Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Speciální nabídky ???

13

Komentáře

• ojonator88 (CZ1)ojonator88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    podpora mi odpovedela ze si mam nakoupit ve vyprodeji tam jsou casenky a bla bla reci typu jak je to vlastne super, kazdy hrac si koupi co chce atd a ze chteli eliminovat ty vyskakovaci okna... proste kraviny, v tuto chvili jsou Nomadi a Samici nehratelni a pro nas co jeste mame nejake staveni je to brzda jako blazen. a propo 5H a 24H uz nejsou proste nikde. at se hodi rybam fakt uz.  jedine reseni kupovat si to za 1750 tam je casenek dost :D ale to sorry jako...
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,516
    Teda lidi já fakt nevím... Kdyby jste místo breku uvažovali, tak tahle diskuze je zbytečná. Udělám několik fakt rychlejch velitelů. Nalovím draky a pevnosti na písku(získám rubky). Počkám až mi do soukromejch zpráv přijde nabídka plusovejch procent nomádskejch bodů na 2 hodiny. Koupím třeba ten 1000% a za 2 hodiny vyjedu bodů jak natentováno. Udělal jsem cca. 50k za 2 hodiny (do útoků jsem přidal UPčka od Tovaryše) a to jsem koupil jen ten 250%. Teď si spočítejte kolik by dal ten 1000%. A pořád mi zbyly nějaké UP a celkem dost urychlováků. Pokud je Vám o málo tak fakt nevím. :D 
    Pokud jde o stavění tak na ,,normálním serveru´´ dám hlavu kastíka co zkracuje dobu stavby,kliknu na stavění a pak dám normální hlavu na obranu. Hraju na pohodu tak nepotřebuju postavit za den 20 budov, když 6 stačí. :D
    A víte kolik jsem utratil? 0 Kč.:D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• ojonator88 (CZ1)ojonator88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    gratuluju k najetym deskam a dekujeme za Tvuj uzitecny komentar v nasi zbytecne diskuzi :))  ovsem otazka znela kde vzit urychlovaky, tovarys jich da na cca 180 utoku,takze ano tohle je me osobne sakra malo. mir v dusi :)
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,516
    Tak pokud je možnost vyjet cca. 200k bodů za 2 hodiny málo a pak se věnovat jiným aktivitám tak nemůžu sloužit. Než jsem začal hrát Empire měl jsem práci, dům, auto, rodinu... Teď mám legendu 800. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• LegendaryAlice (CZ1)LegendaryAlice (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Dejte prosím zpět ty nabídky a zruště ten nesmysl v podobě "výprodeje".to je blbina na entou !!! Pokud si někdo chtěl koupit bonus ,tak si naklikal zároveń dle svéh uvážení a potřeby vše ,co ke hře potřeboval.Takto jste nám předhodili předem vámi nastavený "poklad v truhle" ,který si máme zaplatit a pokud chceme rubíny,tak bobus už není....teď plaťte pěkně ještě jednou.Takže dvojnásob vydřidušství a za to velké NIC ! Jděte s tím do háje !!!
  • Furry Fox (SK1)Furry Fox (SK1) SK1 Komentářů: 32
    upraveno 20.01.2020
    pridali tam: ozdobáky, stavebné predmety a vybavenie
    musíme počkať kým sa vystriedajú všetky ponuky čo vymysleli...

• Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 645
    Když už mi GGS neustále nabízí ten super výprodej, tak by bylo fajn kdyby aspoň byl česky, protože španělsky moc neumím  (:
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

• lordmatysek (CZ1)lordmatysek (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    já ho teda česky mám :smile:
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,982
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Když už mi GGS neustále nabízí ten super výprodej, tak by bylo fajn kdyby aspoň byl česky, protože španělsky moc neumím  (:
    Lidi z jiných serverů taky hlásili, že jim to nesedí... já to u nás taky vidím česky, mohl bys mi prosím dělat screenshot?
  • LegendaryAlice (CZ1)LegendaryAlice (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Ať jdou s tím výprodejem někam !!!
  • TonikManager (CZ1)TonikManager (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Mám v poště 21 aktivních speciálních nabídek, které ani nejdou odmazat! Není to už trochu přehnané. Přitom mne nezajímá ani jedna.
    TonikManager @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    upraveno 21.01.2020
    No...za mě, pokud bude chodit bonus do pošty za rubíny, tak v tomhle fakt nevidím problém. I když urychlováky budou jen od kováře, tak ten rozdíl 250% vs 1000% to víc než jen vyrovná (urychlováky mám jen od kováře a z věží a za ty dvě hodiny jsem vyjel asi 380k) a pokud člověk přitom nakupování bude trochu přemýšlet, vyjde to i levněji. Snad jen by ten bonus nemusel chodit v časově omezené nabídce, co to prostě hodit za stejné ceny třeba ke zbrojíři a jenom omezit počet nákupů za akci? 
  • zupik (CZ1)zupik (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Draxon (CZ1) napsal(a):
    Totálně to dojebali!!!!
    Opravdu jsou to hajzlíci vychcaní GGS!!!
    Když dneska chci udělat bodově, co v minulosti zaplatím až 4x tolik, neboť si musím koupit bonus a dostatečný počet urychlováků (časenek, jak tu píšete někteří). dostat se na počet urychlováků co jsem měl předtím znamená zaplatit 4x tolik než v minulosti a k tomu jako bonus dostanu bonus na 16h :-dDD, avšak urychlováky vyjezdím za 3-4 hodiny.
    jako faakt povedený :-(.
    By mě zajímalo kolik stojí ty nabídky u němců. Ostatně je to vidět i na vnějším kdo nejvíc platí a proč ne, když poměr cena v Kč vs. cena v Eurech pro němce bude nejspíš v nepoměru vůči platu.
    A jak tu někdo psal, jsou v GGS opravdu dementi, protože nebylo nic jednoduššího než systém nabídek jako aktivní okna se dal snadno a rychle předělat na majinkaté ikonky a umístit je třeba vpravo na monitoru hry.

