinutí GGs
    larami @ cs 1
  • ferynek (CZ1)ferynek (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    GGS by si mělo v první řadě uvědomit že prioritou je spokojenost hrajících až poté vývoj debilit apod 
    Se spokojeností hrajících se snad odvíjí zisky ne ?? Nebo v GGS  je jiná realita v podobě posrání všeho fungujícího  odrazování hráčů od hraní  a jen vývoj zisku který nebude protože hra nejede ???
    Nepochopitelné ... Co za poslední dobu GGS udělalo pro hráče ?? 
    NIC!!!!
    Jen vše podělávají  co bylo dobré zrušily a co je na houby to předkládají jako super vývoj ....
    Tohle je přeci kravina psát všechno je super html je nej vývoj za poslední dobu apod 
    Možná ano ale to by GGS konečně mělo začít něco dělat a ne jen tupě brát  a hlavně už GGS PŘESTAŃTE  LHÁT 

• Lighter (CZ1)Lighter (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    larami (CZ1) napsal(a):
    Tak já musím hrát přes flash,na tom html at hraji na jakémkoliv prohlížeči se to prostě hrát nedá,seká se to,zamrzá a padá,takže až skončí flash a pokud to ggs pořádně nespraví tak jsem se hrou zřejmě pro nehratelnost skončila,ale možná je to i jejich záměr,tu hru tak vylepšokazit aby hráči skončili.

Mám přesně stejný problém, HTML5 padá do pár minut na Firefox prohlížeči :-( a flash naprosto bez problému! pokud vše bude na HTML5 nebudu moci hrát vůbec...

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    upraveno 24.02.2020
    Modíci na cs/sk serveru sou avengers.. Pomáhají, bojují za komunitu. Nikdo jiný to už nedělá..
    Všem ostatním je to jedno..

A co se týče HTML5. Všichni si dokáží přečíst, co to obnáší.. Tak furt nebrečte..

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    upraveno 24.02.2020
    ferynek (CZ1) napsal(a):
    GGS by si mělo v první řadě uvědomit že prioritou je spokojenost hrajících až poté vývoj debilit apod 
    Se spokojeností hrajících se snad odvíjí zisky ne ?? Nebo v GGS  je jiná realita v podobě posrání všeho fungujícího  odrazování hráčů od hraní  a jen vývoj zisku který nebude protože hra nejede ???
    NIC!!!!
    Jen vše podělávají  co bylo dobré zrušily a co je na houby to předkládají jako super vývoj ....
    Tohle je přeci kravina psát všechno je super html je nej vývoj za poslední dobu apod 
    Možná ano ale to by GGS konečně mělo začít něco dělat a ne jen tupě brát  a hlavně už GGS PŘESTAŃTE  LHÁT 

More, jak dlouho to hraješ? Bylo hůř. Tak neštěkej..

*Mám přesně stejný problém, HTML5 padá do pár minut na Firefox prohlížeči :-( a flash naprosto bez problému! pokud vše bude na HTML5 nebudu moci hrát vůbec...

Pokusím se to napsat bez nadávek. Ale moc se budu držet..
    Html5 je obecně více náročné na výkon.. Na flashi vydržíte chvilku, než to adobe, či partneři utnou..
     Co budete dělat dál? Nic? Tak tu nebudete. Myslíte si, že se svět zboří?
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    ferynek (CZ1) napsal(a):
    NIC!!!!

*Mám přesně stejný problém, HTML5 padá do pár minut na Firefox prohlížeči :-( a flash naprosto bez problému! pokud vše bude na HTML5 nebudu moci hrát vůbec...

