Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Spadla opět produkce

Po dnešní údržbě nám spadla produkce o cca 2,5K.Jeden den to spadne ,pak se to vrátí k normálu a po pár dnech znova dolů.Na co se to snažím zvyšovat?Jakmile se mi to podaří dostat výš  v reakci na tyhle shozy , tak mi to vzápětí zas srazíte dolů.....Má cenu se tady o něco snažit?
«1

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    upraveno 20.01.2020
    Po dnešní údržbě nám spadla produkce o cca 2,5K.Jeden den to spadne ,pak se to vrátí k normálu a po pár dnech znova dolů.Na co se to snažím zvyšovat?Jakmile se mi to podaří dostat výš  v reakci na tyhle shozy , tak mi to vzápětí zas srazíte dolů.....Má cenu se tady o něco snažit?
    ahoj, náhodou nestěhuješ vojáky třeba na noc na podpory, případně neschováváš je na vesnicích?

• LegendaryAlice (CZ1)LegendaryAlice (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Nestěhuju nic,nikam.Tituly mám v pohodě a už mi tady několikrát shodili produkci dolů.Většinou ta jejich "údržba " udělá tento bordel.Nikdo na to nereaguje a doprošovat se jich už mě nebaví.
    Nestěhuju nic,nikam.Tituly mám v pohodě a už mi tady několikrát shodili produkci dolů.Většinou ta jejich "údržba " udělá tento bordel.Nikdo na to nereaguje a doprošovat se jich už mě nebaví.
    no.. to asi jedině ale tu podporu, aby na to koukli... co horšího se ti může stát, než, že ti napíšou, že je vše v pořádku?

Na podporu píšu opakovaně  a nikdo mi nereaguje,A ta produkce spadla i kamarádům tady ,co jsem se optala.
    Na podporu píšu opakovaně  a nikdo mi nereaguje,A ta produkce spadla i kamarádům tady ,co jsem se optala.
    Jenom teda drobnost - koukla jsi i do spamu a připadně složky pro hromadné zprávy? občas to tam spadne....

