Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Změna v horizontu?

2»

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,263
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Přeji všem, co tohle hrají, mnoho úspěchů a zisků. Já to hrát nebudu a nechci. už to, že je mnoho činností v hlavní linii hry, že jsou tam desítky  a stovky kombinací lecčeho. Tomu nepomůže tzv. Vnější království. Ano. Pomůže. Nové místo na utrácení pro GGS. Na samotnou hru nikdo z nich nemyslí.

Proč nelze dobýt město na Berimondu? Zopakujte to svým sponzorům..

Já jsem slyšel že beri zruší uplně a todle je poslední akce na Beri 
    Ale možná to je jen : jedna Babka povídala :-)

pmiki (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Žabobaba (CZ1) napsal(a):
    zdravím, nebyla náhodou změna, že když dobiješ stát na Horizontu od jiného hráče, že se čas do konce dobývání neresetuje, ale zůstane ten, který zbýval do konce dobití? Nebo jak je to? mne vzal stát jiný hráč a jemu ten můj čas zůstal a tím i dříve získal vliv a mne se už podruhé stálo, že se ten čas resetoval zpět na 8h. To je podle toho kdo z jakého servru je? Když Němec má výhodu, když Čech má smůlu?
    Děkují za odpověď a případnou náhradu vlivu.
    Čas by se resetovat neměl, odpočet by měl běžet dál... nevšimli jste si, že by k resetu docházelo při nějakých konkrétních podmínkách (mohlo by to pomoci s identifikací a opravou chyby)? 

Kvůli případné náhradě vlivu bude potřeba kontaktovat podporu.

pmiki (CZ1) napsal(a):
    Na horizontu pri pokusu obsadit mestský stát píše že už Ali má max počet a nejde dobýt další
    čím je to ovlyvněno Počtem členu Ali nebo nemčouri aby měli výhodu ?
    Zeptám se, jestli je to pevně dané, případně na kolik přesně :) 

Děkuji Zoe 

A dnes jsem obsadil 2 krát stát po jiném hráči a 2x mi to resetovalo na 8h 
    Zojinko prosím zeptej se  Co se stane po skončení ze stavebníma Tokenama  a Tokenama vylepšení  ? jestly se to náhodou taky nevrátí na náš serv ?  
    Ale asi tuším odpověd  :-(
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,881
    Tak pokud jde o chybu s resetem času, QA se to zatím nepovedlo reprodukovat. Pomohly by následující informace:
    - Co jiného jste během útoku dělali? Byli jste online nebo ofline?
    - Resetuje se čas jen částečně, nebo kompletně?
    - Ideální by byl screenshot, kde je vidět resetovaný čas.

pmiki (CZ1) napsal(a):
    Na horizontu pri pokusu obsadit mestský stát píše že už Ali má max počet a nejde dobýt další
    Maximum je 5 na alianci (bez ohledu na počet členů/cokoli jiného) a jak psal Leafeon, počítají se do toho i ty, u kterých je útok teprve na cestě. 

pmiki (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    zdravím, nebyla náhodou změna, že když dobiješ stát na Horizontu od jiného hráče, že se čas do konce dobývání neresetuje, ale zůstane ten, který zbýval do konce dobití? Nebo jak je to? mne vzal stát jiný hráč a jemu ten můj čas zůstal a tím i dříve získal vliv a mne se už podruhé stálo, že se ten čas resetoval zpět na 8h. To je podle toho kdo z jakého servru je? Když Němec má výhodu, když Čech má smůlu?
    Čas by se resetovat neměl, odpočet by měl běžet dál... nevšimli jste si, že by k resetu docházelo při nějakých konkrétních podmínkách (mohlo by to pomoci s identifikací a opravou chyby)? 

pmiki (CZ1) napsal(a):

Děkuji Zoe 

A dnes jsem obsadil 2 krát stát po jiném hráči a 2x mi to resetovalo na 8h 
    Zojinko prosím zeptej se  Co se stane po skončení ze stavebníma Tokenama  a Tokenama vylepšení  ? jestly se to náhodou taky nevrátí na náš serv ?  
    Ale asi tuším odpověd  :-(
    O všechno (včetně tokenů) přijdeš. S výjimkou rubínů, pokud jsi je v události alespoň jednou koupil. 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,892
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Přeji všem, co tohle hrají, mnoho úspěchů a zisků. Já to hrát nebudu a nechci. už to, že je mnoho činností v hlavní linii hry, že jsou tam desítky  a stovky kombinací lecčeho. Tomu nepomůže tzv. Vnější království. Ano. Pomůže. Nové místo na utrácení pro GGS. Na samotnou hru nikdo z nich nemyslí.

Proč nelze dobýt město na Berimondu? Zopakujte to svým sponzorům..

Mluvíš mi z duše. Na Horizontu jsem nebyl a Vnější jsem aktivněji hrál jednou. O další válku s rusákama nestojím i když jsme je zašlapali do země, protože jsem měl zrovna pár dnů volna a jezdil je skoro furt. :D Pravda je, že skleníky budu stavět dlouho a zahrady ještě dýl, ale ze samíků a ligy království už nějaké ty tokeny dostanu. :)
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

Pri individualní soutěži u odměn na Horizontu je napsáno :   Do alianční pokladny 

Je to blbej preklad ?
     Nebo ty odměny co vyjezdí některej hráč tak dostanou všichni členové Ali co jsou na Horizontu ? 

Zoe prosím mužeš se na to zeptat ?
  • ojonator88 (CZ1)ojonator88 (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    upraveno 14.01.2020
    individulani odmeny dostane pouze ten hrac co se umistil. Ali z toho nema nic
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Díky :) Prý je chyba v pop-upu, a odměna je individuální, ne pro alianci. 
  • Žabobaba (CZ1)Žabobaba (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Zoe napsal(a):

pmiki (CZ1) napsal(a):

Zdravím, dělo se to i teď, po mne převzatý stát zůstal se neresetoval, já převzala a resetoval se, takže další horizont je pro mne pase a možná i celá hra. 
    Zoe napsal(a):

pmiki (CZ1) napsal(a):

Zdravím, dělo se to i teď, po mne převzatý stát zůstal se neresetoval, já převzala a resetoval se, takže další horizont je pro mne pase a možná i celá hra. 
    Jak jsem psala - GGS se chybu nepodařilo objevit a potřebovala bych k tomu víc informací...
    Zoe napsal(a):
    Tak pokud jde o chybu s resetem času, QA se to zatím nepovedlo reprodukovat. Pomohly by následující informace:
    - Co jiného jste během útoku dělali? Byli jste online nebo ofline?
    - Resetuje se čas jen částečně, nebo kompletně?
    - Ideální by byl screenshot, kde je vidět resetovaný čas.
Sign In to comment.