Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Nejšílenější screeny hry

1810

Komentáře

• aci2 (SK1)aci2 (SK1) SK1 Komentářů: 339
    beton1 (CZ1) napsal(a):
    Tak to mam asi GGS to neumí o taky už cca 3 roky a psal jsem na GGS a do dnes jsem nedostal odpověď
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    aci2 (SK1) napsal(a):
    beton1 (CZ1) napsal(a):
    Tak to mam asi GGS to neumí o taky už cca 3 roky a psal jsem na GGS a do dnes jsem nedostal odpověď
    Jakou jsi zvolil kategorii? Zkus tam písnout znova...většinou s tímhle neotálí.

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,016
    neakú dobu som nebol na fóre poznáte to- technické problémy :D:D:D

Tohle se děje, když jdeš na vnější/horizont a zůstal si na něm ještě zaplej na jiném PC, prohlížeči. U Fůlu Tě to odhlásí, ale u vnějšího/hori nee. Takže, když na Horizont/Vnější vlezeš třeba na PC v práci, neodhlásíš se, PC zůstane zaplé, doma se už na Hori/Vnější nedostaneš. Až když to v práci vypneš:-)

Strad75 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    upraveno 19.02.2020
    Mr.Bartos (CZ1) napsal(a):
    Gratulace válečníkovi z Konfederace ke koupi vzhledu na 9 vln... těch 5k běsů jse dalo využít určitě lépe :))

Udivuje mě, že ještě v dnešní době někdo očividně považuje vránu za nejlepšího velitele :D Chápu, že není tak lehké skládat relikty, ale aspoň měniče by za víc jak rok zvládnout mohli :-D
  • Mr.Bartos (CZ1)Mr.Bartos (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Gratulace válečníkovi z Konfederace ke koupi vzhledu na 9 vln... těch 5k běsů jse dalo využít určitě lépe :))

Udivuje mě, že ještě v dnešní době někdo očividně považuje vránu za nejlepšího velitele :D Chápu, že není tak lehké skládat relikty, ale aspoň měniče by za víc jak rok zvládnout mohli :-D
    Bohužel... někomu ještě i po takové době nedochází že červení už patří do historie.. :-D potom to takto vypadá.. 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,557
    upraveno 19.02.2020
     by mě asi jeblo. Ono u relikviového velitele je celkem problém dostat dost vojáků na křídla, tak by to nebylo na úkor ostatních parametrů. Naopak málo obránců na hradbách u kastíka snadno kompenzují stavební díly.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,193
    Má niekto návod ako na základni postaviť stany? :D 
    Podpoř jakýkoliv -stan. Páki stan, Avgani stan atd :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

upraveno 20.02.2020
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Však Vrána je sice fajn, ale nemám ho ve skladu. Je to snadné. V době , kdy byl aktuální, sem na něj nedosáhl. Ted mi je taky ukradený. A v současnosti je těžko říct, co je nejlepší.. Možná Ferda..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 151

Tak tomu říkám, veřejná výzva GGE k vytváření multiúčtů..
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,557
    Řekl bych, že myslí hrad v jiném království... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 151
    I kdež. Jednalo se o nabídku pekárny snad lvl5 či tak ňák.
    Jindy když jsem klikl na tlačítko "ukázat", přesměrovala mě nabídka na ostrovy. Snad abych si tam postavil lvl1, lvl2...3...4... no a pak využiil tuto slevu.
    Tentokrát jsem ještě hrad na ostrovech neměl založen, a tak na mě hra vytáhla tudle skvělou hlášku....
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):

mhhh GGS asi si myslí že budeme porušovat VOP a pak nam řekne ze to nemame delat GGS je proste GGS :D
    upraveno 08.03.2020
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):

S touto interpretací nesouhlasím. Není to výzva vytvářet nové účty. Odkazuje na "podívání se na jiný hrad" v tvém vlastnictví, v jednom účtu, kde to můžeš postavit. Zas ti nikdo neříká, jak to máš udělat ;-)
    Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• forever wild (SK1)forever wild (SK1) SK1 Komentářů: 362
    upraveno 12.03.2020
    hmm novinka po prihlásení :D

Ali: Čierna Brada    Česť :2576   Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 2,2M
  • LegendMan (CZ1)LegendMan (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    https://prnt.sc/rgk5zs

40k rubinovej je preč :wink:
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 180