Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Speciální nabídky ???

24

Komentáře

• Tamerlán1 (SK1)Tamerlán1 (SK1) SK1 Komentářů: 7
    nejlepší je když delaš vlačik a zrazu bum 8 reklam kup si niečo čo vôbec nepotrebuješ :D
  • KerryMary (CZ1)KerryMary (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    K čemu jsou ty kecy na začátku každé akce? Místo nabídek odklikávám vyskakovací okna o tom, že je říše v plamenech atd. pořád dokola :D Na ploše na jedné straně 3 řádky nabídek a na druhé straně 3 řádky akcí, stejně pořád něco vyskakuje, ve zprávách miliarda nabídek, ale "omezíme to"... někdy :)
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 140
    Nechápu proč nám furt GGS cpou ty speciální nabídky do pošty... mi neříkejte, že se najde někdo, kdo si za 250k rubínů koupí celý set reliktního velitele na hradní pány, když si ho může složit z pár úkolů na beri a krkavcích :error: a to nemluvím o ceně za kastelána na hradní pány... přes 750k rubínů :tired_face:

• ojonator88 (CZ1)ojonator88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    specialni nabidky co  byvaly  k nakupu rubinu (bonus ke slave, bo k chanovym deskam.... ) a ten druhy "klikaci"  uz nebude? platime malo a je treba vic?! :neutral:
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    ojonator88 (CZ1) napsal(a):
    specialni nabidky co  byvaly  k nakupu rubinu (bonus ke slave, bo k chanovym deskam.... ) a ten druhy "klikaci"  uz nebude? platime malo a je treba vic?! :neutral:
    Bonusy se přesunuli do výprodeje, kde k nim ale nejsou rubíny. Jestli to tak zůstane, těžko říct
    jj to vim jen treba tam bylo spoustu casenek coz ve vyprodeji neni, tzn nehratelni Nomadi,ale nebudu plasit uvidime zitra, dikec :)
    Tak v tuhle chvíli tam není ani bonus na nomády, myslím, že to budou obměňovat podle aktuální akce
  • Grazzin (CZ1)Grazzin (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Lidi v GGS vymyslej něco na úkor někoho kdo jim napsal že mu to vadí..Vlastně jako vše co šlo a nejde najednou
    Osobně si myslím že ten jejich Výprodej je jen dem.nce...
    Dost lidí dle mě koupilo spíše bonus za času prime
    Ted si z prime koupí jen ruble a bonus si musej koupit bez něj
    Nevím ale osobně si myslím že tohle GGS nedošlo že když si bude někdo stěžovat na vyskakovací nabídky tak jim je dáme jinam a bude klid??
    Jako vážně? :-))))) Takhle chcete z lidí tahat víc peněz než ted?
    Ted budou rádi že si koupí někdo jednou za měsíc ale to už bude muset bejt jo někdo aby chtěl kupovat bez prime
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,516
    Super no. Vždycky když jsem kupoval rubky, tak bonus bodů na několik hodin jsem bral jako super bonus a jezdil jsem. Teď si může hráč vybrat jestli koupí rubky, nebo bonus k akci... Pokud chce oboje platí 2x. :D Jinak zasekaná pošta ,,spamem´´ co nejde hodinu vymazat a po vymazání přijde další je taky zlepšení. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 894
    Grazzin (CZ1) napsal(a):
    Lidi v GGS vymyslej něco na úkor někoho kdo jim napsal že mu to vadí..Vlastně jako vše co šlo a nejde najednou
    Osobně si myslím že ten jejich Výprodej je jen dem.nce...
    Dost lidí dle mě koupilo spíše bonus za času prime
    Ted si z prime koupí jen ruble a bonus si musej koupit bez něj
    Nevím ale osobně si myslím že tohle GGS nedošlo že když si bude někdo stěžovat na vyskakovací nabídky tak jim je dáme jinam a bude klid??
    Jako vážně? :-))))) Takhle chcete z lidí tahat víc peněz než ted?
    Ted budou rádi že si koupí někdo jednou za měsíc ale to už bude muset bejt jo někdo aby chtěl kupovat bez prime
    Podle mě kdo do toho vrážel peníze tak bude i nadále
     Do Top 100 v akcích bez kreditky není šance se proklikat  Když zvýšili cenu za alkohol a cigarety tak nemysleli na to že lidi prestanou pít a kouřit ale kolik poteče víc do státní pokladny :-) a zdraví lidí jsou jen kecy kolem 

A GGS CZ servr je ukradenej  Taky vaše názory jich nezajímají :-(
    Stačí kouknout na Horizont a je jasný kdo a kolik jim platí 

• Decimus Meridiu (CZ1)Decimus Meridiu (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Tak už několikrát bylo napsáno, že každá hra musí zaplatit všechny lidi, kteří se na vývoji podílí. Tedy ty kreditkáři platí hru všem ostatním , kteří si rubíny nekoupí.Tedy brečet nad tím, že někdo kdo si zaplatí bonus je nahoře v nějaké akci je celkem mimo. Na druhou stranu do stovky se dá bez problémů dostat, pokud je člověk trošku chytrý a umí si našetřit prostředky z jiných akcích. Ano - nebude ve 100 pokaždé, ale sem tam se do ní podívá. 