Sem nasranej jak nikdy a nyní již vážně zvažuji skončit, protože to už je neúnosné a tak jak se bojuje se šmejdy v čechách, mělo by se bojovat i v onlajnohrách, protože už se opravdu chovají jako šmejdi!!!
    Hergot být zazobanej hned je ženu k soudu a dotáhnu to až na euro úroveň, aby udělali zákony, které budou platit v celé unii. Nerovnost, šmejďáctví, nabízený produkt neodpovídá kvalitě atd atd.

Uuuf ,udržel sem se se, protože sem si chtěl ulevit mnoohem sprostěji a drsněji ;-).
    Jen ohledne ceny v cizine. Bydlim ve Schweizu a rubiny jsem kupoval za CHF a v prepoctu na Ceske koruny to vychazelo skoro stejne, zalezelo na aktualnim kurzu. A proc pisu KUPOVAL, protoze od zavedeni tohoto nesmyslu uz nekupuji. Hold bude ze mne jen farmar..................
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 645
    Zoe napsal(a):
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Lidi z jiných serverů taky hlásili, že jim to nesedí... já to u nás taky vidím česky, mohl bys mi prosím dělat screenshot?
    Už se mi to zobrazuje normálně. Když se to zase objeví, pošlu screen.
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

• ferynek (CZ1)ferynek (CZ1) CZ1 Komentářů: 38
    Ahoj
    Jedna věc je jistá  zrušily balíčky které pro mě byli atraktivní  
    Nový způsob je pomalý předražený a obsah je opravdu k ničemu 
    Fakticky jde o prachy rubíny lze koupit  jen zvlášť bez  dalších výhod a výhody tipu bonusů a vojska atd jsou předražené a navíc tam není to co člověk momentálně potřebuje 
    Spíš mě připadá že se cílí na skupinu lidí (nebudu vypisovat přeberte si :-) která na to má buď čas nebo prachy ale ta tuhle hru asi neudrží 
    Lidí ubývá 
    Je to neuvěřitelnými rozdíly které tu ggs zavedlo a zavádí mezi hráči 
    Můj názor je jednoznačný 
    Když je dobrá nabídka sem tam proč nekoupit ale zaplavit server debilníma kravinama to je moc 
    Mno tak tady zůstanou jen důchodci  co mají čas a nebo kreditky kterým je to jedno na ostatní se tu z vysoka sere 

• Draxon (CZ1)Draxon (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    totálně zmizeli 5h a 24h.. kde je nyní najdeme nebo kde je získáme?
    Draxon @ cs 1
    Azu (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Azu (CZ1) napsal(a):
    koukám že asi zrušily aji bonusy na rubíny:-DD
    Náhodou včera jsem viděl 200% :smiley:

včera jsem viděl taky ale dnes už nic:-DD
    už týden sem neměl a neviděl :-((
    Draxon @ cs 1
    totálně GGS vše podělalo.. jsou to šmejdi nenažraní :-(
    mění radikálně systém hry. totálně to posílají do kopru!!!!
    Draxon @ cs 1
  • jjd (CZ1)jjd (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Ahoj,
    v ofiku je že se má poskytnout zpětná vazba..
    tak tedy.. krásná pohádka a kecy jak zefektivnili a bla bla bla.. prý aby hráči nekupovali co nechtějí a nepotřebují..  hmm mají nás asi všechny za totální blbečky.. pardon.. slušněji už to nejde.. :-(
    každý kdo není mentálně zaostalý (a možná i někteří takoví..) dávno pochopil že jediné oč jde je dostat z lidí dvojnásobek toho co zatím byl kdo ochoten investovat.. :-(
    no nevím jak kdo tady i na jiných serverech.. ale za mně toto logicky vede k opaku.. bohužel je smutné že toto spoustě lidí stejně nedojde protože buď neví kam dávat peníze.. nebo neumí ani základní matematiku a klidně ten dvojnásobek budou platit.. no snad takových bláznů najde ggs dost aby je uživili..  protože běžný člověk ochotný investovat si teď dvojnásob bude rozmýšlet jestli vůbec.

takže zkráceně.. pohádky a kecy hezký.. ale je to jen lež a nesmysly... a chtít dvojnásobek než dosud za totéž je hnus.. a můžou si ho strčit... za klobouk (ať sme slušný) ...   toto můžete Zoe prosím předat těm geniálním šmejdům.. :-(
    jjd @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 894
    Během tohoto přesunu jsme také oddělili způsoby doručování balíčků. Nyní si můžete buď koupit rubíny v příslušném obchodě, nebo předměty skrze internetový obchod, namísto obojího. Takto si hráči mohou snáze vybrat, co chtějí, aniž by si kupovali rubíny, nebo předměty, které je nezajímají.

Vetší lež jsem už dávno nečetl( A nebylo jich málo ) :smiley:
Sign In to comment.