Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

HTLM5 - chyby

11214»

Komentáře

• Redy (CZ1)Redy (CZ1) CZ1 Komentářů: 171
    z německého fora

Stateční válečníci,  

měli jsme přes noc od včerejška, pátku, 26.04. do dnes, sobota 27.04. Obdrželi několik zpráv od hráčů DE1 o technických problémech a problémech, které uvádějí, že ve hře chybí kontroly. 

Poté, co většina hráčů zpočátku podezřila z našeho průzkumu ve hře Kingdom Kingdom In-Game Survey, rozhodli jsme se ho vypnout globálně po tom, co jsme se o tom dozvěděli dnes ráno. 
    Problém bohužel přetrvává, což naznačuje, že průzkum nebyl zodpovědný za technické otázky. Nastávající problém pro DE1 je bohužel mnohem více, což naznačuje technickou příčinu jinde.

V našem dalším vyšetřování jsme si všimli, že se jedná o problém, který se zjevně vyskytuje převážně v naší verzi HTML5 . Doporučujeme proto přepnout na verzi Flash hry , jakmile narazíte na takové problémy! K verzi Flash hry můžete přistupovat pomocí následujícího odkazu:  https://empire.goodgamestudios.com/flash/

V současné době pracujeme na tom, abychom tento technický problém vyřešili co nejdříve. Omlouváme se za vaše okolnosti !!! 

S pozdravem, 
    Wylko

zde je originál

https://community.goodgamestudios.com/empire/de/discussion/363284/momentane-technische-probleme-im-spiel-27-04-19

• Děkujeme, Redy.

(Je smutné že se takovéto informace nedostávají včas ke všem hráčům, kterých se to týká. I na tomto příkladu je vidět, jak firmě záleží na klientech)
  • Gaias (CZ1)Gaias (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    podle hráče Gamina,přes HTML se nedají vidět plameny,a proto jezdí do hořícího :smiley: na to že je součást GGS nevím mno :-1:
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    upraveno 13.02.2020
    Gaias (CZ1) napsal(a):
    podle hráče Gamina,přes HTML se nedají vidět plameny,a proto jezdí do hořícího :smiley: na to že je součást GGS nevím mno :-1:
    No přece ti nenapíšu, že jsem se debil zapomněla podívat, na něco jsem to svést musela :D No za tu jednu základnu se omlouvám.... :)

• Aesir (CZ1)Aesir (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    Ahoj nejde  se prihlasit na Horizont a když už se to po delši době podari hra vypadne  a celi proces  musim opakovat stale dokola  je to nehratelne ma někdo problem jako ja  diky za odpovědi Roman
    Roman Štiller @ cs 1
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 625
    upraveno 13.02.2020
    Aesir (CZ1) napsal(a):
    Ahoj nejde  se prihlasit na Horizont a když už se to po delši době podari hra vypadne  a celi proces  musim opakovat stale dokola  je to nehratelne ma někdo problem jako ja  diky za odpovědi Roman
    hraješ ve flashi, nebo HTML5? 
    Myslím tím, jestli přeskakuješ z Flashe do HTML na Horizont, nebo jsi komplet v HTML...?
    Post edited by Freya on
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    Freya napsal(a):
    Aesir (CZ1) napsal(a):
    hraješ ve flashi, nebo HTML5? 
    Myslím tím, jestli přeskakuješ z Flashe do HTML na Horizont, nebo jsi komplet v HTML...?
    mě to dělalo na vnejším  a prepínal jsem kvuli tomu na HTML 
    Ve flashi velká říše v pohodě a vnejší padala jak mouchy  
    Skoušel jsem i edge chromium a bylo to ještě horší 

Na Horizont jsem ani nešel :D 
  • BlackAngel (CZ1)BlackAngel (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Zajímalo by mě, proč nemůžu psát do chat, ani do HZ. Stále mi to píše, že mám zapnutou celou obrazovku, ačkoli tomu tak není. Poradí někdo?
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 625
    BlackAngel (CZ1) napsal(a):
    Zajímalo by mě, proč nemůžu psát do chat, ani do HZ. Stále mi to píše, že mám zapnutou celou obrazovku, ačkoli tomu tak není. Poradí někdo?
    Mohl/a bys prosím udělat screen s problémem?
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,193
    upraveno 19.03.2020
    BlackAngel (CZ1) napsal(a):
    protože systém pozná, že chceš nas/napsat jistou věc. tak tě to nepustí :smiley:
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.