Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

bonusy ve speciálních nabídkách)

qwer8 (CZ1)qwer8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
Ahoj,chtěl bych se zeptat,oni zrušili ty bonusy co chodili v těch nabídkách a nebo mě jen nechodí..:( .

v době kdy chodili,tak sem nemel dostatek rubínů a jakmile sem našetřil tak z ničeho nic chodit přestali...a chodí nabídky jen na to reliktní vybavení které mi jsou u zadní části těla...

předem děkuji za odpověď a přeji hodně dobrých herních zážitků          Q8

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 457
    Které bonusy máš na mysli? Bonus na dlouhodobou událost?
  • qwer8 (CZ1)qwer8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    Bonusy které nějakou dobu chodili do zpráv na hře ve formě spec.nabídek,ve které stál bonus na nomády 20k rubek,+1000% desek na dvě hodiny...                         takhle to bylo na všechny akce které momentálně probíhali a počítali se do akce měsíční..

poslední přišel na cizácích před posledními cizáky..
                                                                                                                                                     Q8
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    Musím říct, že tohle by mě taky zajímalo. Ten bonus jsem považoval za ideální náhradu bonusů k nákupu. Celkem bych chápal snížení nebo zdražení, protože ten 1000% bonus dělal fakt hodně, ale odstranění by nebylo moc fajn :-/
  • qwer8 (CZ1)qwer8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    to bych pochopil,ale jestli ho zrušili tak mě to taky dosti mrzí..(Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Musím říct, že tohle by mě taky zajímalo. Ten bonus jsem považoval za ideální náhradu bonusů k nákupu. Celkem bych chápal snížení nebo zdražení, protože ten 1000% bonus dělal fakt hodně, ale odstranění by nebylo moc fajn :-/

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,496
    upraveno 13.02.2020
    To zrušení by mě nepřekvapilo. Ty rubky si každý může vyjet na baronech s dracích, koupí si za ně bonus a GGS z toho nic nemá... Proč by měli dávat 1000% na nomády zadarmo, když se najdou tací, kteří za to těch 1750 Kč dají.
    Edit. Jinak by mě fakt potěšila jedna akce, kde by nikdo nic nekupoval a hrál bez kreditky. Pak by se ukázalo kdo tý hře věnuje čas a snahu a kdo musí použít kartu aby ,,nahrál´´ 10x víc, než normální hráč.
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    To zrušení by mě nepřekvapilo. Ty rubky si každý může vyjet na baronech s dracích, koupí si za ně bonus a GGS z toho nic nemá... Proč by měli dávat 1000% na nomády zadarmo, když se najdou tací, kteří za to těch 1750 Kč dají.
    No to je otázka že jo, nikdo je nenutí dávat 1000%, i těch 250% za stejnou cenu by stačilo. Z pohledu zákazníka je tu zase otázka proč platit 1750kč za hromadu krámů, když z toho chci jen ten bonus, který je podle GGS paradoxně nejlevnější. 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,496
    upraveno 13.02.2020
    Problém je v hráčích a né v GGS. Pokud hráči kupují předražené ,,šmejdy´´ a je jim jedno, že za stejnou cenu mají vlastně méně, tak GGS nemá důvod něco měnit.
    Normálně si člověk nekoupí připálený bochník chleba za 50Kč, krom hráčů Empire. Ti si dokonce koupí dva, aby měli víc než ostatní. :D
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 457
    qwer8 (CZ1) napsal(a):
    Bonusy které nějakou dobu chodili do zpráv na hře ve formě spec.nabídek,ve které stál bonus na nomády 20k rubek,+1000% desek na dvě hodiny...                         takhle to bylo na všechny akce které momentálně probíhali a počítali se do akce měsíční..

poslední přišel na cizácích před posledními cizáky..
                                                                                                                                                     Q8
    V tuto chvíli je tento bonus zrušen, ale měl by se v budoucnu vrátit.
Sign In to comment.