Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Bouřlivé ostrovy

boa (CZ1)boa (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
vracejí se samy nastroje , vojaci atd z ostrovu ??? nebo si je musím přeposlat??

Komentáře

• Ericsonka (CZ1)Ericsonka (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Všechno se ti vrátí samo :)
    Ericsonka @ cs 1
  • MBeeMBee Komentářů: 928
    zdravím,

jen doplním, že se ti vrátí vše, co máš aktuálně na hradě, pokud by jsi zrovna měl/a nějaký útok venku, tak o ten přijdeš
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,557
    Ahoj. Jaká je maximální úroveň úspěchu: Dobyvatel ostrovů a kolik jich musím získat?
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    upraveno 28.01.2020
    Maximální úroveň je tam 10.

Můžu ti jenom říct, že na 8. úrovni jich chtějí 50  (150bodů) :))
    Post edited by gamina (CZ1) on

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    na poslednej, desiatej, úrovni ich treba 250. je za to 200 bodov
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    upraveno 28.01.2020
    Díky. dodělávám úroveň 8. To mám teda co dělat. To bude potřeba hoodně štítů. :D To mám zábavu minimálně na měsíc. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    Díky. dodělávám úroveň 8. To mám teda co dělat. To bude potřeba hoodně štítů. :D To mám zábavu minimálně na měsíc. :D
    Hele dá se to jezdit se dřevem a pokud akutně nepospícháš na hada, tak ti to neuteče :D 

upraveno 28.01.2020
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Hele dá se to jezdit se dřevem a pokud akutně nepospícháš na hada, tak ti to neuteče :D 

Tak se dřevem jezdím. :) Cca. 30 ostrovů za den, když se zadaří.:D Navíc jsem od Pantera dostal užitečnou radu, jak to jezdit líp. :D
    Edit: Ono nikam extra nepospíchám, hlavně dokud nás GGS hodlá dál , že to  řeknu upřímně ojebávat, tak si rubkovej erb stejně nekoupím... :)

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    gamina (CZ1) napsal(a):

Tak se dřevem jezdím. :) Cca. 30 ostrovů za den, když se zadaří.:D Navíc jsem od Pantera dostal užitečnou radu, jak to jezdit líp. :D
    Edit: Ono nikam extra nepospíchám, hlavně dokud nás GGS hodlá dál , že to  řeknu upřímně ojebávat, tak si rubkovej erb stejně nekoupím... :)
    Dá sa to, len to chvíľku trvá :smile:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • josse7cz (CZ1)josse7cz (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Dnes se mi nevrátilo nic z ostrovů, měl jsem tam přes 45000 rubínovejch prostředků!!!!!
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 625
    josse7cz (CZ1) napsal(a):
    Dnes se mi nevrátilo nic z ostrovů, měl jsem tam přes 45000 rubínovejch prostředků!!!!!
    Ahoj poprosím tě,  napiš na podporu.
Sign In to comment.