Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

kolo blahobytu

proč se na kole blahobytu neukazuje pořadí a druhá věc je,že neznám ani jednoho hráče,který by nevyhrál nic jiného než jen vojsko a prostředky,jsou tam vůbec jiné výhry?
mesi9 @ cs 1

Komentáře

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    Jiné výhry tam jsou, já tam vyhrál vybavení, když jsem to jednou zkoušel a vím o hráčích, co tam vyhráli miliony rubínů, ale to už samozřejmě není zdaleka zadarmo :smiley:

• Grazzin (CZ1)Grazzin (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Jj zadarmo to nejni ale reálné to je vyhrát a né jednou
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,981
    mesi9 (CZ1) napsal(a):
    proč se na kole blahobytu neukazuje pořadí a druhá věc je,že neznám ani jednoho hráče,který by nevyhrál nic jiného než jen vojsko a prostředky,jsou tam vůbec jiné výhry?
    Pořadím myslíš žebříček, nebo tvoje pořadí?

Možné výhry je vidět ve hře, a pro zajímavost můžu doporučit tohle video :) 
  • vlasovppp (CZ1)vlasovppp (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    mel sem to podobne jak na tom videu jen to mega rublu jsem dostal az mnohem dele asi kdyz zbyvalo poslednich 40 losu a v zebricku jsem skoncil az na 4 miste protoze to vyzkouselo vice lidi )) jen nechapu proc uz neni ta nabidka losu ve vyprodeji ??? a take tam nejsou nabidky k akcim to nemluvim ze odesli truhlicky za nakup takze zas jen skubani hracu a system si neuvedomuje ze nakup pujde dolu a to o dost pokud to nevrati nebudu jiz kupovat  mam na mesic urcitej pocet penez na hry a mne je jedno kde je utratim jesli zde nebo na tancich nebo na settlerech a jinejch hrach za celou dobu GG nepochopil ze kdyz neco prida do hry a pak to oreze tak akorat nastve hrace a to vetsinou ty kupujici kteri pak hold jdou jinam pak kdyz nemaj penize na vyplaty narychlo pridavaj nesmysle aby meli z ceho poplatit sve zavazky v tomto se tu nic nezmenilo stale stejne chyby a amatersky pristup k hracum vubec je nikdo neposloucha )))
Sign In to comment.