Ale k tématu : To co zase GGS vymyslelo ve své nemocné hlavičce mi hlava nebere.Je jasné, že každému vadilo neustálé vyskakování oken - řešení zcela jednoduché - stačilo aby taková nabídka nevyskakovala jako na kolotoči každé půl hodiny, ale třeba po několika hodinách. Místo toho jsme se dočkali jakéhosi EXPERIMENTU v podobě výprodeje. Tedy ve výsledku to máme takto 

Původně při zakoupení rubínů hráč dostal rubíny , vojáky, prostředky, bonus na akci ( dle množství koupených rubínů ) a co bylo pro většinu zajímavé tak i časovky, které jsou nejen na akci, ale i když chce rychle stavět.

A teď současný EXPERIMENT výprodej. Můžete si koupit rubíny a dostanete NIC  a druhá možnost koupíte si ve výprodeji bonus na akci - rubíny nedostanete žádné, prostředky minimální a co se týká časovek, tak to je spíše výsměch.

Porovnání ať si udělá každý sám - já jen doufám, že se GGS účet hodně rychle smrskne ( protože takový nesmysl nebudou platit ani ti kreditkáři ) , aby mohli další 3 měsíce mozkově hloubat a dloubat kde vlastně vznikla chyba....

Decimus Meridiu @ cs 1
  • LegendaryAlice (CZ1)LegendaryAlice (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    Vraťte bonusy a strčte si "výprodej" do ....kapsy !!!
  • Azu (CZ1)Azu (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    koukám že asi zrušily aji bonusy na rubíny:-DD
    Azu (CZ1) napsal(a):
    Náhodou včera jsem viděl 200% :smiley:

• Azu (CZ1)Azu (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Azu (CZ1) napsal(a):
    Náhodou včera jsem viděl 200% :smiley:

včera jsem viděl taky ale dnes už nic:-DD
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,001
    upraveno 16.01.2020
    Hmmm, tak rubíny zvlášt, bonusy, pomocníčci taky zvlášť. Tož teda asi takhle. Pro rubíny na Horizont a na fulu sem tak za 88,- bonusek. Kterej je vlastně ale k prdu, když nebudou časenky...
    Imho, proč to takhle vůbec bylo uděláno, když stejně mám věčně 3-4 okýnka http://prntscr.com/qoirgv nad sebou???
    Odpovím si sám. Neb to nepřinášelo tolik, co očekávali. Lid se naučil nakupovat dle bonusů a to jim nebylo po chuti... A taková ta "zaškrtávací" nabídka 3x3 okýnko, kde se dalo nahrabat mrtě časenek, už asi nebude, co? Aspoň to mohli nechat za nákup rubínů...

Strad75 @ cs 1
    to je snad ten nejblbejsi napad co jsem tu videla. muze mi prosim nekdo kompetentni zjistit jak to s tema casenkama bude? kde je mame brat? jako i kdyz si koupim bonus ve vyprodeji  casenek je tam malo a tech par u kovare jednou za tyden cloveku moc nepomuze. 
  • pavel ll (CZ1)pavel ll (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Proč z nás GGS dělá hlupáky.
     Já osobně rubínky a výhody odděleně za dvakrát tolik peněz kupovat nebudu a myslím že nebudu sám.
    škoda :(

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,001
    Kompetentní lidi nezajímáme:-) Ti to maj na háku a z dřívějších komunikací s nima mám pocit, že tu hru ani nikdy nehráli... To není o MODECH, abych se jich tím nedotknul!
    Každopádně, nyní jdou směrm: Kdo chce víc, nemá nic...
    Strad75 @ cs 1
  • Draxon (CZ1)Draxon (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    Totálně to dojebali!!!!
    Opravdu jsou to hajzlíci vychcaní GGS!!!
    Když dneska chci udělat bodově, co v minulosti zaplatím až 4x tolik, neboť si musím koupit bonus a dostatečný počet urychlováků (časenek, jak tu píšete někteří). dostat se na počet urychlováků co jsem měl předtím znamená zaplatit 4x tolik než v minulosti a k tomu jako bonus dostanu bonus na 16h :-dDD, avšak urychlováky vyjezdím za 3-4 hodiny.
    jako faakt povedený :-(.
    By mě zajímalo kolik stojí ty nabídky u němců. Ostatně je to vidět i na vnějším kdo nejvíc platí a proč ne, když poměr cena v Kč vs. cena v Eurech pro němce bude nejspíš v nepoměru vůči platu.
    A jak tu někdo psal, jsou v GGS opravdu dementi, protože nebylo nic jednoduššího než systém nabídek jako aktivní okna se dal snadno a rychle předělat na majinkaté ikonky a umístit je třeba vpravo na monitoru hry.

Sem nasranej jak nikdy a nyní již vážně zvažuji skončit, protože to už je neúnosné a tak jak se bojuje se šmejdy v čechách, mělo by se bojovat i v onlajnohrách, protože už se opravdu chovají jako šmejdi!!!
    Hergot být zazobanej hned je ženu k soudu a dotáhnu to až na euro úroveň, aby udělali zákony, které budou platit v celé unii. Nerovnost, šmejďáctví, nabízený produkt neodpovídá kvalitě atd atd.

Uuuf ,udržel sem se se, protože sem si chtěl ulevit mnoohem sprostěji a drsněji ;-).
    Draxon @ cs 1
Sign In to comment.