Domů Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k lednové aktualizaci

2»

Komentáře

• Draxon (CZ1)Draxon (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    no.. chystám se jim napsat vážně pořádnou kritiku a nešetřit silnějšími slovy, ale zároveň musím připravit, tedy na to zapracovat a představit jim návrhy na vylepšení ve hře, včetně bussines plánu, aby viděli že i za méně peněz, co požadují, vydělají víc.. ani obchodníci to nejsou. Spíš bych řekl, že jim teče do bot, podle toho jak se chovají.
    jinak "To se mi líbí" by mě v záměru podpořilo.

Jen se k tomu ale dostat, taky nemám tolik času, abych h ztrácel nad tím, co nemá smysl, asi bude házení hrachu na zeď :-(. Už se  k tomu chystám pár měsíců a ne a ne se k tomu dokopat.. mě totiž demotivuje to, že si tím asi nepomůžu, no uvidím.
    Draxon @ cs 1
  • Draxon (CZ1)Draxon (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    ...jj Ban očekávám, protože sem poznal za 7 let co tu hru hraji, že oni chyby nedělají a ni je neuznávají (ty jejich omluvné danajské dary nepočítám:-D). Dostanu-li BAN bude to pro mě alespoň vysvobození, najdu si hru jinou, jen mě bude líto těch peněz, coo jsem do toho již vrazil :-(.
    Draxon @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    To, že sa dá opakovane útočiť na veže, ktoré som už porazila, je úmysel? Taktiež mi jedna veža horí odvčera a aj tak sa dá na ňu útočiť.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 74
    Panthera (SK1) napsal(a):
    To, že sa dá opakovane útočiť na veže, ktoré som už porazila, je úmysel? Taktiež mi jedna veža horí odvčera a aj tak sa dá na ňu útočiť.
    Ak myslis Blade, tak samozrejme ze ide a kazda veza ma schladenie a tam Ti pise cas do dalsieho utoku.
    RReennyy @ sk 1
    RReennyy (SK1) napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Ak myslis Blade, tak samozrejme ze ide a kazda veza ma schladenie a tam Ti pise cas do dalsieho utoku.
    Hmm no dobre potom. Lebo mne sa zdá, že minule to nešlo, tak som bola trochu zmätená :smile:

Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    upraveno 31.01.2020
    Tak pokračování
    Zisky perel z věží rostou do tisíců, co jsem viděl v alianci, kraken na 3. úrovni hodí skoro 10k, s konvoji je to o něco horší, každopádně ty věci v obchodě nejsou nereálné, ale výhodné taky ne. Líbí se mi ale vzhledy za dokončení, pro nás, co rádi jezdíme na hráče, naprosto super, akorát ten z 3. úrovně je podle všeho jen na 12 hodin, možná bych spíš ocenil trochu slabší, ale aspoň na týden. Ale to je v tuhle chvíli ten asi nejmenší problém :-D

Mimochodem proč má dekorace s 600VP jen 350 síly?
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 997
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak pokračování
    Zisky perel z věží rostou do tisíců, co jsem viděl v alianci, kraken na 3. úrovni hodí skoro 10k, s konvoji je to o něco horší, každopádně ty věci v obchodě nejsou nereálné, ale výhodné taky ne. Líbí se mi ale vzhledy za dokončení, pro nás, co rádi jezdíme na hráče, naprosto super, akorát ten z 3. úrovně je podle všeho jen na 12 hodin, možná bych spíš ocenil trochu slabší, ale aspoň na týden. Ale to je v tuhle chvíli ten asi nejmenší problém :-D

Tam sou jako odměny za dokončení vzhledy? Já mám v infu okrasu Moře smrti...
    Strad75 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak pokračování

Za první úroveň je okrasa. Za druhou úroveň je vzhled na velitele s 20% na křídla a střed na týden a za 3. úroveň je vzhled na 25% křídla a střed +2 vlny útoku. Vzhled je psaný na týden, ale taky je u něj, že účinek trvá 12 hodin a co jsem se ptal hráče, co ho získal včera, tak už ho prý nemá (ale ten z druhé úrovně ano).
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 138
    Jediné co se mi líbí, je to "skrytí" nabídek a odměny za dokončení jednotlivých úrovní v pobřeží čepelí.. jinak obchodě s perlami nic moc :( 
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 894
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak pokračování

Za první úroveň je okrasa. Za druhou úroveň je vzhled na velitele s 20% na křídla a střed na týden a za 3. úroveň je vzhled na 25% křídla a střed +2 vlny útoku. Vzhled je psaný na týden, ale taky je u něj, že účinek trvá 12 hodin a co jsem se ptal hráče, co ho získal včera, tak už ho prý nemá (ale ten z druhé úrovně ano).
    http://prntscr.com/qvrs6x
     Jde to ale stojí to hodně vojska 
    uroven 2
    Inak ma celkom zaujíma aké bude mať rozmery tá nová budova, ktorá je za prvé miesto v mesačnej udalosti? Je o tom niekde info?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 997
    Tak fakt geniální tah, ta bouda na boudy:-D  Já čekal, že bude za TOP 100, aby ji neměl každej ale oni mě trumfli, je jen za 1. flek...

Strad75 @ cs 1
Sign In to comment.