JJ nikde nic
  • Vlasta05 (CZ1)Vlasta05 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Tato hra opravdu není moc vychytaná, vedení ani moderátory vůbec nezajímají naše problémy z nekvalitou hry. Již asi před 3 měsíci jsem popsal problémy s neošetřeným vypínáním servru. Dostal jsem od Zoe úplně nesmyslnou odpověď. A dnes se neoštření vypínání serveru ukázalo v celé nahotě, protože se nic neřešilo. Jede na mě dobyvačný útok já si připravuji podporu obrany. Tu skočí tou jedině po novu správnou češtinou cituji  "server bude za 1 minuta vypnut". Rychle stavím podporu, což trvá tak 20 vteřin, ale než ji postavím a pošlu, už je server vypnut. To je od majitele hry přímo zrůdné. Základna bude dobyta on nakoupí 20 000 obránců a já, protože jim nechci do této nádherné hry strkat prachy, kvůli absolutnímu pohrdání námi hráči majitelem hry, který upřednostňují jenom zisk, nebudu mít šanci základnu zpět dobýt. Kdyby dali vědět aspoň o 10 vteřin dříve podporu bych poslal a o základnu nepřišel.
    Přitom řešení by bylo tak jednoduché. Oznámit to tak 10 minut z předstihem. V okamžiku vypnutí serveru zastavit všechny útoky i podpory obran. Oznámit přesný čas opětovného zapnutí serveru a ten přesně dodržet, i kdyby údržba skončila dříve. Kdyby se protáhla napsat nový čas zapnutí.
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 140
    Oč jde? Okupace základny trvá 24 hodin. Během té doby si tam sice může naposílat podpory, ale nemůže s nimi manipulovat a bránit útoky bez prostředků, to je maso. Navíc tam může jezdit útoky celá tvoje ali a ten dobývák shodit.
    Ale jak tak koukám, všude hoříš na 100%, takže je to vlastně zbytečné když nehraješ.
    Pozor. Majitel je chudák asi nemocný. Po tomto vypnutí již nabídky netrčí do poloviny obrazovky, zakrývající stavby, ale dali je vpravo dolů, kde nepřekáží. Změna ve prospěch hráčů. Volejte doktora.
  • beton1 (CZ1)beton1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Ahoj, aktuálně mám úplně stejný problém - na zeleném mi najednou spadla produkce o 4-6k  má teda cenu psát na podporu?
    kraken52 (CZ1) napsal(a):
    Oč jde? Okupace základny trvá 24 hodin. Během té doby si tam sice může naposílat podpory, ale nemůže s nimi manipulovat a bránit útoky bez prostředků, to je maso. Navíc tam může jezdit útoky celá tvoje ali a ten dobývák shodit.
    To si nepochopil. Tak 2 min. po zabrání základny na ní nakoupí 20 000 obránců, plamenometč a kom. lukost. veterány. O podpory vůbec nejde. Já to normálně řeším, že pošlu útok na  zákl., který dopadne tak 10 vteřin po jejím dobytí. To nestačí nakoupit. To že hořím, bojuji proti o hodně silnější ali, takže nebráním, protože jejich 800 mně rozbijí každou obranu. Hraju denně cca 5 hodin. A obrané prostředky se nedají koupit?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,557
    upraveno 02.02.2020
    Vlasta05 (CZ1) napsal(a):
    To si nepochopil. Tak 2 min. po zabrání základny na ní nakoupí 20 000 obránců, plamenometč a kom. lukost. veterány. O podpory vůbec nejde. Já to normálně řeším, že pošlu útok na  zákl., který dopadne tak 10 vteřin po jejím dobytí. To nestačí nakoupit. To že hořím, bojuji proti o hodně silnější ali, takže nebráním, protože jejich 800 mně rozbijí každou obranu. Hraju denně cca 5 hodin. A obrané prostředky se nedají koupit?
    Na základnu která je dobejvaná nejdou dokoupit OP. Pokud si koupí 20k obrany a na tu základnu je pošle tak bude mít celkem problém jí uživit, protože se mu brutálně zvedne spotřeba na hradě,ze kterého jí poslal a pár minut po tom co třeba tu základnu získám mu ta podpora chcípne hladem, protože tolik vojáků tvoje základna rozhodně neuživí. Trochu drahá a řekl bych zbytečná investice do získání základny která patří úrovni 70. 
    Taky by mě zajímalo, co jsi jim provedl, že na tebe útočí legendy 800 a volej tak krajní řešení jako je zabrání základen. evidentně jsi jim nějak hnul žlučí...
    Navíc jak tak koukám, tak máš všechny základny nesmyslně daleko od HH, což je hodně netaktické, jak z důvodu obrany, nebo posílání vozíků na stavbu. Kousek pod sebou máš 2 volné jídlovky, které by se ti do budoucna hodily mnohem víc.
    Ideální bys měl najít si silnější alianci, která se za svoje členy postaví a pomůže jim, nebo školku silné aliance, kterou mateřská aliance aktivně chrání. Dříve jsem byl v celkem silné alianci zažili jsme situaci, kdy naší školce byla dobejvána základna aliancí o dost silnější než byla naše. Bylo tam víc jak 30k podpor a i tak stačily 2 full útoky o 6 vlnách a bylo po dobejváku. 30k podpor po smrti a jim zbyly oči pro pláč. :D Takže to co píše Kraken52 rozhodně není nesmysl.

Ke všemu tu řešíme úplně jiné téma... :)
    A pokud jde o Zoe, tak ta je pouze moderátor fora a na hru a její programování nemá vliv.
    .
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 151
    httpsctrlvczshots202002026YlYpng

Takhle vypadá aliance hráče Vlasta05
    --------------
    Už několikrát jsem se setkal s hráčem, který si založil několik účtů, dal jim příbuzné názvy... A měl pocit že teď to teprve bude ono...
    Tak vidím další takovou alianci...
    Špatně zvolená koncepce aliance je začátek nezdaru....
    -------------
    Neháži všechny do jednoho pytle. Fakt ne... Taky jsem viděl alianci kolegů z práce, kteří si založili účty s příbuznými názvy.... Časem, až na jednoho, přestali hrát.
    Ten jeden, který hraje dál, je dnes výborný parťák ve hře. Ovšem název jeho účtu už není tak korespondující se spoluhráči jeho současné aliance...
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
    Na základnu která je dobejvaná nejdou dokoupit OP. Pokud si koupí 20k obrany a na tu základnu je pošle tak bude mít celkem problém jí uživit, protože se mu brutálně zvedne spotřeba na hradě,ze kterého jí poslal a pár minut po tom co třeba tu základnu získám mu ta podpora chcípne hladem, protože tolik vojáků tvoje základna rozhodně neuživí. Trochu drahá a řekl bych zbytečná investice do získání základny která patří úrovni 70. 
    Taky by mě zajímalo, co jsi jim provedl, že na tebe útočí legendy 800 a volej tak krajní řešení jako je zabrání základen. evidentně jsi jim nějak hnul žlučí...
    Navíc jak tak koukám, tak máš všechny základny nesmyslně daleko od HH, což je hodně netaktické, jak z důvodu obrany, nebo posílání vozíků na stavbu. Kousek pod sebou máš 2 volné jídlovky, které by se ti do budoucna hodily mnohem víc.
    Ideální bys měl najít si silnější alianci, která se za svoje členy postaví a pomůže jim, nebo školku silné aliance, kterou mateřská aliance aktivně chrání. Dříve jsem byl v celkem silné alianci zažili jsme situaci, kdy naší školce byla dobejvána základna aliancí o dost silnější než byla naše. Bylo tam víc jak 30k podpor a i tak stačily 2 full útoky o 6 vlnách a bylo po dobejváku. 30k podpor po smrti a jim zbyly oči pro pláč. :D Takže to co píše Kraken52 rozhodně není nesmysl.