Html5 je obecně více náročné na výkon.. Na flashi vydržíte chvilku, než to adobe, či partneři utnou..
    Liene 
    Se vší uctou todle téma bylo vytvořeno aby sem hráči psali své poznatky  o hraní v HTML 
    Tak sem píšou hráči co jim dělá problemy  
    Rád bych prečetl nějakou správu komu to v HTML jede bez potíží a jeho konfiguraci PC 

Evidentnte je problém s výkonem kde html zatěžuje neunosně pC ale na netu jsem četl spoustu návodu třeba na word of tank kde doporučují hráčum jak nastavit hru grafiku atd aby to šlo 
    V GGS jsou neschopní todle udělat a vše jede v nejvyšší kvalite co některým PC nezvládá
    Premýšlím o koupi nového notasu ale nejen kvuli godgame 
    A zatím jsem nikde nečetl Jakou by mělo mýt konfiguraci aby to beželo bez problému  v jiných hrách je to normální 
    A kdyby byla podpora v Cz jazyce tak by jsem je určitě bombardoval dotazmi  ale sám výš jak je to s podporou a v minulosti nedokázali odstranit omnoho jednoduchší problémy s hrou 

Proto prosím modíkov aby neustále psali do GGS naše problémy a snad se k tomu oficiálně vyjádří 

A svět se nezboří jen možná GGS prijde o 10-20% zisku :D

• DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    ferynek (CZ1) napsal(a):
    NIC!!!!

Liene 
    Se vší uctou todle téma bylo vytvořeno aby sem hráči psali své poznatky  o hraní v HTML 
    Rád bych prečetl nějakou správu komu to v HTML jede bez potíží a jeho konfiguraci PC 

Evidentnte je problém s výkonem kde html zatěžuje neunosně pC ale na netu jsem četl spoustu návodu třeba na word of tank kde doporučují hráčum jak nastavit hru grafiku atd aby to šlo 
    V GGS jsou neschopní todle udělat a vše jede v nejvyšší kvalite co některým PC nezvládá
    A zatím jsem nikde nečetl Jakou by mělo mýt konfiguraci aby to beželo bez problému  v jiných hrách je to normální 
    A kdyby byla podpora v Cz jazyce tak by jsem je určitě bombardoval dotazmi  ale sám výš jak je to s podporou a v minulosti nedokázali odstranit omnoho jednoduchší problémy s hrou 

Proto prosím modíkov aby neustále psali do GGS naše problémy a snad se k tomu oficiálně vyjádří 

opět jsme jim to napsali... 
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    Druid napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    ferynek (CZ1) napsal(a):
    NIC!!!!

Liene 

opět jsme jim to napsali... 
    Děkuji :-))
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,858
    upraveno 24.02.2020
    Mě to jede celkem v pohodě v rámci možností na cca. 5 let starém Lenovu. Prohlížeč Chrome. Win 10.
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• juhoslav55 (SK1)juhoslav55 (SK1) SK1 Komentářů: 9
    http://prntscr.com/r7izci

toto mi ukazuje na vonkajsich 20min potom ma trpezlivost presla skusal som aj chrome aj mozzila
  • juhoslav55 (SK1)juhoslav55 (SK1) SK1 Komentářů: 9
    usvit (SK1) napsal(a):
    juhoslav55 (SK1) napsal(a):
    http://prntscr.com/r7izci

toto mi ukazuje na vonkajsich 20min potom ma trpezlivost presla skusal som aj chrome aj mozzila
    to vedsinu hracom to ukazuje :D skvor by mali hraci si uvedomit pokial chcu zmenu v hre a jej vylepsenie musia zastavit financovanie Tejto Hry a tym padom GGS nebude mat zisky a bude musiet riesit problemy na hre aj jej kvality ale vsetko zalezi na hracov ci budu financovat tento prepadak  dalej :D
    lenze zaujimave ze vcera mi to islo na inom pc mimo domu mi to ide a teraz na pc doma to zrazu nejde to ma stve najviac 
  • Monoceros (CZ1)Monoceros (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Zkusil jsem HTML v Berimondu. Když chci postavit útok a klepnu na jednotku, nebo nástroje a šipku přesunu na pozici v útočné formaci, tak chvíli trvá, než se mi tam jednotka přesune a zobrazí. Hratelnost klesla v HTML na nulu. O načítání ani nemluvím.
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 2,087
    upraveno 26.02.2020
    Jen k HTML5... neškodilo by, kdybyste sem případně dávali i screeny grafiky + v jakém prohlížeči a systému a HW hrajete.

Budeme toho pak moci předat trochu více...
Sign In to comment.