Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Za horizontem

2

Další odpovědi

• Keltin (CZ1)Keltin (CZ1) CZ1 Komentářů: 82
    dnes se horizont totálně sesypal....nehratelné 
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 996
    Děte se vysr... s tím, jak se do Horizontu/vnějšího přihlašuje.
    Ten, kdo vymejšlí dementoviny jako je třeba způsob se tam dostat, je bud totál zhulenej, nebo to v životě nehrál....
    Proč, do řiti, nejde Hori/Vnější pustit nezávysle na Hlavním účtu??? Prostě tak, jako se pouští třeba Testovací servr a ostatníma, co mám v "nabídce" dole? Mezinár. 1. - 3., Testovací a ten dle země, kde hraju??? Nebo klidně i z hlavního, ale bez odhlášení z něj. Třeba teť sem se 5x "odhlásil" "přihlásil" na Hlavní/Hori aby mi to nakonec po 6té oznámilo, že se tam nedostanu???
    To samé v průběhu dne, když se odhlásím, sem odhlášn.
    Strad75 @ cs 1
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 138
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Děte se vysr... s tím, jak se do Horizontu/vnějšího přihlašuje.
    Ten, kdo vymejšlí dementoviny jako je třeba způsob se tam dostat, je bud totál zhulenej, nebo to v životě nehrál....
    Proč, do řiti, nejde Hori/Vnější pustit nezávysle na Hlavním účtu??? Prostě tak, jako se pouští třeba Testovací servr a ostatníma, co mám v "nabídce" dole? Mezinár. 1. - 3., Testovací a ten dle země, kde hraju??? Nebo klidně i z hlavního, ale bez odhlášení z něj. Třeba teť sem se 5x "odhlásil" "přihlásil" na Hlavní/Hori aby mi to nakonec po 6té oznámilo, že se tam nedostanu???
    To samé v průběhu dne, když se odhlásím, sem odhlášn.
    zkus když tě to odhlásí neklikat na nic a čekat.. mě se to na poprvé většinou taky nepovede ale potom mě to už když na nic neklikám po 10 vteřinách připojí
    Mluví tu s náma někdo z modíků?
    Co znamená ten novej žebříček "Individuální soutěž"? Proč za individuální soutěž jdou pak odměny do ali ? Navíc v surkách, co tam ani, zatím, nejsou. Když Individuální, tak by to snad mělo jít tomu kterému hráči. Tak velí logika. Což pravda, u GGSnení, ta logika.
    A druhá věc...Co znamená v tom žebříčku to pořadí1. pro lautr každého a hodnota  -1  u příspěvku do ali vlivu??? Nechcete říct, žese to pokakalo a vlastně se nyní nic nikomu nepřičte...
    Strad75 @ cs 1
  • mafiozo (CZ1)mafiozo (CZ1) CZ1 Komentářů: 113
    odměna v horizontu sice byla připsána ale po výrobě 4 ks prémiových reliktních dílků mi nepřibil ani jeden :-((
    mafiozo @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    mafiozo (CZ1) napsal(a):
    odměna v horizontu sice byla připsána ale po výrobě 4 ks prémiových reliktních dílků mi nepřibil ani jeden :-((
    není možné, že máš plný sklad dílků? max je 400...

• mafiozo (CZ1)mafiozo (CZ1) CZ1 Komentářů: 113
    omluva chyba na mé straně omylem jsem vyrobil dílek na sklad jídla a ne na výrobu :-))
    mafiozo @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 893
    upraveno 18.01.2020
     http://prntscr.com/qphzla
    Vyfoceno těsne pred koncem 
    podle umístnení sme měli dostat 8 tkaniny atd 
    a dostali sme jen 6 co je umístnení od 100-200

Žádné oficíálne pořadí nezverejnili 
    a ani neponechali soudruzi z GGS 24h jak se slibovalo 

Už asi chápu proč
     jsou to podvodníci 
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 138
    pmiki (CZ1) napsal(a):