A pokud jde o Zoe, tak ta je pouze moderátor fora a na hru a její programování nemá vliv.
    .
    A ty nevíš, že se dá koupit i jídlo? Ale díky za info, že nemůže nakoupit OP. Jen jsem bojoval s někým, kdo se k nim přede mnou ukryl. Ta dálka je výhodná pro boj bez obran.  Kraken psal o posílání podpory a z toho se divil, že ji nedobudu zpět. Ano dobudu ale útok musí dopadnout do 10 vteřin po dobytí, aby nemohl nakoupit obránce.  O podporu vůbec nejde. Dostal jsem již dost nabídek, ale nechci ukončovat tento můj projekt. Rostu a ali Flora budu znepřijemňovat život stále víc. Já nechci od nikoho pomoc, chci být sám proti celé ali 65 lidí. Už asi 2/3 z nich mě napadlo. Takhle mě to baví.
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):

--------------
    Už několikrát jsem se setkal s hráčem, který si založil několik účtů, dal jim příbuzné názvy... A měl pocit že teď to teprve bude ono...
    -------------
    Neháži všechny do jednoho pytle. Fakt ne... Taky jsem viděl alianci kolegů z práce, kteří si založili účty s příbuznými názvy.... Časem, až na jednoho, přestali hrát.
    Ten jeden, který hraje dál, je dnes výborný parťák ve hře. Ovšem název jeho účtu už není tak korespondující se spoluhráči jeho současné aliance...
    Ahoj co víš o koncepci mojí ali. Nejspíš hov no, ale víš, že je to ho vno špatné. Obdivuji tak neskonale chytré lidi.

.
    A ty nevíš, že se dá koupit i jídlo? Ale díky za info, že nemůže nakoupit OP. Jen jsem bojoval s někým, kdo se k nim přede mnou ukryl. Ta dálka je výhodná pro boj bez obran.  Kraken psal o posílání podpory a z toho se divil, že ji nedobudu zpět. Ano dobudu ale útok musí dopadnout do 10 vteřin po dobytí, aby nemohl nakoupit obránce.  O podporu vůbec nejde. Dostal jsem již dost nabídek, ale nechci ukončovat tento můj projekt. Rostu a ali Flora budu znepřijemňovat život stále víc. Já nechci od nikoho pomoc, chci být sám proti celé ali 65 lidí. Už asi 2/3 z nich mě napadlo. Takhle mě to baví.
    Takže celá tvá hra se skládá z toho, že máš ali plnou svých multi a jen buzeruješ jinou ali. Takových tu bylo...
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 151

--------------
    -------------
    Ahoj co víš o koncepci mojí ali. Nejspíš hov no, ale víš, že je to ho vno špatné. Obdivuji tak neskonale chytré lidi.
    Děkuji za Tvůj obdiv :D
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,557
    upraveno 04.02.2020

--------------
    -------------
    Ale to jídlo nekoupí na tu základnu, pokud u toho nesedí ve chvíli, kdy jí dobude... Tak pokud někoho prudíš záměrně, tak se nedivím, že tě sjížděj. Celkem slušný masochismus. Řekl bych, že zapálit jim tě dá asi takový problém jako věž s baronem. Prostě z nudy pošlou 3 vlny a pak si jezdí dál svoje. :D Jen pro info na mapě není jediný hrad který by kdy sám vyhrál válku proti aktivní alianci. Navíc se tu vlastně přiznáváš k používání multiúčtů, což je proti pravidlům hry.
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.