Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Spadla opět produkce

2»

Komentáře

• Vlasta05 (CZ1)Vlasta05 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Vlasta05 (CZ1) napsal(a):
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    httpsctrlvczshots202002026YlYpng

Takhle vypadá aliance hráče Vlasta05
    --------------
    Už několikrát jsem se setkal s hráčem, který si založil několik účtů, dal jim příbuzné názvy... A měl pocit že teď to teprve bude ono...
    Tak vidím další takovou alianci...
    Špatně zvolená koncepce aliance je začátek nezdaru....
    -------------
    Neháži všechny do jednoho pytle. Fakt ne... Taky jsem viděl alianci kolegů z práce, kteří si založili účty s příbuznými názvy.... Časem, až na jednoho, přestali hrát.
    Ten jeden, který hraje dál, je dnes výborný parťák ve hře. Ovšem název jeho účtu už není tak korespondující se spoluhráči jeho současné aliance...
    Ahoj co víš o koncepci mojí ali. Nejspíš hov no, ale víš, že je to ho vno špatné. Obdivuji tak neskonale chytré lidi.
    Ale to jídlo nekoupí na tu základnu, pokud u toho nesedí ve chvíli, kdy jí dobude... Tak pokud někoho prudíš záměrně, tak se nedivím, že tě sjížděj. Celkem slušný masochismus. Řekl bych, že zapálit jim tě dá asi takový problém jako věž s baronem. Prostě z nudy pošlou 3 vlny a pak si jezdí dál svoje. :D Jen pro info na mapě není jediný hrad který by kdy sám vyhrál válku proti aktivní alianci. Navíc se tu vlastně přiznáváš k používání multiúčtů, což je proti pravidlům hry.
    Já nevím přesně, ale myslím si, že po dobu obléhání dobyté základny jsou vojáci na ní krmeni z hradu, odkud vyjeli. Nenechám si nic líbit a nemyslím si, že vyhraji. Já moc často zde na chatu nejsem, ale kdykoli něco čtu, vždy k tomu dáváš komentář. To já raději hraju.
  • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    Aktualizace se oznamuje několik dní předem. Přesný čas se nehlásí přesně z toho důvodu, že kdyby čas byl znám, můžeš poslat útoky s časem dopadu po zahájení aktualizace a obránce nemá šanci se ubránit, protože o útoku ani neví.
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,857
    upraveno 11.02.2020
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    httpsctrlvczshots202002026YlYpng

Takhle vypadá aliance hráče Vlasta05
    --------------
    Už několikrát jsem se setkal s hráčem, který si založil několik účtů, dal jim příbuzné názvy... A měl pocit že teď to teprve bude ono...
    Tak vidím další takovou alianci...
    Špatně zvolená koncepce aliance je začátek nezdaru....
    -------------
    Neháži všechny do jednoho pytle. Fakt ne... Taky jsem viděl alianci kolegů z práce, kteří si založili účty s příbuznými názvy.... Časem, až na jednoho, přestali hrát.
    Ten jeden, který hraje dál, je dnes výborný parťák ve hře. Ovšem název jeho účtu už není tak korespondující se spoluhráči jeho současné aliance...
    Ahoj co víš o koncepci mojí ali. Nejspíš hov no, ale víš, že je to ho vno špatné. Obdivuji tak neskonale chytré lidi.
    Ale to jídlo nekoupí na tu základnu, pokud u toho nesedí ve chvíli, kdy jí dobude... Tak pokud někoho prudíš záměrně, tak se nedivím, že tě sjížděj. Celkem slušný masochismus. Řekl bych, že zapálit jim tě dá asi takový problém jako věž s baronem. Prostě z nudy pošlou 3 vlny a pak si jezdí dál svoje. :D Jen pro info na mapě není jediný hrad který by kdy sám vyhrál válku proti aktivní alianci. Navíc se tu vlastně přiznáváš k používání multiúčtů, což je proti pravidlům hry.
    Já nevím přesně, ale myslím si, že po dobu obléhání dobyté základny jsou vojáci na ní krmeni z hradu, odkud vyjeli. Nenechám si nic líbit a nemyslím si, že vyhraji. Já moc často zde na chatu nejsem, ale kdykoli něco čtu, vždy k tomu dáváš komentář. To já raději hraju.
    No já ti nevím. Pošlu najednou 8 útoků na cizáky+ pár dobejváků na ostrovech, pustím si seriál, když mi dojedou útoky pauznu seriál, na světech pošlu na věže popř. hrady draků, nebo pouštních baronů, pustím seriál,nebo youtube, pak zase cizáky a opakuji pořád dokola a mezitím si zajdu na forum. :D Je úterý mám necelé 3mega rabu a to se hodně flákám. :D
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 188
     ...ale kdykoli něco čtu, vždy k tomu dáváš komentář...
    Spartaku, nenech se rozhodit.
    Takováto "kritika" nemá velkou váhu.
    Zvlášť od hráče, který pojal hru po svém, a nevnímá ji tak jako většina hráčů...
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
Sign In to comment.