Už asi chápu proč
     jsou to podvodníci 
    no co vím tak na horizontu se to řeže do poslední sekundy.. je možný, že vás ještě někdo shodil např. pár sekund před koncem ??
    upraveno 18.01.2020
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):

Už asi chápu proč
     jsou to podvodníci 
    no co vím tak na horizontu se to řeže do poslední sekundy.. je možný, že vás ještě někdo shodil např. pár sekund před koncem ??
    Nezhodil
     Mám i video natočené do poslední sekundy
      https://uloz.to/file-tracking/871e362d26b2a745e1095e12e2b61daf04c6ee72f100953434bb51fef5d8515006a7d9fb684fb91f9255d1c9d21c854e
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 823
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):

Už asi chápu proč
     jsou to podvodníci 
    Nezhodil
     Mám i video natočené do poslední sekundy
      https://uloz.to/file-tracking/871e362d26b2a745e1095e12e2b61daf04c6ee72f100953434bb51fef5d8515006a7d9fb684fb91f9255d1c9d21c854e
    nikdo vás shazovat nemusel...stačilo že mezi půl jednou a třetí najezdili ještě dostatečně velké množství bodů aby vás prostě přeskočili
    Mik Mak
    To video je natočeno do poslední sekundy a je tam stále pozice 95  v 3:00h ráno 

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    pmiki (CZ1) napsal(a):

jasně, jde o to, jestli po započtení těch bodů - což už asi nikdo z nás nevidí, protože to je po 3:00, vás nepřeskočili.... :/  

Prostě chtělo by to aby se pak tady zveřejňoval celkový žebříček všech ohodnocených umístění....

pmiki (CZ1) napsal(a):

no jak píše Gamina...ty body se počítají až do 3 hodin do rána...to znamená že výsledek celkový nikdy nemůžeš vidět :D
    Mik Mak
    Jak Psala Zoe Stačilo by kdyby ponechali Horizont ještě pár hodin a pak by nevznikl takovej chaos  
  • Aesir (CZ1)Aesir (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Za Hotizont se dostanu po aktualizaci  jedině Autobusem  tim padem konec hry  a odměn v tehle akci 
    Roman Štiller @ cs 1
    Skus restartovat hru a když Ti naběhne tak okamžitě se tam prihlásit
    CCa za 10 sec by Ti to mělo naběhnout 
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    Hele, taková významná otázka, jak často se teď obnovují státy? Já mám totiž pocit, že tam kde jsem, se ještě neobnovily ani jednou. Chápu, že účelem asi je abysme si vliv kradli mezi sebou, jenže ono pak jaksi není komu nebo je, ale pro 10k vlivu jedu palcátama 2 hodiny. Jestli si GGS myslí, že kvůli nedostatku vlivu pojedeme krást do Rawside, tak bych rád upozornil, že 22 milionářů v alianci nemáme ani my :smiley:

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Hele, taková významná otázka, jak často se teď obnovují státy? Já mám totiž pocit, že tam kde jsem, se ještě neobnovily ani jednou. Chápu, že účelem asi je abysme si vliv kradli mezi sebou, jenže ono pak jaksi není komu nebo je, ale pro 10k vlivu jedu palcátama 2 hodiny. Jestli si GGS myslí, že kvůli nedostatku vlivu pojedeme krást do Rawside, tak bych rád upozornil, že 22 milionářů v alianci nemáme ani my :smiley:

ale máte...jen to všechno vyplácáte na cizáčky nebo nomády   ;)
    Mik Mak
    Koupil sem si na hori balíčky s rublema, dostal za to obranu, útok nepotřebuju. Na HH sem nechal 3+3k obrany z balíčků, + sem měl přeposlanou z města koupenou za zlatky 400+350. Nooo a před chvilkou, po opětovném přihlášní mám ze všeho přesně jen 10%, tzn 300/300 a 40/35. Dezerce fakt bejt nemohla, 1. není možná, jídlo tam bylo na 4dny 2. nikdo mi HH nesjel, není tam záznam, navíc by nebylo u počtů přesně 10% od všeho

Strad75 @ cs 1
Sign In to comment.