Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Speciální nabídky ???

124»

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,558
    upraveno 24.01.2020
    GGS evidentně nechápou, nebo nechtějí pochopit, co hráči chtějí. Hráči chtěli prodávat automaticky vybavení: GGS dobře, ale zaplať. Hráč chtěli dát nabídky jinam, než doprostřed obrazovky. GGS: Dobře, ale dáme tam zbytečnosti a zaplať 2x... 
    Chtějí zpětnou vazbu? OK. MILÉ GGS. BUĎ BUDETE DĚLAT O CHTĚJÍ HRÁČI, NEBO HRU MŮŽETE UKONČIT, PROTOŽE VÁM BUDE PLATIT MAXIMÁLNĚ DEBIL...
    A teď aby to pochopili  v GGS: Hořící játra,prdící proud letí sopkou do bramborové kaše z myších chlupů. Špinavá noha ruku meje, ale je od kaše, kterou poník nechce. Papoušek pošel v sopce shořel.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    upraveno 25.01.2020
    Hele na discordu, kam se může přihlásit fakt každý, je možné se k tomu jadrně vyjádřit.... akorát teda v angličtině  :D   

Jenom ta naše česká skupina je česky.

• jjd (CZ1)jjd (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Ahoj, nic ve zlém.. ale česky tam je to stejně k ničemu jako tady.. (myslím že i jinými jazyky.. ) stejně si dělají co chtějí.. :-( 

takže zbývá jen žádost pro modíky o předání od nich.. to možná aspoň někdo přečte před smazáním.. :-(

a ta prezentovaná rádoby změna.. resp. reakce na stížnosti na nabídky hráčů..   teď sem došla.. zapnu a uprostřed obrazoky 4 ikony.. vlevo vedle chatu 3.. oboje odspodu do půl obrazovky.. takže kde je změna.. jakákoli jiná než zdvojení ceny za stejný nákup.. fakt psycho a smutný za jaký blbce nás musejí považovat  :-(
    jjd @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    jjd (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nic ve zlém.. ale česky tam je to stejně k ničemu jako tady.. (myslím že i jinými jazyky.. ) stejně si dělají co chtějí.. :-( 

takže zbývá jen žádost pro modíky o předání od nich.. to možná aspoň někdo přečte před smazáním.. :-(

a ta prezentovaná rádoby změna.. resp. reakce na stížnosti na nabídky hráčů..   teď sem došla.. zapnu a uprostřed obrazoky 4 ikony.. vlevo vedle chatu 3.. oboje odspodu do půl obrazovky.. takže kde je změna.. jakákoli jiná než zdvojení ceny za stejný nákup.. fakt psycho a smutný za jaký blbce nás musejí považovat  :-(
    To si trefil Oni nás považují za blbce a stádo co jim ty jejich pohádky sežere 
    Ale evidentne na horizontu to jejich nemecké stádo žere když za takovou blbost jim platí A pokud si neuvědomí že za vynaloženou námahu a tolik peněz dostano H tak se to nezmení 
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,016
    Během tohoto přesunu jsme také oddělili způsoby doručování balíčků. Nyní si můžete buď koupit rubíny v příslušném obchodě, nebo předměty skrze internetový obchod, namísto obojího. Takto si hráči mohou snáze vybrat, co chtějí, aniž by si kupovali rubíny, nebo předměty, které je nezajímají.

Kdyby tohle byla pravda, tak zlevněj rubíny, nebo zvednou jejich počet za xy prašulí na minimálně 2xtolik...

Strad75 @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,016
    Juuu, konečně vím, jak budu zas jezdit nomády, chány a nebude mě to skoro nic stát za nehoření... Už na nás vyrukovali se spešl nabídkou na urychlováky. Joo a ty ceny sou k pohledání. Bych řek, pomalu zadara. Dementi...
    1 x 5hod 5OO rubasů, 20 x 5hod 7k, 100 x 5hod 20k

1 x 24hod 2k rubasů, 10 x 24hod 15k, 5O x 24 hod 40k

Ale už přesně vidím jejich komentář cen. Máme pro vás supr nové spešl nabídky plné urychlováků za ceny, jež se vám oproti uhašení nomádů, chánů za rubíny opravdu vyplatí!!
    Strad75 @ cs 1
  • Joane (SK1)Joane (SK1) SK1 Komentářů: 1
    čím ďalej tým je to horšie...
  • Pet13 (CZ1)Pet13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj všem, 
    I já dříve občas koupil. Tohle už pro mě není tak atraktivní, takže ani já toto podporovat nebudu. Škoda no, podle mě je tato změna krokem zpět. 
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 942
    Počas aktualizace jsem zabloudil na nemecké forum 
    A mají na todle stejnej názor 
    komentáře typu : platil jsem vám 500Eur ale odted vám nedám ani cent :smiley:
    Tak je šance ze soudruzi se z toho vzpamatují když jim klesnou príjmi :smiley:
  • qwer8 (CZ1)qwer8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    1) při přihlášení do hry jich nabíhá tolik, že zdržení je 1 - 2 minuty a to je v případě, že na tebe jde útok nebo je něco jiného urgentního docela průšvih
    2)  v poště to množství zabere 1 - 1.5 stránky !
    3) stejně to nečtu a nereflektuji na ně
    4) jsou to naprosto nesmyslné nabídky

Závěr: někdo zmagořil 
    pokud se na hru prihlasis kazdy den,tak pri prihlaseni ti neprijde vice jak 3nabidky,a pokud hru chces hrat tak pokud je uvnitr bonus na 1000% neceho tak je to super,protoze 20k rublu,se da na pevnostech a dracich vyjezdit za dva dny..)
  • forever wild (SK1)forever wild (SK1) SK1 Komentářů: 362
    rýchlo kupovať 5 a 24 hod skracovače :)
    Ali: Čierna Brada    Česť :2576   Lvl: 800 - 8.7.2020   Moc cca : 2,2M
Sign In to comment.